רמקולים Fat Lady של Morel – ביקורת לגברת

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
לא התכוונתי לעיניין טעם ובטח לא לעינייני סוגסטיה .
את עינייני הסוגסטיה אתה יכול למצוא מהר מאוד בלוחות המכירה , בשקט בשקט, לאחר שאותו מוכר מרח את התלהבותו חודש קודם בכל מיני פורומים (לא פעם כחלק מקמפיין קדם מכירה).

העובדה היא שנדיר למצוא אודיופילים שמחזיקים מערכות חופפות. כל אחד בטוח שהגיע לשילוב המתאים לו.
גם אם טעמי המוזיקאלי יכול להיות שונה מיזה של נמר למשל, אני אאמין לתיאור שלו על פני התיאור של כתב מקצועי המתאר צליל התערוכה רק בגלל העובדה שבמקרה של נמר למשל(וזו רק דוגמא) הוא שמע בתנאים מוכרים עם החלפת ציוד אלקטרוני שאפשר לו קצת להבין איך הרמקול מתנהג. די ברור מתי יש תיאור של מתלהב וזאת בגלל שקנה את אותו ציוד (ולא ההפך) ומתי יש תיאור של מתלהב גם כאשר לא קנה את אותו ציוד.

בתערוכות בחו"ל מציגים שילובים על פי ההקשר השיווקי ולא דווקא על פי התאמה ואיכות. זה ברור לחלוטין ואני גם יודע את זה ממספר יצרנים שהזדמן לי לשאול אותם בעיניין.

עדיין אני שואל את עצמי כקורא, מה המשמעות האודיופילית של חצוצרות סתומות ביצירה של מאהלר, למשל.
גם בתיאור של נמר למשל או בתיאור של ירון ,שלא התחבר לרמקול, אין שום התקרבות לחוויה של "חצוצרות סתומות ". אז כאחד שלא רק לא נוסע למנכן לפגוש חברים (תל אביב מספיק עבורי) ובטח ובטח לא מתעמק בעיתון ריטינג ולא קראתי את הביקורת , עדיין התיאור "חצוצרות סתומות" לא כל כך "הגיוני" וכנראה לא מסוגל להעביר חוויה אונברסלית ליכולת הרמקול (בין אם אותו כותב מתחבר לסאונד או לא) על ידי תיאור זה של חצוצרות.

נערך לאחרונה ב:

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
והנה ביקורת על התערוכה שלא תקראו בשום דיווח

של כתב מקצועי (אחרת הוא לא יוזמן יותר לשום מקום)
הדיווח וההתרשמות של Stitch

http://www.goodsoundclub.com/Forums/ShowPost.aspx?postID=10744

And journalists will support this nonsense, because they don’t know it better and are not interested in that, they get their money from ads not from customers….

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אני לא קורא את סלוואטורה ולא את רומי החתול ברשת. שניהם, או יותר נכון, השילוב של שניהם מזכיר לי מישהו שפעם כתב בכל פורומי האודיו בארץ והוקע מכולם (למעט אחד). שניהם מופרעים, כל אחד בדרכו הפסיכוטית.
בתחילת מה שהבאת בקישור ישנן, 2 עובדות לא נכונות, מה שגרם לי לא לרצות להמשיך לקרוא:

Based on recession 30% less Exhibitors were there, from about 360 in 2008 now around 230, the big rooms are extremely expensive (4 days around 33000 Euros)...

א. השנה הציגו במינכן 248 חברות, יותר ב- 7% מאשר בשנה שעברה.
ב. עלות אמיתית של חדר כ- 90 יורו למטר. היו לא מעט יצרנים שהשתתפו וחלקו חדר עם יצרנים אחרים (ווילסון וסולושן, YGA עם ASR וארג'נטו כיבל וכד').

לענין הסוגסטיה והרמז לזה שפגע בך בעבר...קורה לפעמים שלמרות שרכשת מוצר והתלהבת ממנו מאוד (ואתה עדין), נקרה בדרכך מוצר, שנחשב בעניך טוב בהרבה מהמוצר האחר, ממנו התלהבת לפני זמן מה ואתה מתכוון לרכוש אותו...זה בערך הסיפור ;).

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני כשלעצמי נוטה לא האמין לביקורות בנושא אדיו והדגמא הבולטת היא הרמקול הזה. חלק גדול מהישראלים שהיו בתערוכה באו אם רשמים שליליים, לעומת זאת תומר ו
http://www.soundstage2.com/avtour2009/he_sd02.html

טוענים את ההפך.
נמר כותב דברים טובים על הרמקול ששמע אצלו בבית, לעומת זאת ירון כותב

כבר כתבתי במקום אחר שלדעתי כל הכתיבה בנושאי אדיו טעונה פסיכולוגית וסוגסטיה עצמית כך שקשה (לפחות לי) לקבל את הכתוב כפשוטם בנושאים הללו.

יהודה.
כפי שאמרתי קודם בפוסט וגם לירון כאשר ביקר אצלי.

נאמרו לירון המילים הללו.

"בוא שמע אותו למרות שקיבלתי אותו לפני בדיוק שעה מהמפעל, עדיין לא מיקמתי, לא התאמתי לו אלקטרוניקה, לא ניסיתי להוציא ממנו סאונד"

כנראה שלמרות זאת אודיופילים מסיקים מסקנות לא מלומדות ממוצר שטרם קיבלת את תשומת ליבי על מנת לגרום לו להשמע טוב.

כתבתי גם בכתבה שחלק מהמוצרים הוציאו ממנו צליל אנליטי ומעט מציק. יש שיפרשו צליל אנליטי כצליל רזה, זו בדיוק הבעיה של ירון. הוא שמע אנליטי והבין רזה, הוא שמע חם והבין סתום. {בלי לפגוע ירון}. יש להבין שהנסיון שלי מאפשר לי להבין בדיוק מה אני שומע וכיצד לנתח זאת.

בכל מקרה.
אף אחד מכם לא שמע את הרמקול הזה בתנאים נורמלים {או לא שמע בכלל} ועדיין מתווכח על איכות הצליל שלו. אני כיום האדם היחידי בארץ שהרמקול הזה היה בביתו וקיבל את מלוא תשומת הלב על מנת להוציא ממנו את המקסימום. והמקסימום שלו מרשים בהחלט.

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
:כועס:90 יורו למטר במינכן ?...בכפר המכביה ובגני התערוכה שלמתי פי 3 .....

dys

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
היי נמר,
אני לא מתווכח על הרמקול וכמובן שאתה צודק, לא שמעתי, אבל מה שכתבתי זו הגישה שלי באופן כללי בגלל הסיבות שציינתי. דרך אגב שלא תהיה אי הבנה אני חסיד גדול של מוראל ואני משתמש בדרייברים שלהם בהנאה גדולה וממה ששמעתי משלהם היה יוצא מהכלל.

יהודה

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
:כועס:90 יורו למטר במינכן ?...בכפר המכביה ובגני התערוכה שלמתי פי 3 .....

קבל תיקון, כ- 133 יורו למטר (חדרים גדולים).

תומר

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אל תשכח ששם ישנם הרבה יותר יבואנים ויצרנים שמוכנים לשתף פעולה.

אמיר - לא שילמת יותר!

נערך לאחרונה ב:

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
נמר ידידי

לא היתי מאופס , חישבתי 90 שח למטר....:D
לפי המחיר ביורו , היה עולה לי החדר בגני התערוכה לפי 50 מטר (גודל החדר ששכרתי) 4,500 יורו ....סליחה(sad)

il62

עוסק בתחום
מעורבות
32
נקודות
28
נמר ידידי

לא היתי מאופס , חישבתי 90 שח למטר....:D
לפי המחיר ביורו , היה עולה לי החדר בגני התערוכה לפי 50 מטר (גודל החדר ששכרתי) 4,500 יורו ....סליחה(sad)

אמיר ארמה
אתה עובד עוד עם שקלים ישנים(lol)
גם גאידמק לא עשה נכון את החישוב עם הקבוצה שלכם בית''ר וראית מה נהיה בסוף(lol)
חוץ מזה -בגני התערוכה הביאו לך נמר וליאור סנדוויץ ושתיה -בגרמניה אתה יודע מה היית מקבל(lol)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ישראל.
לגבי האוכל. הבנתי שהגרמנים התחייבו לתת נקניקיה ושתי ביצים לכל מציג.:).

il62

עוסק בתחום
מעורבות
32
נקודות
28
ישראל.
לגבי האוכל. הבנתי שהגרמנים התחייבו לתת נקניקיה ושתי ביצים לכל מציג.:).
נמר
יש דברים שאתה מבין בהם הרבה יותר טוב ממני -כמו מה שכתבת:cool:
ולכן אני לא רוצה להיכנס לפירוט שלהם...
כל אחד ונטיות ליבו!!!אחי -תהיה גאה!יש לך במה...
:):):):):):)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר
יש דברים שאתה מבין בהם הרבה יותר טוב ממני -כמו מה שכתבת:cool:
ולכן אני לא רוצה להיכנס לפירוט שלהם...
כל אחד ונטיות ליבו!!!אחי -תהיה גאה!יש לך במה...
:):):):):):)

תודה - ראוי להערכה. אתה חבר אמת!

המוח

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
נחמד לדעת שיש עוד פורום של אודיו בארץ.:)
רציתי לכתוב כמה מילים למרות שהשרשור קצת ישן.

לא שמעתי את הגברת השמנה אבל מה ששמעתי זה המון
מוניטורים אולפניים של מאות אלפי דולרים בסביבות אקוסטיות אופטימליות דרך מיקסרים של מיליוני דולרים.
לאחר שמיעה בסיסית של הדרייבר של המיד של מורל שנמצא בגברת השמנה
אני לא מבין איך אפשר ללכלך על החברה הזאת.
רמקול נקי נכון ומהימן בצורות שלא שמעתי עדיין.
ושוב שמעתי המון!!!(genelec,tannoy,yamaha,krk,westlake,dynaudio ועוד המון...)
כאשר אתה מחפש דיוק ומהימנות בסאונד אתה מקשיב לדברים אחרים.
את הדיוק הזה מצאתי ברמקול הזה שהוא רק חלק מהיחידה השלמה.
אני מת לשמוע את השמנמנה ואני בטוח שזה רמקול מדהים.

עוד מילה לקוטלים:
סוף סוף יש לנו גאווה במדינה וגם אם זה לא לטעמכם אתם רק צריכים לפרגן!
לבכות על כמה שרע במדינה הזאת וכמה שאנשים לא נחמדים זה בסדר.
ברגע שיש לנו גאווה ישראלית אתם קוטלים אותה??
אם תניחו את האגו שלכם בצד תבינו שכולנו באותה ביצה וצריך לעזור לכל אחד
להצליח כמה שיותר(heart)

stereophile

חבר משקיען
מעורבות
63
נקודות
28
המוח,
אני בעד להקציב יום בלוח השנה שייקרא "יום הגברת השמנה" (כך גם מס' לא מבוטל של בנות ישראל ירגישו טוב).
ברצינות...
אם אותו הרמקול (על אף מחירו) לא הוצג כראוי ולא "עשה" מוזיקה (שזה בעצם תפקידו של רכיב אודיו) אז יהיו לאנשים טענות...
אישית לא שמעתי אותו ולא יכול לחוות דעה.

המוח

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
המוח,
אני בעד להקציב יום בלוח השנה שייקרא "יום הגברת השמנה" (כך גם מס' לא מבוטל של בנות ישראל ירגישו טוב).
ברצינות...
אם אותו הרמקול (על אף מחירו) לא הוצג כראוי ולא "עשה" מוזיקה (שזה בעצם תפקידו של רכיב אודיו) אז יהיו לאנשים טענות...
אישית לא שמעתי אותו ולא יכול לחוות דעה.

(lol) בהחלט צריך לעשות יום כזה.

ALMA

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
עפ"י הפרסומים הרמקולים נכנסו
ל-COLLECTION של 2009 במגזין HI FI CHOICE

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ראיתי. ובצדק!

כל הכבוד למוראל.

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
נחמד לדעת שיש עוד פורום של אודיו בארץ.:)
רציתי לכתוב כמה מילים למרות שהשרשור קצת ישן.

לא שמעתי את הגברת השמנה אבל מה ששמעתי זה המון
מוניטורים אולפניים של מאות אלפי דולרים בסביבות אקוסטיות אופטימליות דרך מיקסרים של מיליוני דולרים.

?
מוניטורים אולפניים של מאות אלפי דולרים בסביבות אקוסטיות אופטימליות דרך מיקסרים של מיליוני דולרים...

אהה .... אז אתה שמעת את ה0.001% מהתחום אה?
כי 0.999 מהאולפנים לא משתמשים בשום דבר קרוב לזה.

שמעת רק את הדרייבר מיד ?
והסקת "רמקול נקי נכון ומהימן בצורות שלא שמעתי עדיין"

בלי כל הכבוד, PLEASE SPARE US.

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
אומנם לא שמעתי את הגברת השמנה אך כן שמעתי את הדרייבר מיד הזה באחת מהתיבות שם והוא היה מדהים
מעבר לזה שאנשים אינם יודעים שמדובר בפול ריינג' כמעט ,תחום היענות ישר של 40-10KHZ

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור