רמקולים שאלה לדיון עם ליאור קרן לגבי רמקולים של וורפידל דגם VALDUS 400.

• פותח הנושא Max
  • פורסם בתאריך

Max

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
8
למר ליאור קרן הניכבד שלום רב! אני מקווה מאוד שקראתה את שאלותי והינני מקוו מאוד שתשיב עליהם במהרה!. שאלתי האחרונה להים אינה קשורה לנושא הסקירה אולם היא גם מעניינת אותי באופן מיוחד!. אני מחזיק בביתי זוג רמקולים ישנים במקצת אולם אני עדיין ניהנה מאוד להאזין באמצעותם הן בסרטים והן במוסיקה. הרמקולים הינם במצב מעולה ושמורים מאוד והינם של חברת Wharfedale מסדרת ה-VALDUS דגם 400. רמקולים אלו נירכשו ושודכו באותו זמן עם רסיבר DENON AVR1602 אשר זכה אז בפרסים רבים ועדיין הינו בשימוש שלי והינו במצב טוב מאוד פרט לסריטות פה ושם כיאה למוצר ישן יחסית. שאלתי אליך הינה: האם סדרת הרמקולים הספציפית הזו נחשבה או עדייין נחשבת לסדרה מוצלחת וטובה של החברה הבריטית?, ואם שמעתה אותם בעבר כיצד הייתה מגדיר את אופי הצליל שלהם בסיגנונות מוסיקה שונים? נ.ב: מניסיוני האישי ארוך שנים איתם וכאחד ששמיעתו הינה שמיעה מוסיקאלית אני נוטה להגדיר לעצמי את אופי הצליל שרמקולים אלו מפיקים כניטרלי מאוד. הצלילים הגבוהים הינם ברורים מטובים מאוד לאוזני אולם כמה שלא כיוונתי את הרסיבר לא הצלחתי להגיע לצליל באס עמוק מספיק!. בנוסף על כך שמתי לב לעובדה המעניינת שלעצמה שלמרות שיש חוסר מסויים בתחום הנמוך בקטעים מסויימים של מוסיקה או כשאני מאזין להם בסרטים יש עליה בתחומים מסויימים בעוצמת ותדירות התדרים הנמוכים ליכולות מסביעות רצון. שאלתי הנוספת אלך והנובעת בין היתר גם מהתרשמותי שאותה ציינתי בקצרה במאמר קצרצר זה: האם לפי דעתך צליל הרמקולים משקף את יכולותיהן האמיתיות או שהדבר נובע משידוכם לרסיבר הזה שגם הוא ניראה לי בעל אופי ניטרלי מיסודיו? נ.ב 2: בנוסף חשוב לי לציין כי לפני כשנתיים החלפתי את נגן התקליטורים ששודך לרסיבר הזה כשנירכש {Sonic DV-133}, לנגן DVD מקליט תוצרת SANSUI מדגם: SDR-9000 והינני מוכרך לציין כי איכות השמיעה של זוג הרמקולים השתפרה מאוד ביחס לנגן הקודם! אני מקווה מאוד שתענה לי לשאלות אשר צינתי בפניך, ומקווה להמשיך להעשיר את ידיעותי בתחום גם בעזרתכם וכמובן להינות מזה! אם תרצה ליצור עמי קשר בכדי להבהיר בצורה נרחבת ובהירה יותר את התשובת לשלותי תוכל לישלוח אלי את תשובתך גם באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני שלי שכתובתה: msltd95@windowslive.com. בתודה מראש: Max!

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
זו סדרה פשוטה למדי של וורפדיל, לרסיבר יש צליל נייטרלי למדי, אין להם בס עמוק מאוד. החלפה שלהם תוכל להביא לשיפור הצליל.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור