רעש מהמגבר

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
שלום חברים
שמתי לב שכאשר המגבר דולק ( אצלי זה תמיד ), וגם אם כל המכשירים האחרים מכובים, אם אני מצמיד את האוזן לרמרקול , שומעים רחש אשר מתגבר ככל שמעלים את הווליום, אבל גם בווליום אפס נשאר ממנו קצת. (במרחק שמיעה רגיל ובווליום רגיל לא שומעים את זה )
האם זה תקין ?
זה קיים גם כאשר כל המקורות מנותקים מהחשמל ואפילו החיבורים שלהם למגבר מנותקים. גם כאשר אני מחבר את המגבר לחשמל ללא אדמה, וגם כאשר חיברתי חוט חשמל בין בורג לחיבור אדמה שקיים במגבר, לבורג אדמה של מכשיר אחר ( אם יש בזה הגיון) כל זה לא שינה את התופעה.
אודה לעזרתכם

נערך לאחרונה ב:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
איזה מגבר?

daz

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
43
יש לך כנראה בעיה בהארקה

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
195
נקודות
43
1- האם אתה שומע את הרעש מהטויטר בצורת hisss ?
אם התשובה כן, תתעלם מזה.
פשוט אין שליטה על רעש כזה ותשמע אותו בכל מערכת.

2- האם אתה שומע את הרעש מיחידת המיד בס בצורת hum?
אם התשובה כן, אז יש לך בעיה שנקראת לולאת הארקה.
במקרה הזה תצטרך לטפל בה.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
האם יש לך אינטרקונקטים ארוכים ?? זו גם יכולה להיות "הסיבה".

בכלל, הסיכוי לקבל הממממממממממ עולה כאשר האינטרקונקט ארוך מ- 2 מטר.

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
תודה על התייחסותכם
לגבי מה ששאלתם, המגבר הוא סופרניט 2 של ניים אודיו. האינטרקונקטים סטנדרטיים, באורך מטר.
הרעש כולל את 2 הסוגים שציין jabareen. כמה שהבחנתי יssss מהטויטר וגם משהו שאכן דומה להםםם מהמימברנה שמתחת לטוויטר. וזה קורה גם כאשר מקורות מנותקים מהמגבר אבל נדמה לי שההםםם מתחזק עם המכשירים, הוא לא עיקבי בעוצמתו ופעם גם שמעתי קולות מהטלויזיה שמחוברת לdac, למרות שהמגבר לא היה במצב dac , והכל כאמור בעוצמה חלשה מאד ששומעים בווליום רגיל רק אם מצמידים את האוזן לרמקול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור