רסיבר קולנוע ביתי דק - Pioneer VSX-S500, ביקורת

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: רסיבר קולנוע ביתי דק - Pioneer VSX-S500, ביקורת

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
נמר,

אתה חושב שלגודל יש כן השפעה על התוצאה הסונית? בכל זאת,דחסו בקופסא אחת קטנה את מה שבד"כ דוחסים בקופסא כמעט פי שתיים יותר גדולה. סביר שהגודל/מקום לא משפיע לטובה?...

מנחם

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
היעוד של הרסיבר הזה מוגדר מאוד והוא בנוי עבור משימה מאוד ספציפית - פיתרון אסטטי, קל שלא מתחמם, דק וכמובן, להעביר חווית קולנוע בהתחשב במגבלות הפיסיות.

אני משער שהגברה טרנזיסטורית ושנאים גדולים היו משפרים לאין ערוך את איכות הצליל אך הוא היה מפספס את היעוד שלו.

יש לציין שעדיין, למרות מידותיו הצנועות, מדובר ברסיבר מצוין.

P

PLLv2.0-$!13n7

אורח
למנחם
באופן עקיף - כן.
כדי לאפשר היענות מיידית ומהימנה לפסקול (אלבום או סרט), המגבר חייב שנאים חזקים, אפילו אם מאזינים בווליום לא גבוה במיוחד. עדיין לא המציאו שנאים שיכנסו בתוך מארז של הפיוניר הזה ויאפשרו צליל כמו ברסיברים היותר גדולים. ספקי הכוח מהווים עיקר הגודל והמשקל בציוד אודיו מודרני.

shkop

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
נמר איך הוא מול רסיברים בקטגוריית המחיר שלו?
האם יש לו נחיתות מול רסיברים גדולים וכבדים במחיר דומה?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אכן, פחות, אבל הוא גם לא מתיימר להתחרות עימם בסעיף הכח.
לפעמים, מגבלת גובה המכשיר לא מאפשרת להכניס למזנון רסיברים במימדים מקובלים.

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
השאלה היא כצרכן,האם כשאני מסתכל על מלאי הרסיברים על המדף בחנות ורואה,אחד או שניים,דקים משמעותית מהשאר - האם אני יכול לשער שאם אקח אחד מהם אני הולך לעשות פשרה בעניין האודיו/וידאו? ככלל אצבע.

מנחם

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
עקב הכנסה לשימוש של מודולי הגברת Class-D, התשובה הזו לא תהיה כה פשוטה... הם יספקו כח מכובד, אם כי עם חתימת הצליל האופיינית שלא כולם מתחברים אליה.

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
אין רע בלי טוב ולהיפך. מצד שני הרעיון עצמו מבורך - אני בטוח שיש צרכנים שהגודל מפריע או מהווה בעיה (הגודל של הרסיבר כן.....:).

אגב הדיון הזה: בעבר,הרחוק,נתקלתי במערכת ק"ב (של סוני דווקא) שעלה הון תועפות אבל כמעט כל רכיב של האודיו (קדם הגברה והגברה מונובלוק) היה מופרד. זה נעלם?

מנחם

מנחם.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לסוני יש מחלקה שעוסקת בפיתוח של מוצרי היי אנד, כולל רמקולים, לא זוכר כל כך מה מעמדה כיום...

analog-cat

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מעולה.
סוף סוף רסיבר קטן שלא יעצבן אף סלון של פולניה....

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
אני רכשתי את "הרסיבר הדק" של פיוניר (מישראל לופו, אנגימה - בחור 10!) בדיוק מהסיבה הזו - חיפשנו מגבר קטן יחסית שיתאים למדפים (הלא עמוקים) בחדר הטלוויזיה החדש. בפועל, המגבר עושה את העבודה מעל ומעבר. הוא כמובן לא משמש אצלי לאודיו (בשביל זה יש את המערכת הראשית בסלון), אבל עושה עבודה מצוינת לקולנוע הביתי: מחובר לסט 5.1 של מורל ולפלזמה 50" של פנסוניק, ונשמע מצוין בחדר צנוע - 4X4מ' לערך. היתרון הגדול - לא מפלץ גדול מידי, אסטטי ונשמע בסדר גמור לצרכים שלנו. אני ממליץ על המגבר וממליץ מאוד על ישראל מאניגמה, אחלה גבר.

guyb

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
אם היו לו יציאות PRE OUT לערוצים הקידמיים הוא היה מושלם עבורי.
לחבר לו איזה POWER או INTEGRATED טוב וזה היה מושלם, האם אני מפספס את היציאות?

AVI KOREN

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אבי קורן-חבר חדש לרסיבר VSX 500 איין בכלל תקן AIR PLAY

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור