שאלה לגבי מטען/סוללה ל Panasonic Lumix DMC-FZ200

• פותח הנושא ronc
  • פורסם בתאריך

ronc

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום.
המטען והסוללה שלי אבדו ואני צריך לקנות מטען וסוללה חדשים (סוללה DMW-BLC12 Lithium).
בדקתי ברשת ואין ממש זמינות למוצרים האלה בארץ ממה שנראה, יש כל מיני מטענים תואמים וכו'.

השאלות שלי:
1. מה ההבדל בין מטען וסוללה תואמים למקוריים והאם שווה לקנות מקורי או מספיק תואם?
2. מאיפה כדאי לקנות מטען וסוללה? האם כדאי מאתר כלשהו מחו"ל?

תודה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
בגדול עדיף ציוד מקורי, או לפחות מחברות ידועות, אנחנו יודעים טוב מאוד שסוללה בזמן טעינה וכן בזמן שימוש יכולה להתלקח.
מצד שני שאתה קונה מאיביי (או מאתרים סיניים) גם שכתוב שזה מקורי זה לא בטוח שז נכון.

אני אישית הייתי קונה מחנות ידועה בארץ או מחנות אמינה בחו"ל כמו B&H, adorama או אמזון

ronc

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
בגדול עדיף ציוד מקורי, או לפחות מחברות ידועות, אנחנו יודעים טוב מאוד שסוללה בזמן טעינה וכן בזמן שימוש יכולה להתלקח.
מצד שני שאתה קונה מאיביי (או מאתרים סיניים) גם שכתוב שזה מקורי זה לא בטוח שז נכון.

אני אישית הייתי קונה מחנות ידועה בארץ או מחנות אמינה בחו"ל כמו B&H, adorama או אמזון

תודה, מאיזו חנות בארץ כדאי? לא ממש מצאתי את הציוד הרשת באתרים הישראלים.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
נסה לפנות ליוגנד הם היבואנים כעת של פנסוניק
אם זה לא עוזר לי יש ניסיון טוב עם ארליך, 2CLICK ורואים עולם

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תמיד אפשר לבדוק להביא חו"ל מ B&H, adorama או אמזון

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113

ronc

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה! קניתי את המטען בחו"ל, אבל הוא הגיע ללא כבל חשמל. גיליתי בדיעבד... אחרת הייתי קונה במקום גם כבל :p
שאלה קצת מפגרת, אבל מעדיף לשאול בכל זאת, האם כל כבל יתאים או שיש המלצה על כבל, או מאיפה לקנות כבל קצר (ראש דו פיני)? פשוט ברב המקומות אלה כבלים ארוכים של מעל מטר ופה צריך כבל קצר פשוט.

תמונות מצורפות

• k.jpg
    k.jpg
    KB 4.1 · צפיות: 90

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
סליחה אבל אני לא יודע לענות על כך

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור