רסיבר רסיבר Pure Acoustics AV-1080

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אגב אותה דאצ'יה שווקה עם מנואלה . כן , מנואלה! כמו המכוניות משנות ה-20 .. אבל אחרי שמסיימים לצחוק
צריך להודות שמדובר במאפיין בעל יתרון שבא לידי ביטוי כשהמתנע נתקע וצריך לשחרר אותו בדחיפה .
הפרסומת היתה "גם אתה יכול 88' " . מגזין אוטו חידד את אמירה זו ב:"גם אתה יכול 88 קמ"ש" .
לעניין הרסיבר , חשבתי שהחברה הזו מייצרת רק רמקולים . גם אני חושב שיד שנייה עדיפה במקרה הזה , במיוחד אם מצליחים להשיג מותג מוכר ואיכותי .
השאלה אם אפשר לשמוע את הרסיבר לפני הקנייה . אם לא , וצריך לקנות "על עיוור" , אני לא הייתי הולך על זה .

אחרי שמסיימים לצחוק על המנואלה היה צריך לשאול מדוע בשנת 1988 סבורה החברה שכדאי להוסיף מנואלה, כמו בשנות ה 20 ...
זה היה רמז דק לאיכות המוצר...

לגבי הרסיבר - לא מוצא שום יתרון ברכישת רסיבר מדבקה לתפארת כאשר יש אלטרנטיבות בטוחות יותר ביד 2 באותו המחיר.
יודע מה?
גם אם נשמע טוב לא הייתי נוגע בו מהסיבה שאם יצרן מצא לנכון לשווק את תוצרתו בשם מדבקה לא נפוץ אז זה כנראה אומר משהו על המוצר.
לא מדובר כאן כל ייצור OEM עבור יצרן גדול ומוכר, כאשר היצרן הגדול והמוכר משמש כמפקח איכות או נותן סכימות לייצור וכו'. פה מדובר במכשיר שיוצר ע"י יצרן עלום שם מתחילתו ועד סופו ופשוט הדביקו עליו שם (שגם הוא לא ממש נפוץ...). באותה מידה היה ניתן להדביק עליו גם "מרצדס"...
המוצר יכול אולי להשמע סביר למחירו אבל לך תדע מה אמינות המוצר וגם זה צריך להיות שיקול בבחירת מוצר.
ארז

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
אכן צודק , נכנסתי לאתר שלהם ולא ראיתי שהם מתעסקים עם רסיברים (בהתאם למה שאמרתי , זכרתי אותם רק מתחום הרמקולים) , מה שמחזק את טענתך בדבר ייצור ע"י יצרן לא מוכר . יד שנייה בהחלט עדיפה אם זה המצב .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור