רמקולים +רסיבר התייעצות...

Masasa

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הציעו לי את זה :
רסיבר Pure Acoustic pu50 => ב830 שקל
ורמקולים Pure Acoustic Lord8 => ב980 שקל
ביחד הוא אמר לי שהוא יעשה לי ב - 1754
מה אתם אומרים???
בכל מיקרה חבר שלי אמר לי שהם רמקולים ממש שווים למחיר אבל על הריסבר הוא לא יודע להגיד לי...
ועוד משהו...
חבר שלי אמר לי שעדיף לי קנות איזה רסיבר בדיוטי פריי באג...
משהו שעולה 200$ ובארץ שווה הרבה יותר....
מה אתם אומרים????
ההצעה תקפה עד לשבוע הבא ואני מעדיף תשובה כמה שיותר מוקדם כדי להיות שלם בהחלטה...

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
עדיף שתקנה רסיבר בדיוטי פרי.
יש גם מבצעים לרסיבר ק"ב בסיסי בארץ באזור ה 200 $.

אותו חבר שאמר לך "שהם רמקולים ממש שווים למחיר" גם שמע אותם? אם כן, בהשוואה לאיזה רמקולים אחרים ולאיזו הגברה הם היו מחוברים?

ארז

Masasa

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
עדיף שתקנה רסיבר בדיוטי פרי.
יש גם מבצעים לרסיבר ק"ב בסיסי בארץ באזור ה 200 $.

אותו חבר שאמר לך "שהם רמקולים ממש שווים למחיר" גם שמע אותם? אם כן, בהשוואה לאיזה רמקולים אחרים ולאיזו הגברה הם היו מחוברים?

ארז
הכוונה ליחסית למחיר שלהם....
יש לך משהו אחר להציע לי???
ואני מעדיף משהו מדיוטי פריי כי יש לי אופציה לקנות שם והבנתי שהמחירים שם הם חצי מחיר
וממש שווים...

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
הכוונה ליחסית למחיר שלהם....
יש לך משהו אחר להציע לי???
ואני מעדיף משהו מדיוטי פריי כי יש לי אופציה לקנות שם והבנתי שהמחירים שם הם חצי מחיר
וממש שווים...

רסיבר אני מציע לך לקנות בדיוטי פרי או בחנויות בארץ שמפרסמות מבצעים לקראת החג במחיר דומה.
לגבי רמקולים - אותם אתה חייב לשמוע לפני הרכישה ורצוי שתשמע אותם מחוברים לרסיבר שתרכוש.
מערכת סאונד, ורמקולים בפרט, לא קונים לפי "מחיר שווה" . אתה יכול לקנות אחלה מבצע אבל הסאונד לא ימצא חן בעיניך ולא יעשה לך חשק לשמוע אז מה הרווחת?

בתקציב שלך לא הייתי מחפש חדש אלא רק יד 2 . אין חדש באיכות סבירה במחיר הזה.

ארז

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור