שאלה באקוסטיקה !

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
4. TRINNOV - לא הצלחתי להבין מה יש\אין במוצר.
נתתי סקירה קצרה כאן:
http://www.dtown.co.il/articles/1249.html

5. פתרונות תכנה - מאד מסובכים לשימוש.
לקינפוג - אם משתמשים ב-open source
פתרונות מסחריים - יחסית קלים
אבל אני חושב שב-long term, אני אתגבר על העצלנות שלי.. כי פתרון זה הוא הכי טוב, אם המקור הוא - מחשב

Giant Steps

אוהב את התחום
מעורבות
12
נקודות
18
ליאור,
אני לא מכיר מוצר כזה. יתכן שהמוצר של ( BEHOLD ( Gentle G192 עונה על חלק מהדרישות אך הוא פחות מוכר לי ואני זוכר שיש לו חיבור USB. הוא גם קרוב יותר במחיר לסדרי הגודל של Trinnov...

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ליאור, אפשר לשאול שאלה ?
למה מלכתחילה אתה בכלל צריך RC, ועוד בHARDWARE, ועוד ברזולוציה כזאת ?

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
נתתי סקירה קצרה כאן:
http://www.dtown.co.il/articles/1249.html

לקינפוג - אם משתמשים ב-open source
פתרונות מסחריים - יחסית קלים
אבל אני חושב שב-long term, אני אתגבר על העצלנות שלי.. כי פתרון זה הוא הכי טוב, אם המקור הוא - מחשב

א. קראתי בעבר - זה לא ממש מכסה\מפרט את הפרטים להם אני זקוק ; חבל שהתמונה של החלק האחורי של המכשיר במעיין חצי פוקוס, יש לך תמונה פחות "ארטיסטית" ויותר אינפורמטיבית על הכניסות\יציות של המכשיר, זה יכול לעזור.
ב. אני מעדיף משהו אוטומטי שניתן אח"ב לכוונן אותו מעט, לא רוצה להיות טכנאי הקלטות...

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
א. קראתי בעבר - זה לא ממש מכסה\מפרט את הפרטים להם אני זקוק ; חבל שהתמונה של החלק האחורי של המכשיר במעיין חצי פוקוס, יש לך תמונה פחות "ארטיסטית" ויותר אינפורמטיבית על הכניסות\יציות של המכשיר, זה יכול לעזור.
אין לי תמונה של חיבורים יותר טובה
כאמור, ישנה גרסה "אודיופילית" עם חיבורי RCA בלבד, וגרסת PRO עם XLR (גם AES3 וגם אנלוגי), שהיא גם זולה יותר. לא זכור לי שיש FW אם זה מה שאתה שואל (בגרסת האודיופילית - בטוח אין).
זהו למעשה מחשב עם לוח אודיו ותוכנה יעודית שלהם.
אתה יכול לעשות כמה מדידות שאתה רוצה (כמו עם Audyssey), אחרי זה לתקן תדרים, פזה, שניהם, באס, כל תחום, וכו'. מלא אפשרויות.
אפשר להגדיר target curve (מומלץ). לא עושים הרי EQ ל-FLAT כי האוזן היא לא FLAT.
אני זוכר כי מחיר של גרסת PRO לא בשמיים (2-3K$ ??)

שים לב שיש מאוורר במארז. הוא שקט כאשר הוא נקי.. אולי אפשר לעשות modding..

ב. אני מעדיף משהו אוטומטי שניתן אח"ב לכוונן אותו מעט, לא רוצה להיות טכנאי הקלטות...
OK, זכותך.

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
ליאור,
אני לא מכיר מוצר כזה. יתכן שהמוצר של ( BEHOLD ( Gentle G192 עונה על חלק מהדרישות אך הוא פחות מוכר לי ואני זוכר שיש לו חיבור USB. הוא גם קרוב יותר במחיר לסדרי הגודל של Trinnov...

זה ALL_IN_ONE כמו הTDAI2200 (והגברה כבר יש לי...).
מה גם שהמחיר 15K USD קצת פרוע עבורי...

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
ליאור, אפשר לשאול שאלה ?
למה מלכתחילה אתה בכלל צריך RC, ועוד בHARDWARE, ועוד ברזולוציה כזאת ?
א. אני מאמין שRC יעשה טוב לתוצאה הסופית שלי - למרות שאין לי שום בעיה מובחנת בחדר שבו אני שומע (וכשהייתי בחדרים בעייתים - זיהיתי את הבעיות די מהר ובקלות, כך שזה לא שאני "אטום") - אבל בכל זאת אני מאמין שRC טוב יוכל לשפר כל SETUP.
ב. HW - כי אילו בד"כ BUNDLE-ים קלים יותר לתפעול לעומת SW שדורש ממכך ידע רב (ש90% אין לי ואני לא בטוח שאני רוצה להכנס לזה).
ג. רזולוציה - זו הרזולוציה המקסימלית של הDAC שלי ולא הייתי רוצה ליצור BOTTLE NECK לסטאפ.

ליאור.

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
ליאור
אתה לא צריך להיות טכנאי הקלטות, רק להזמין אלייך מישהו שיכוון את זה. עדיף מאשר להסתמך על מכונה, מבריקה ככל שתהיה.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
ליאור
אתה לא צריך להיות טכנאי הקלטות, רק להזמין אלייך מישהו שיכוון את זה. עדיף מאשר להסתמך על מכונה, מבריקה ככל שתהיה.

מאחר וכל טיפול אקוסטי כמו גם כל RC נועד לשפר את חוויית ההאזנה של המאזין המסוים – נראה לי עדיף שכל אחד יכוונן על פי מה שהוא שומע, גם כאשר השמיעה שלו אינה מיומנת.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור