רקעי HD יפים במיוחד למחשב!!!

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ערב טוב לכולם!

בזמן האחרון מצאתי מספר רקעי HD יפים במיוחד למחשב..ממש להתפעל מהאיכות!:מה??????????:
אני מאמין שאני לא היחיד...

בואו נעלה את הרקעים שמצאנו לשרתי תמונות ונשתף...ואז כל אחד יעתיק את הקישור מההודעה הקודמת להודעה שלו ויוסיף את הקישור שלו. ככה יצא מצב שכל מי שירצה לחפש רקעים מדהימים\ מהממים למחשב פשוט ילך להודעה האחרונה..

את התמונות תעלו ל- http://www.upit.ws לוקח בדיוק חצי דקה לתמונה. והתמונות אינן נמחקות לאחר זמן מסוים. לכן הקישורים לא יהיו שבורים עוד חודש נגיד..

דרישות: מסכים בעלי רזולוציה של 1440X900 ומעלה. בקיצור כל מסך שתומך ב-HD..אחרת אי אפשר באמת לראות את האיכות.
מומלץ במאפיינים של שולחן העבודה, איפה שרשום מיקום לשנות ל-מתוח. כדי שהתמונה תהייה מוצגת על כל המסך ולא רק על חלקו.

לא לשים סתם רקעים! רקעים רגילים אפשר לחפש בגוגל תוך שניה, לי לקח אתמול איזה שעה למצוא רקעים ממש ממש יפים. המטרה היא לחסוך זמן אחד לשני למי שמחפש רקעים יפים למחשב!

יאללה תזרמו איתי. אם זה ילך טוב אולי זה גם יכנס לסטיקי(Y) ראיתי שאין סטיקי לפורום הזה אז הגיע הזמן שיהיה אחד..

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הגמל מצחיק, צילום הלילה יפה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור