רמקולים רמקולים CAV תוצרת סין

RAFAEL4818

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
חברים יקרים שלום רב ,

אבקש לדעת מאלו שמכירים את הדגמים הנ"ל מה ההבדלים בינהם ומה הכי מומלץ:
1. CAV SP2000F
2.CAV SP2000B
3.CAVDT2200

כל הדגמים הנ"ל הם ריצפתיים.
תודה.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
שלום,
למה אתה נעול דווקא עליהם?
שמעת אותם? אם שמעת אותם אני בטוח שאיש המכירות הסביר לך מה ההבדלים ביניהם...
אולי תפרט מה איש המכירות אמר לך (אם אתה לא איש המכירות בכבודו ובעצמו?...)
סלח לי על החשדנות אבל כבר קרו מקרים מעולם....

ואם אתה לא איש המכירות, אז תוכל בבקשה לפרט אילו אלטרנטיבות אחרות שמעת ומדוע פסלת אותם?

ארז

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
ארז, אני מהצד של אף אחד אבל נראה לי מקריאה בפורום זה ובפורום המתחרה שיש לך חשבון פתוח עם אודיו קלאב או עם מוצרי חברת CAV או עם שניהם. אגב זו זכותך המלאה, אבל קח בחשבון שגם אנשים תמימים רוצים לדעת מה דעתם של חברי הפורום על מוצרי חברת CAV ולא צריך להעביר כל פוסט על CAV ויה-דלרוזה של של "מישהו מנסה לעשות סיבוב בפורום"

חג שמח

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
פרטנר, יש פשוט יותר מדיי אנשים שהופיעו בפורומים שהיללו ושיבחו את סיריוס ללא סיבה נראית לעין.
זו הסיבה שעליה מדבר "ארזחני".
לא נראה לי משהו אישי.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
שלום,
תרשו לי להרחיב קצת.

שמעתי רמקולים של CAV ושקלתי ברצינות לרכוש אותם.
ממש אין לי בעיה עם החברה.

לאחר שהמשכתי לשמוע דברים נוספים, גם הבנתי , איך נאמר בעדינות, שהשירות שקיבלתי הוא לא ממש ברמה שקיבלתי מהאחרים וגם לא המחירים. אם אהיה קצת פחות עדין אז אומר שהיה לי מזל שלא רכשתי את הרמקול הספציפי ששמעתי (והוא נשמע בחנות ממש מצוין) כי הוא לא מתאים לגודל החדר שאליו הוא יועד ולא מתאים לאופי האזנה שלי (ווליום נמוך בלילה) וגם לא למגבר שלי. כמובן שבחנות הוא נשמע מצוין, עם הגברה מסיבית שאין לי אותה וגם לא תכננתי לרכוש אותה ובווליום חזק שאני לא שומע כך בחדר (מדובר על מערכת לחדר שינה...).
לאחר ביקור אצל לא מעט עוסקים בתחום, רכשתי משהו אחר (FOCAL אם זה ממש מעניין) שמתאים יותר לתנאי האזנה שלי.

תחילת השרשור נראתה לי חשודה - מדוע לקוח פוטנציאלי מתלבט רק בין 3 דגמים של אותה חברה? לכן הגבתי בחשדנות (אבל גם הוספתי התנצלות על החשדנות...).
נראה לי משונה עד חשוד שמישהו שואל מה ההבדלים בין 3 דגמים של רמקולים שמשווקים באזור המרכז רק במקום אחד....מי יכול לתת תשובה על זה אם לא המשווק בעצמו? הרי כל מי ששמע את 3 הדגמים חזקה ששמע אותם באותו המקום....

לכן שאלתי האם פותח השרשור שמע גם דברים אחרים ומדוע פסל אותם.
אם הוא לא שמע דברים אחרים, מומלץ לו בחום שישמע.
זה אף פעם לא מזיק....

זה כל הסיפור.

ולדעתי האישית, הרמקולים של CAV , לפחות 2 המדפיים המצוינים ששמעתי (הבכירים), נשמעים חמים וכיף לשמוע אותם. אלא שצריך לקחת בחשבון הגברה "בריאה" בשביל שהם יישמעו טוב כמו שהם נשמעים בחנות.
כמו כן, לאור העכבה שלהם והרגישות שלהם, הם מתאימים יותר לשמיעה בווליום גבוה.
לגבי התמחור שלהם בארץ, מציע שכל אחד יעשה את החשבון שלו הן בהשוואה לאלטרנטיבות אחרות בארץ והן בהשוואה למחיר ביבוא אישי.

ארז

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
CAV חברה מצויינת לרמקולים -היו לי תקופה מסוימת את אחד הדגמים שלהם
ולא מצאתי{למרות שחיפשתי} משהו עדיף עליהם גם במחיר גבוה יותר משמעותית.

הבעיה עם ההמותג הנ"ל הוא תמחור גבוה מול "מכירת חיסול" בזמן מכירה
וזה דבר שצריך לקחת בחשבון.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור