קולנוע ביתי

רסיבר + רמקולים וינטאג' (או בנפרד) הכי טובים למחיר, נסה אותי ואותם ותיווכח.

הנושא בפורום 'לוח מכירה וקניה - ציוד פרטי' פורסם ע"י גיתאי :-), ‏29/8/17.

1. גיתאי :-)

גיתאי :-) חבר אתר

לייקים:
    0
    שלום קונים,
    ישנם מערכות סטריאו שכאשר מדליקים אותם כולם מיד או תוך כמה רגעים מבינים שהסאונד שלהם יוצא מן הכלל.
    בדרך כלל מבחינים בזה לפני שמדליקים אותן , כי הם ענקיות או מפוארות ובעיקר יקרות מאוד מאוד !!!

בתור סטודנט להנדסת חשמל בטכניון ובתור מוזיקאי מופיע ואיש סאונד שבנה אולפני הקלטות , חדרי חזרות , אולמות אירועים וחברת הגברה לפני גיל 30 תחביב הסאונד זורם בכל עורקיי ויש לי גם ידע מקצועי רחב ואף ברמה החשמלית והמכנית .

אני אוהב את זה מאוד , כל זה רק ברקע ללמודי ומתוך התחביב בלבד , בניתי את כל אלו לסטודנטים בחצי התנדבות.
    ובמקביל במשך עשור שלם חיפשתי בכל העולם ומכל הזמנים את הרסיברים והרמקולים הטובים ביותר לרכוש מתוך למידה שקדנית של התחום מכל זוויותיו האפשריות (תחביב) ולהאזין איתם תחת תקציב מאוד מצומצם תחילה ובהתקדמות בצעדים קטנים למערכות קצת יותר יקרות.
    בכל פעם קניתי מערכת נוספת ומכרתי את הפחות עדיפה (לטעמי) למי שמעוניין והאנשים שהגיעו לפה פשוט חטפו את זה ממני , מעולם לא היה קונה שהגיע ולא קנה כי הצליל ... כלום לא משתווה לזה..
    (לא מכרתי המון , 4 אנשים עד כה והם מרוצים מאוד לדעתי , מכרתי להם את הגריסאות המוקטנת של בדיוק מה שיש לי היום , היום יש לי את הגריסאות הכי גדולות , אני עדיין מתגעגע לציוד שמכרתי להם ובמידה רבה מצטער שמכרתי חלק מהדברים , אחרי שאתה מחפש משהו שנים ומוצא קשה לוותר עליו במיוחד שהוא זורח כל כך ושאתה רגיל להאזין איתו כל יום)

אז ככה , גם עכשיו יש לי 2 מערכות שאני מוכר אחת מהן , שניהם מדהימווווות בצליל , בכלל לא מובן , רוב האנשים פתאום שומעים שלא שמעו מעולם צליל כל כך רחב ואותנטי , לא פגשו רסיבר כל כך פראי ולא פרופרציאנלי למה שאנחנו מכירים וחשוב מכך מדובר במוצרים כל כך כל כך אמינים שהם לא מתקלקלים כמעט ולעולם (ביחס למה שהולך היום ) ובמידה והם כן אז החלקים שלהם הכי הכי בסיסים בחשמל וקל להחליף אותם תאמינו או לא אפילו בלי מעבדה , הם עולים שקלים בודדים וגם החלקים שאינם חשמלים , נניח מכניים נפוצים מאוד מאוד וקלים להשגה במחיר זול. אין בהם ריכיבים דיגטלים אז הכל מה שיש נפוץ ויהיה נפוץ תמיד.

שימו לב לנתון הבא , המערכות שאני מוכר , הערך שלהם עולה כל שנה במאות שקלים כבר כמעט עשור שלם ...
    כלומר אם קנית את המערכת והשתמשת בה 5 שנים ,
    קרוב לוודאי (ואין שום סיבה באופק שמצביעה אחרת , נהפוכהוא) שתמכור אותה ביותר ממה שקנית..

למי שלא הבין עדיין זה התחביב שלי וזה בוער בי ואני יכול "לחפור" על זה שעות , על ההיסטוריה של הרסיבר או הרמקולים ועל הטכנולגיה והחומרים שלהם ועם כל משפט אתם תבינו שיש פה ידע עצום ואלפי חצים שמצביעים רק למקום אחד.
    אם תבואו אז אני אקלח אתכם במידע ואני מבטיח לכם שתיפלו מהרגליים כי זה באמת סוד מדהים !!
    (אני גם כמובן גם אגבה את דבריי עם ההוכחות לכל הטענות שתראו שאני באמת אמיתי ולא מחרטט)

לדוגמא , הריסבר שאני מציע למכירה כל כך חזק (רסיבר ביתי סלוני של חברה מוכרת ודגם שנמכר בחנויות כרגיל)
    שאם נגביר לעוצמה הכמעט מקסימלית של זוג הרמקולים שאיתו (100-120 די-בי) האורות של הבית יתעמעמו עם הבאסים בחלק מהבתים מרוב שקבלי הפילטר שלו שותים הרבה חשמל כדי לייצר באס ברמה אחרת לחלוטין כפי שנהוג רק במערכות שעולות עשרות ומאות אלפיי שקלים.
    (הרסיבר במלוא העוצמה שואב 1.2 קילו וואט שעה מהתקע , זה לא מספרים טבעיים ויש תוצאה מאוד ברורה אגב הרסיבר לא גדול והרמקולים בגודל רגי לחלוטין , אם לא תדליק לא תדע שיש פה מפללללללצת )

אז כן, אני קצת סודי לגבי המוצרים ,

1.מדובר בריסבר מפלצצצצת עם תעודות והיסטוריה בלתי ניתנת לערעור , כל כך מפלצתי ואיכותי מבחינת סאונד ובילד-קואלטי (איכות בנייה , חומרים) במצב שלא מוצאים בארץ בשוק , לקחתי אותו מבעלים מקורי בקרטון מקורי אחרי אחסון של שנה שנתיים שעבר דירה בארה"ב .
    המחיר 6000 קצת גמיש (כדי להיות ישראלי כמו כולם) ואני אוכל ת'לב אם תקנו אותו ממני כי אני מאוהב בו , הוא מדהייייים .
    אני אצטרך למצוא אחד אחר בשבילי שוב וזה יעלה לי כנראה 4500-5500 ש"ח וייקח שנה שנתיים עד שאצליח להביא ואתו מחו"ל
    (אבא של אישתו של האח של האישה שלי ימאיי, ופעם בחצי שנה הוא מביא לי אחד שהצלחתי למצוא כל פעם).

2. מדובר בזוג רמקולים בגודל טבעי לסלון כמו כל זוג רגיל בחנות אבל עם סאונד ואיכות בנייה שלא תפגשו בחיייייים בחנות.
    הרמקול נשמע כל כך טוב שכל פעם שאני מביא אחד לחבר או בן משפחה ומחבר בצד אחד ואת הרמקול שלו בצד השני של המערכת שלהם הם מבינים שהרמקול שלהם בכלל לא עובד.
    לרמקולים כמובן יש תעודות והיסטוריה והם בין הרמקולים הכי מפורסמים בעולם הסאונד והנמכרים ביותר בכל הזמנים שנבנו ע"י מהנדס ז"ל שעד היום מנציחים את שמו ויש שמה סיפור סופר עסיסי לגבייהם בקיצור אני יכול לחפור שעות ואתם תאהבו כי הם באמת מדיהימיייים (יש לי 2 זוגות כאלו , אין יותר טובים במסגרת המחיר , עשר שנים לא מצאתי , לא פלא שמחשיבים אותם כל כך ולדעתי לא מספיק)

המחיר 4500 ש"ח.

עם מישהו יקנה את שניהם אני אמכור ב10,000 .

בקיצור , אם אתם רוצים סאונד מדהים וחוויה כל פעם מחדש , לקנות פעם אחת ולתמיד וכנראה שאחריכם עדיין שישאר לילדים סטריאו יפייפה שלא בה לעשות דאווינים שהוא יקר אלה פשוט איכותי בצורה שלא מפסיקה להדהים גם אחרי שנים של האזנה והכי הכי חשוב , שהמחיר שלו רק עולה כל שנה ...

גיתאי - 0556696864.

חברים בואו לכאן (לטכניון , יש לי דירה פה) ותשמעו ותחליטו , אל תתקשרו לשאול מה הדגמים חבל לכם , זה הסוד שלקח לי שנים לגלות והמחיר הוגן והמצב שלהם מקורי ומעולה (שזה כבר לא קיים כמעט בארץ ולמי שיש לא משחרר עבור כל מחיר)
    מדובר ברסיבר סוליד סטייט משנות ה-70 המקדמות ורמקולים מתאימים מאותה תקופה ,צמד כנראה מהכי הכי טובים שיצרו במסגרת התקציב הזה , אני לא מצאתי יותר טוב והקדשתי לזה עשור.

אם אתם תוהים מה המניע שלי , כל שנה שנתיים יוצא שיש לי מערכת טיפה טיפה יותר טובה ...
    ואני באמת שמח להביא לארץ ולאנשים את הסוד הענק הזה שמביא לי כל כך הרבה אושר.

אני לומד כל היום ... אני לומד ושומע מוזיקה ורדיו ומנגן ...
    אני מוכר לכם מערכת שהאזנתי לה אלפים על גביי אלפים של שעות ולא היה רגע דל אחד , גם אחרי שנים רבות אני מדליק ונדהם ושתבואו תראו שגם אתם תרגישו אותו דבר שהדבר הזה מנגן , זה פשוט לא נתפס שיש דברים כאלה.

2. גיתאי :-)

לייקים:
    0
    אגב את המערכת הראשונה קניתי ב-6200 ואת השנייה ב-8500 ועכשיו יש לי 2 מערכות שאחת מהן שווה 10,000 והשנייה 8000 אם אצליח למכור (נראה לי שכן) ככה שזה דיי ברור מה אני עושה , אני מרוויח עליכם בערך עד 500~800 ש"ח בכל עיסקה , שזה יותר ממה שאני חוסך על המשלוח והמסים (שיותר יקרים מזה ) שלא לדבר על הזמן והידע.

במידה ותקנו הכסף שלכם הולך להביא עוד מערכות כאלה לארץ כדי שיהיה כיף פה בישראל ...
    שגם לנו יהיה קצת מהעושר והפינוק האמריקאי .

ללכת לחנות עם 10,000 ולקנות מערכת... תביא את הדגמים שבחרת ואני אראה לך שבSPEC של המוצרים הם פחות טובים ממה שאני מוכר וזה לא מפתיע כי מה שאני מוכר עלה בתקופתו כמו רכב חדש בארה"ב.
    ובכלל מדובר בתקופה שבה לא שיקרו ב SPEC כמו היום אלה דווקא המעיטו בערך הביצועים (אראה לכם מדידות מעשיות להוכיח) ומדובר באיכות בנייה שלא מתדרדרת כל שנה כמו המוצרים החדשים ומתה אחרי עשור.
    תבואו תראו ציוד בן ~40 שנה שלא הזדקן בכלל בשום צורה נראית לעין או נשמעת לאוזן.
    שלא לדבר על זה שהמערכת שקנית בחנות ב10000 לא שווה חצי מזה אחרי שנתיים והמערכת שאני מוכר הערך שלה עולה כל שנה בהתמדה בלתי ניתנת להפרכה או עירעור .

3. אלי777

אלי777 אוהב את התחום

לייקים:
    18
    גיתאי , עדיין לא הבנתי מה אתה מוכר . אבל כאב ראש קבלתי בחינם :D

אייל א אוהב/ת את זה.
  4. גיתאי :-)

לייקים:
    0
    סליחה שחפרתי , זה התחביב שלי אני יכול לדבר עליו שעות..
    אני כמובן מוכר רסיבר מפלצת וזוג רמקולים מתאמים שלדעתי הם הכי הכי שאפשר למצוא במחיר הזה בארץ.
    שהערך שלהם ימשיך רק לעלות ושנשמעים בצורה יוצאת דופן ביחס למחירם.
    אני מוכר את מה שאני גיליתי ומאוהב בו וחוגג אותו כל יום במחיר הוגן ובעיסקה שאני מאמין בה , שהייתי קונה בעצמי ולא מתחרט לרגע כי הכסף לא שווה כלום לעומת החוויה של צליל שכזה ואיכות מוצר שכזה.
    אני מוכר סטריאו שישאר לך לכל החיים בסלון או בחדר וכל מי שישמע או יראה תמיד ישים לב שיש פה קטע מדהים .

וכמובן שאני לא מספר מה הדגמים ... אני רק אספר שמוכרים דברים דומים בארץ במחיר הרבה יותר גבוהה ובמצב פחות טוב בהרבה.

כי מי שמבין עניין עדיין קונה .. כי הם באמת שווים יותר מהכסף.

5. גיתאי :-)

לייקים:
    0
    אם איזה מערכת אתה שומע ? :)

6. zariel

zariel חבר משקיען

לייקים:
    321
    הסיפור שלך מענין,
    הרסיבר והרמקולים,
    לא ממש...
    בהצלחה.

אייל א אוהב/ת את זה.
  7. גיתאי :-)

לייקים:
    0
    תודה זאריאל , הרסיבר והרמקולים מאוד מעניינים אותי לפחות,
    קראתי עליהם וחיפשתי בעולם ומצאתי, בחנתי ומדדתי אותם במעבדה שלנו בהשקעה של אלפיי שעות,
    ולאחר מכן המשכתי והאזנתי להם אלפיי שעות .
    אני חושב שהם לא מעניינים אותך כי כנראה כבר טיפסת למחזות יותר גובהים
    אז יש לך את הזכות להשתעמם ממערכות של כמה אלפיי שקלים בודדים.
    יש כבר כמה חברים שמתקשרים והם דווקא מתעניינים מאוד אז אל תשלול ככה בנחרצות שכזאת ,זה לא יפה ...

נ"ב יש לבן דוד שלי רועי זוג MC30 מחוברים לL300 והם לא בהכרח נשמעים יותר טוב לדעת שנינו אז אל תשלול בקלות.
    (מקוריים) המערכת שלו עלתה לו 25 אלף שקל והוא קנה אותה במחיר טוב .

8. eldo

eldo אוהב את התחום

לייקים:
    45
    ללא ספק שיטת מכירה חדשה, מבקש 10K ולא מסכים לומר על מה אלא אם כן באים למקום (גם לא בטלפון ?!).

אייל א אוהב/ת את זה.
  9. גיתאי :-)

לייקים:
    0
    גם מי שהצהיר שאין בכוונתו לקנות שמע מה בדיוק מוצע, גם בטלפון גם בוואטספ וגם בפורום בהודעה פרטית.
    קיבלתי עד כה 10 פניות לפחות , 50% שוחחו איתי ארוכות ושמחנו להכיר ולדבר כנראה מתוך עניין אמיתי אהבה לתחביב המשותף שלנו, נהנתי.

מוכרים אמיתיים רואים פה טכניקת מחירה מעולה,
    אבל חכמים אמיתיים מבינים שזאת בכלל לא טכניקת מחירה אלה כנות וצדק ויושרה ואף אלטרואיזם.
    מי שהולך לחנות עם 10000 לא ימצא שום דבר שמתקרב לרמה בשום בחינה ברמה מוגכחת.
    ואחרי חמש שנים המערכת שלו תהיה שווה 4000 ושלי 12000-13000
    וזה ימשיך לעלות אלה אם כן התעשייה תתמקד פתאום באמינות חסרת תקדים , ממש בעבודת יד ולא בסין..
    (ויפסיקו לשקר בSPECS ויתחילו לבזבז עלינו נחושת ומתכות יקרות בקילוגרמים)

מי שיחפש מערכת זהה לא ימצא מהר במצב ובמחיר כזה אם בכלל, בארץ ואולי אפילו בח"ול, לא בלי קומבינה על מסים ועל משלוח,
    אני מחפש שנים אז אני יודע (ועדיין מחפש)

לשם השוואה בלבד מי שנחשב מבין עניין, במסגרת המחירים כאלה בארץ אולי שומע עם הבחירה הכי ישראלית שהיא
    SANSUI 9090DB מחובר JBLL100 או האחים היקרים והמיוחדים של הסדרה.

תאמינו או לא הם לא נותנים סאונד או מפלצתיות שכזאת .
    שמחברים את שניהם זה מול זה אין השוואה בכלל.
    אתה מעביר למערכת שלי והיא עולה בכל רמה בצורה מובהקת וניתנת להדגמה בקלות. ניסיתי L100 L166 L300 ומיד שמים לב שהם מתחילים להישמע טוב רק שמגברים מאוד ביחס לשלי אבל בעיקר שהם לא ברמה של המפלצתיות והגודל שלא לדבר על האותנטיות של הצליל והאיכוווווות , אני שם רדיו ואני יכול לספור כמה ערוצים בהקלטה המתנגנת , לזהות מיקרו-היססססס של מיקרופון של שדרן רדיו שפתחו את הערוץ שלו לפני שהתחיל לדבר..

מה זה מפלצתיות , למה קוראים לזה מפלצת? מעבר ליותר מ-100וואט לערוץ ולמשקל האדיר ,
    זה שאני שם ווליום חלש חלש חלש שבקושי שומעים,
    ואז פותח את הLOUD ומסובב את הנוב של הבאס וכל הבניין רועד .
    בעוצמת ווליום אפסית..
    הטון קונטרול, הנובים של הבאס וטרבל וכו אלימים במיוחד,
    כל +2 דוחף בעוצמה והמגבר עובדתית מדוד שדוחף +16 DB באס לפני לחיצה על LOUD, מפלצת.. הסנסוי מעודן לעומת זה או רהוט יותר שזה בעצם דרך להחמיא לו על חשבון זה שהוא לא מפלצתי באמת בפן הזה של הדבר.
    ה9090 אגב (לא דיבי) בכלל אין לו מפלצתיות , הוא נשמע חלשלוש אפילו ליד הDB .
    ה-L של JBL טובים בחללים גדולים ובעוצמת מיקס שזה גבוה מאוד ומתאים לחדר מטופל.
    נכון הם שברו את השוק והציגו רף אבל הם לא מתאימים לבתים ומי שהצליח לתפוס את הסטנדרט החדש ולעקוף אוותו בנה את הרמקולים שיושבים אצלי.

10. אלי777

אלי777 אוהב את התחום

לייקים:
    18
  11. Andrewv

Andrewv אוהב את התחום

לייקים:
    55
    חברים היזהרו, מדובר בנוכלות. שוחחתי איתו ארוכות בטלפון. הבחור רוצה למכור ציוד יד 2 ששווה 5000 שח ב 10000 שח באמצעות סיפורי אלף לילה ולילה. יש לו הרבה מה להסתיר, הוא לא סתם מחביא את האינפורמציה.

אייל א אוהב/ת את זה.
  12. גיתאי :-)

לייקים:
    0
    סתם התעצבנת כי לא גיליתי לך תדגמים , לכל השאר גיליתי (איך אני יודע שזה אתה?!) אתה היית חצוף..

13. Andrewv

Andrewv אוהב את התחום

לייקים:
    55
    אין לך שום מושג מי אני אם אתה אומר שהתעצבנתי והייתי חצוף, הייתי אדיב וסובלני מאוד למרות שהמשכת בסיפורי מעשיות גם בטלפון וביזבזת את זמני.
    אתה הוא החצוף שפולש לפורום כאן בנסיונות נוכלות והולכת שולל של החברים.
    אני בטוח שכולם מבינים את התרמית וידעו להתרחק.

אייל א אוהב/ת את זה.
  14. גיתאי :-)

לייקים:
    0
    לא אחי , אין לך ראייה להאשים ככה והיו 10 שקיבלו דגמים ולא האשימו ואף בדקו וחלקם יבואו וידעתי למה רק לך לא אמרתי, אתה חצוף והתנהגות שלך אליי כאן היא שמוכיחה שאתה בצד הטועה.
    פונים אליי כבר המון וכאלה שמבינים באמת שיחות מדהימות ובטח יקנו לך אני לא מכרתי תתגבר על זה בבקשה באיפוק יש מספיק שנאה מיותרת בעולם.

נערך לאחרונה ב: ‏30/8/17
  15. Andrewv

Andrewv אוהב את התחום

לייקים:
    55
    לא רציתי ולא רוצה לקנות ממך ואין על מה להתגבר.
    אוהב את הפורום הזה ומעוניין להזהיר את החברים בו.
    אל תאמינו למחירים שהוא מספר עליהם, בידקו היטב באיביי.

אייל א אוהב/ת את זה.
  16. ede

ede חבר אתר

לייקים:
    1
    מה הטלפון ?

17. גיתאי :-)

לייקים:
    0
    0556696864

ולמעוצבן , יפה מאוד להגן על חברייך לפורום אבל הם לא צריכים את עזרתך, שוחחתי כבר עם עשרות אנשים , ברור שכולם בודקים את המחירים ואת העיסקה , אנשים לא מטומטמים כשם שאני לא באתי לרמות אף אחד .

המחיר נכון עד כדי מיקוח טבעי כלפי מעלה או מטה , הכל תלוי במצב הפריטים ושלי מתפקדים ללא רבב.
    המחירים באייבי תואמים ואף גבוהים בחלק מהמקרים ממה שאני מבקש ויש עוד משלוח ומיסים ואתה לא יודע מה תקבל.
    תאמין או לא יש רק עוד מישהו 1 שמוכר רסיבר זהה בארץ , הוא במצב זבל ממש והוא דורש אותו מחיר כי יודע מה השווי , ואת זוג הרמקולים ראיתי למכירה לאחרונה רק לפני 4 שנים וביקשו עליהם 5000 ...
    גט אובר יור סלף , לא אמרתי לך כי היית חצוף , התקשרת ודרשת לדעת כאילו שאם לא אני מרמה אותך למרות שההודעה שלי הייתה ברורה.
    אמרתי לך בוא נשחק קצת מסביב זה לכיף ואם היית נעים היית גם שומע מה הדגמים.
    אתה לא צריך לרוץ ולהתנהג ככה , במיוחד שאין לך הוכחות , זה לא ישר והוגן אז איך אתה רוצה להעיד על היושרה שלי ?!

נערך לאחרונה ב: ‏1/9/17
  18. אלי777

אלי777 אוהב את התחום

לייקים:
    18
    מכל עשרות המתעניינים אין קונה אחד , חשבתי שהציוד שלך יחטף מיד :D

אייל א ו-RAMIRAMI68 אוהבים את זה.
  19. גיתאי :-)

לייקים:
    0
    המתעניינים כולם ממרכז הארץ , אם הייתי גר במרכז כבר הייתי מוכר .
    אנחנו עדיין מתאמים יום לבוא להאזין ..
    אני מבטיח לך שמי שמבין המתעניינים מחפש מערכת לקנות ולהאזין איתה בתקציב הזה יחטוף אותו שישמע איך היא נשמעת.
    סצפיפית רסיבר מפלצת ורמקולים וינטאג' במחיר הזה , זה שוק מאוד מצומצם בארצנו , אני רואה שמודעות מחזיקות כמה חודשים עד שנמכרות על מכשירים באמת טובים ושווים.
    עם זאת , אני בטוח שהמערכת תימכר דיי מהר .
    (גם בעבר לקח לי חודש חודשיים אבל בסופו של דבר 4\4 שהגיעו קנו כי ששומעים ורואים מבינים)

המודעה הזאת (ששמתי ב-4 פורמים מרכזיים) עוררה החוצה את ה"משוגעים" לתחביב ושחחנו שעות .
    חשף לעיניי לראשונה קהילה מצומצמת של "מכורים" כמוני ששמחתי מאוד לגלות.

אפילו פנה אליי בחור שרוצה להשקיע רק 5000 כדי לא להסתכסך עם האישה ועזרתי לו לבחור מערכת מעולה ללא שום תמורה וזה בדיוק מה שחיפשתי .. את אלו שרק רוצים סאונד מדהים ועיסקה מצויינת אבל אין להם את הנסיון והידע שלנו ה"מכורים".

ברגע שיפנה אליי מישהו כזה , שבאמת מחפש לקנות ויש לו 10000 וחיפש וחיפש והבין מה מציעים לו , הוא יחטוף מיד .
    אני גם ירגיש יותר בנוח למכור למישהו שזאת הולכת להיות המערכת הראשית שלו כי זאת המערכת הראשית שלי ולא יהיה לי נוח לדעת שהמערכת מאוחסנת או מוצעת למכירה במקום לנגן כל יום.

נערך לאחרונה ב: ‏2/9/17
  20. אלי777

אלי777 אוהב את התחום

לייקים:
    18
    אודיופיל שמחפש רכיב למערכת שלו יגיע גם לאילת מהמרכז ,כך שזאת לא הסיבה . מעבר למחיר הקונה צרך לדעת האים הרכיב יכול להשתלב עם שאר המערכת שלו , כך גם אים יש לך מגבר אולטרה היי אנד לא בטוח שהוא מתאים וישתלב
    אז אם אתה באמת מעוניין למכור אז תרשום שם יצרן ורצוי גם דגם

אייל א אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!