רמקול Image Jazzman 2.5: מבט למזרח

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אינפורמציה לחברים:

על פי נתוני הספק, כל סדרת הרמקולים הקיימים בחברה כרגע מתאימים במיוחד למגברי שפורפרות.
כדבריהם, הרמקולים אופסו וכוונו בחברה על ידי מגברי מנורות בכדי לתת את התוצאה המתאימה והמשתלבת הכי נכון מבחינת סאונד למגברי מנורות.
על פי הייצרן, המגבר האופטימלי הוא מגבר עם שפורפרת 300B .

כרגע החברה בתהליך קוו ייצור חדש של רמקולים אשר הדריברים שלהם הוא של SEAS מקווי הייצור הגבוהים של החברה.
כמו כן, רמקולים אלו כוונו ומתאומים גם למגברים טרנזיסטוריים.
בקרוב אפרסם אינפורמציה בנושא.

ערב טוב לכולם.
אוראק תעשה טובה תבקש מהחברה שתמשיך להשתמש בסקאן ספיק . אני אוהב את סיז , ולשמוע תגובות כמו של אורי בגלל החברה הזו יהיה לי ממש לא נעים :)
כמו כן , אם אני הבנתי נכון את מה שאמרת , אזי הם השתמשו במגברי מנורות ולכן המיד הגרוע שלהם ?!!!! , ומה היה קורה אם הייתי משתמש בKT88 ובPP ? ממתי בדיוק בונים רמקול לסוג מסויים של מגבר ?
ועוד מעיזים להודיע זאת קבל עם ועידה , ואומרים שהשידרוג הבא הם יכוונו את הרמקול?!!!!
לא נעים לי לומר , כי בד"כ אני משתדל להיות די סובלני וסבלני , אבל תגובה כזו היא פשוט ללעוג לכול הלקוחות בפוטנציה שלהם .
תודו על האמת ותגידו "רבותי אנו לא יודעים לכווין קרוס כמו שצריך ע"מ שהדרייברים ינגנו בהרמוניה , אנו צריכים מישהו שיבחר לנו נקודות חיתוך וסלופ שמתאים לדרייברים ולקופסה כי אנו לא יודעים לבצע את זה "

ואני מודיע לך עכשיו , שגם אם הם יקחו סיז הרמקול שלהם יהיה מזוויע באותה צורה ואולי יותר , כי הדרייברים של סיז הם מעולים , אבל הם פחות סלחנים מדרייברים של סקאן ספיק (זו גם הסיבה העקרית שסקאן ספיק מקבלים יותר כסף ).
לדעתי אתה יכול לחסוך לנו

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ג'וקר.

לוני כתב הודעה תגובה מכובדת לכתבה, אתה באת והחלטת להודיע שהרמקול הבא שלהם יהיה גרוע ויהי מה.

אני לעומת זאת למדתי משהו אחר. לא שמעתי - לא יודע.

אני מקווה שתערוך את ההודעה שלך ותדיין עם לוני בצורה יותר נעימה ... בבקשה.

audio6

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אני יחסית

חדש בכול הקשור לפורומים ואני רוצה לומר לכל מי שבודק את הרמקולים {נמר} ולכל הספקים שנותנים את הרמקולים שלהם לבדיקה שחייב להיות הסכמה שלפעמים הבדיקה יכולה להיות לא טובה אז תחשבו לפני שאתם נותנים רמקולים לבדיקה ותישמחו כשהבדיקה יוצאת טובה אז איין פה את מי להאשים ;)

יפה מאוד נמר (Y)

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ג'וקר, גועל נפש של תגובה אפילו בשבילך. אני הייתי מוחק אותה.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
נמר ואלוני , עם כול הכבוד אני נמצא בפורומים מספיק זמן , ואני חושב שניתן לבדוק מספיק הודעות שלי , כך שניתן להבין כבר מהתחלה שאני בד"כ אדם מאוד מנומס . אבל אי אפשר לצאת עם תגובה כזו כמו שהוא יצא . כי למי שמבין טיפה זה פשוט זלזול קולוסאלי . רמקול שאומרים לך שהוא מתוכנן לSET של מנורות מסויימות ובגלל זה הוא גרוע ?!!! אני לא בסדר או שהיציאה הזו היא עלבון לשכל ? ממתי חברת רמקולים/יבואן אומר שהוא מתכנן רמקול למגבר אחד ?!!! ובמיחוד שמי שמבין טיפה את העקרונות של בנית רמקולים ע"פ תוכנית , היה אומר לכם שמדובר בקרוס . גם אתה נמר אמרת את זה .
עם כול הכבוד צריך בהחלט לדעת מתי לא לומר דבר רע על עוסק כי הוא לא יכול להגיב , אבל גם זה לא מקנה לעוסק את הזכות "לירוק על התבונה שלנו " בנתינת תירוצים כאלו . ועל זה כעסתי , והסברתי גם למה . ואם זה נראה לכם תוקפני מידי אז מה תגידו על ה"יריקה " שלו ? או ששמא היות והוא אמר את זה בצורה יפה זה פחות עלבון/יריקה על ההגיון ?

ונמר אני מבטיח לך שאם הם יקחו את הרכיבים של סיז , הם יקבלו אולי סאונד יותר טוב , אבל אם הם לא ישפרו את בניית הקרוסים שלהם , אתה תראה בעצמך שהם ישמעו יותר גרוע . כי אם תבדוק את הדפי PDF של הרכיבים הטובים שלהם , אתה תראה לבד שיש להם גבולות שאסור לעבור אותם . כשהם במעטפת שלהם הם נפלאים , אבל כשיוצאים מהמעטפת , הם פחות סלחניים מסקאןספיק . ולכן לבוא ולומר שזה ישתפר כי אני אכוון לSS ואקנה רכיבים של סיז זה פשוט עבודה בעניים . זה לומר בפשטות אני לא יודע מה הבעיה אבל אני אתן לך תירוץ עלוב שלא מחזיק מיים בתקווה שתאכל אותו .
אז אתה ואלוני יכולים להיות פוליקאלי קורקט , ולאכול את התירוצים הכי עלובים שבאים למעשה לרדת על האינטליגנציה שלכם . אני לא . וכשאני רואה מישהו שחושב שאני טיפש , אני מסביר לו למה הוא טועה

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ג'וקר אמיתי,
אכן אתה נמצא מספיק זמן ובנוסף אפשר היה להתרשם שאתה מנומס.
אבל ... אכן הפרזת בתגובה (N)
ולפעמים ... לא מביש להגיד סליחה.
כל אדם מתרתח לפעמים ואומר משהו שלא צריך.
אפילו לי זה קורה לעיתים רחוקות ;)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ג'וקר.

אני מאמץ את התגובה של אפי.
אין מה להתרגז.

Orac Hi-End

עוסק בתחום
מעורבות
87
נקודות
28
truejocker,

אולי לא הסברתי נכון את אינפורמציית הייצרן.
הרמקולים כוונו (SET) לשמע יותר טוב במגברי מנורות (בכל הסוגים) ולא רק בסוג ספציפי.
בכדי לקבל את התמורה המלאה לסאונד, מציין הייצרן עדיפות למגבר שפורפרות 300B .

רמקולי IMAGE היא בין המובילים בתחום הנ"ל במזרח הרחוק ופופולריתה בסין באה אחרי חברת AURUM הסינית.
החברה משווקת יותר במזרח הרחוק את מוצרייה מאשר באירופה.

בקרב האודיופילים במזרח הרחוק השימוש במגברי מנורות הוא רב יותר משימוש במגברים טרנזיסטוריים ולכן החברה בצעה את ה-SET יותר לקהל האודיופילים המקומי.

קוו ייצור רמקולים החדש של החברה כוללים דרייברי SEAS .
רמקולים אלו מיועדים יותר לשוק האירופאי ולכן התכנון והכיוונון מיועד כך שיתאימו גם למגברים טרנזיסטוריים ולא רק למגברים שפורפרתיים.

אני מקווה שהאינפורמציה מעלה די מספקת.
יום טוב.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אוראק זה כבר נשמע יותר טוב . זו תגובה שלא מעליבה , ולכן אני אבקש סליחה . למרות שלמרות המוניטין שלהם , אני מציע לך לומר להם שיבדקו את הקרוס . אני מכיר את הסקאןספיק , וגם את הסיז מהשימוש שלהם ברכב . ואם אתה רוצה פשוט לבדוק , תקח רמקול תנטרל את הקרוס שלו ותגביר אותו דרך קרוס אלקטרוני , ותראה מה היחידות האלו מסוגלות לבצע .

ועוד דבר רמקול שמיועד לSET הוא רמקול שיש לו נצילות גבוהה , ואימפדנס די קבוע , אני מציע שתבדוק בעצמך את הפלוטים של הדרייברים האלו , ותבין לבד . אל תגיד לי אלא פשוט עבור עצמך בתור יבואן לך תבדוק , אני חושב שתבין כמה דברים
מכול מקום שיהיה בהצלחה

ofir-harlev

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
למה אף אחד לא הגיב לי?
למה רשום באתר של IMAGE שהיא חברה מניו זילנד?!

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
איפה שמעת בדיוק באיזה רכבים?
לא יודע לי על יותר מכמה רכבים יחידים מאוד בארץ עם רכיבים כאלו.
שלא נדבר שהקשר בין רכב לבית הוא קשר דק מאוד.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
איפה שמעת בדיוק באיזה רכבים?
לא יודע לי על יותר מכמה רכבים יחידים מאוד בארץ עם רכיבים כאלו.
שלא נדבר שהקשר בין רכב לבית הוא קשר דק מאוד.
אני מודע היטב למי יש רכיבים כאלו כאן בארץ , אני גם מודע למי ואיך יש רכיבים כאלו בחו"ל , ויש לי את חוות הדעת על נקודות החיתוך האופטימליות (לא אלו שנראות בגרף ). אז אני מסכים שבמכונית יש את הקבין גיין וזה משנה את נקודת החיתוך . אני גם מודע לעובדה שבמכונית בגלל המרחב משתמשים יותר בסלופ ובנקודת חיתוך להשיג אימאג' ובמה , ולכן זה שונה . עדיין אני מבין טוב מה שאמרתי .
אני גם חושב שאתה כבר מכיר אותי מספיק לדעת שאני לא אומר דברים סתם חסרי ביסוס , אז בא לא נכנס יותר מידי לנושא

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני פשוט רצה לדעת איפה שמעת. והאם פיזית , או כמו הרבה רק שמעת ממי ששמע שאמר, שיודע שידה ידה ידה?

aviv007

אוהב את התחום
מעורבות
82
נקודות
28
כאחד שמכיר את הדרייברים המדוברים היטב (ProAc 2.5 Clone ) אני דיי בדיעה עם ג'וקר- שהתיכנון של הקרוס כנראה שאינו בנוי כראוי.
ע"פ טרואלס גברסן ,מומחה DIY שביצע את המחקר הכי מעמיק שמתועד ברשת על הדרייברים,החיבור בין הטוויטר 8513 ל-8535(מיד-באס) מאוד בעייתי והוא מציע מ"ס טוויקים באתר שלו למיזעור הבעיה.כמו כן,להעתק של הפרואק ישנם מ"ס של גרסאות,בינהם הגירסה הסינית שמתאפיינת בקרוס בעל HP הכולל נגד בעל התנגדות נמוכה מהצריך,אשר כנראה אחראי בין היתר ליצירת המתכתיות ועוקצניות עליה דיווח נמר-אני משאר שהיא הבסיס הכללי לתכנון הקרוס של ה- Jazzman .
אני יכול אכן להעיד מנסיוני,שהדרייברים מאוד "חושפניים" ומאוד קשה להגיע איתם להתאמה נכונה ,אבל עם תכנון נכון,יש להם פוטנציאל מאוד גדול !

gtr

חבר משקיען
מעורבות
465
נקודות
83
"כמו שנאמר-

לפעמים השלם גדול מסך החלקים שמרכיבים אותו"

אז נכון יש דריברים טובים,פורניר אגוז אפריקני,ולוק פוראקי.

ובכל זאת...משהו רקוב בממלכת דנמרק.

לא אהבתי את מה ששמעתי בתערוכה האחרונה-וזה בלשון המעטה.(N)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
שאלה - כמה קשה לעשות reverse engineering לקרוס ?
האם מדובר במשימה שהיא מעבר לכוחות היצרן?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
האם חשבנו על זה שככה התכוון היצרן?
אם אנ יזוכר היצרן הוא סיני.. יכול להיות שהמנהנדסים הסינים רגילים לטונאליות וגוון של מוזיקה סינית ומזרח אסייתית , ולכן ככה נשמע להם הרמקול טוב?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
האם תושבי ישראל מאזינים רק למוסיקה ישראלית?

ואם לכך היתכוונו אזי מוסיקה סינית מורכבת מכלים אקוסטים, בם תקרא שוב את הסקירה תבין שזו אינה היתמחותו של הרמקול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור