רמקולים Triangle Antal EX במבחן

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: רמקולים Triangle Antal EX במבחן

aviram_1

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
18
מתי ימציאו רמקול שעושה הכל באופן מצטיין ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יש כאלה. אפילו לא מעטים. העניין הוא שהם עולים בהתאם.

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
מה זו יחידה חצי שופרית?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חצי שופרית אומר שבעצם היחידה הזו יושבת בתוך שופר קטן ולא ממש עמוק. יחד עם זאת, בדרך כלל, יחידת טויטר שופרית היא חלק בלתי נפרד ממבנה השופר שלה. לעומת זאת, במקרה הזה, הטויטר הוא חלק נפרד ששקוע בתוך מבנה שופר קטן.

michal20600

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
יש לי את הטרינאגל ES (הדגם הקודם) - ומצאתי את הדרך לעדן מעט את הטוויטר שלהם - (הם פשוט נהגו להגיע לצלילים גבוהים מידי לטעמי, כמו זמרת אופרה בסולם הכי גבוה - וקשה לשמוע את זה לאורך זמן) כיום - הטריאנגל האלה - מהדגם הקודם - שנמצאים אצלי - מרגשים אותי כל פעם מחדש. הם אכן מהירים בטירוף - ועשירים בצלילים - ואולי אחרי שמחברים להם את הציוד הנלווה הנכון להם - הם נשמעים אפילו יותר טוב מה EX - אבל לא עשיתי מבחן ...

נערך לאחרונה ב:

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
יש לי את הטרינאגל ES (הדגם הקודם) - ומצאתי את הדרך לעדן מעט את הטוויטר שלהם - (הם פשוט נהגו להגיע לצלילים גבוהים מידי לטעמי, כמו זמרת אופרה בסולם הכי גבוה - וקשה לשמוע את זה לאורך זמן) כיום - הטריאנגל האלה - מהדגם הקודם - שנמצאים אצלי - מרגשים אותי כל פעם מחדש. הם אכן מהירים בטירוף - ועשירים בצלילים - ואולי אחרי שמחברים להם את הציוד הנלווה הנכון להם - הם נשמעים אפילו יותר טוב מה EX - אבל לא עשיתי מבחן ...

מה חיברת להם שעידן אותם?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לא מבין למה צריך לעשות רמקול שעל בסיס קבוע חותך לך האוזניים? ואז צריך לחפש בנרות את הציוד הסתום ביותר בכדי לרסן אותו ,למה? גם כל המישפטים הללו ,"מהיר כברק" לא ממש משכנעים אותי !

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
לא מבין למה צריך לעשות רמקול שעל בסיס קבוע חותך לך האוזניים? ואז צריך לחפש בנרות את הציוד הסתום ביותר בכדי לרסן אותו ,למה? גם כל המישפטים הללו ,"מהיר כברק" לא ממש משכנעים אותי !
כי יש לא מעט אנשים שאוהבים תחום עליון דומננטי מאד ולא מעניין אותם מושגים כגון "איזון טונאלי" ושאר פלפולים אוידיופיליים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

בדיוק הפוך. הסדרה החדשה מאוזנת מאוד. הוא עבד מצויין עם האלקטרוניקה שלי שהיא אינה שייכת למשפחת הצליל החמה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

אני חולק עלייך.
אני מכיר את הדורות הקודמים היטב. ה-ex זה פשוט רמקול אחר. הרבה יותר מאוזן, מיד מלא יותר, גבוהים מאוזנים ואף מפורטים יותר.

Holograph

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
שתי הערות: קודם כל ראוי היה לציין שלרמקול הזה יש WAF מהגבוהים בשוק - הוא פשוט יפהפה (עניין של טעם כמובן, אבל מבחינת מראה ותשומת לב ל"קישוטים" ראיתי מעט מאוד רמקולים שמתחרים בו). שנית, הדגם הזה כבר ותיק למדי -- בחנתי אותו מול מספר דגמים אחרים לפני כ-5 שנים ואני זוכר אותו מאוד לטובה (למעוניינים, הפוסט הרלוונטי).

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
היה מעניין להשוות פוקאל 8xx לטריאנגל הנ"ל,
יצא לי לשמוע מדפיים של טריאנגל והאופי צליל לא רחוק מפוקאל

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בחנתי גם את הפוקל מהגרסאות החדשות. הטריאנגל והפוקל באמת דומים. אבל איכות הבניה של הטריאנגל לוקחת בגדול.

הולוגראף.
אתה מדבר על דור קודם. הדור הזה צועד בערך שנתיים. לגבי הלוק, ציינתי שהוא רמקול יפה. אין צורך להרחיב על כה הוא יפה או לא משום שזה עניין משני.

Holograph

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
נתון לדיון :) בכל מקרה מוזר שאין שום סימון גרסה לרמקול. יש לך משהו לומר על ההבדלים בין הדורות?

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
נתון לדיון :) בכל מקרה מוזר שאין שום סימון גרסה לרמקול. יש לך משהו לומר על ההבדלים בין הדורות?
הדגם החדש הרבה יותר מאוזן,והטוויטר העכשווי יחסית יותר רגוע.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

כמובן.
תסתכל על הטויטר שלך. הוא שונה מהטויטר בדגם החדש.
גם הקרוס מכוון אחרת ועוד כמה רכיבים שיתאימו לשינוי בטויטר.

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
בדיוק הפוך. הסדרה החדשה מאוזנת מאוד. הוא עבד מצויין עם האלקטרוניקה שלי שהיא אינה שייכת למשפחת הצליל החמה.

סדרת ה Esprit EX מאד מאוזנת ומפורטת בסאונד, ומגברים נייטרליים עובדים איתה מצויין.שתי סיבות עיקריות לכך:
א.שינוי החומר ממנו היה עשוי השופר הקודם,לחומר יותר רך.
ב.יחידת המיד החדשה מותקנת עם pPhase plug במרכזה,דבר שמונע את העוותים שקיימים בתחום תדרי המעבר שבין יחידת המיד לטוויטר.

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0

כתוב על הדופן האחורית של הרמקול : EX(או ES בהתאמה....הex היא הסידרה החדשה).

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
כמובן.
תסתכל על הטויטר שלך. הוא שונה מהטויטר בדגם החדש.
גם הקרוס מכוון אחרת ועוד כמה רכיבים שיתאימו לשינוי בטויטר.

מה ששונה הוא החומר ממנו עשוי השופר.
ביחדת המיד ההבדל הוא שב ES(דגם קודם),היה במרכז המיד-וופר מכסה אבק עגול.....בסידרה ה EX כולה ,במרכז המיד וופר נמצא phase plug,שמונע את העיוותים במעבר של ההיי מיד(המעבר בין יחידת המיד לטוויטר.
שינויים מינוריים במסננת (מפצל התדרים,הנקרא בלעז קרוסאובר).

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור