רמקולים רמקולים רצפתיים

shliman

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום רב
זקוק לעצתכם בנושא רכישת רמקולים רצפתיים עד 5000 ש"ח שיחוברו לדנון 1910
צרכים: שמיעת מוזיקה, בעיקר אלקטרונית אך לא רק.
הרגלי האזנה: רוב הזמן שומע חלש עד בינוני, חשוב לציין שהאזנה בווליום נמוך תהיה מורגשת (זו הבעיה שלי כיום שהרמקולים לא באמת מורגשים בווליום נמוך).
המון תודה,

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
מה יש לך כיום?
מה גודל החדר?
למה רסיבר סראונד?

shliman

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היום יש לי סט 6 KLIPSCH QUINTED (כולל סאב 10') המיועדים בעיקר לקולנוע ביתי, ואיתם כאמור לא ניתן להאזין למוזיקה, במיוחד לא בווליום נמוך-בינוני.
רסיבר דנון 1910 קיבלתי מתנה.
גודל הסלון: בינוני אבל הכיוון הוא לגדול בקרוב...
תודה,

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
יש את אלה ביד שניה , לדעתי מחיר מצחיק לתמורה שתקבל ( אפילו שהם נראים מדפיים), רק צריך לבדוק איך הם עם הדנון.

http://www.hifimusic.co.il/רמקולים-usher-t6626.html

cohensha2

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
היי,
היה לי עד לא מזמן רסיבר דנון זהה או דומה (אני חושב 1907...) שמאד אהבתי ושודרג מאחר ולא היה מדור ה- HDMI.
אצלי עבד עם B&W 603S3 רצפתיים (אתה יכול לראות בפוסט שפרסמתי על המערכת שלי) - ומאד מאד אהבתי את התוצאה. במחיר שלך אתה מתקרב או לכאלה בדיוק ביד-שניה (יש בלוחות באתר שניים שאני זוכר) ואתה יכול אף לברר על חדשים מסדרה 6 של B&W - לדעתי עם הנחה לא תהיה רחוק.

shliman

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
השאלה היא אם הם עונים על הצרכים ןהרגלי האזנה שרשמתי...?

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
השאלה היא אם הם עונים על הצרכים ןהרגלי האזנה שרשמתי...?

מהנסיון שלי עם B&W , הם דווקא אוהבים זרם...כלומר, או הגברה איכותית שדוחפת הרבה זרם בווליום נמוך או להגביר את הווליום...

חפש רמקולים קלים להנעה - בעלי עכבה יציבה באזור ה 8 אוהם ונצילות באזור ה 90DB .
הבעיה היא שאת נתון העכבה לאורך ספקטרום התדרים יהיה לך קשה למצוא כי מעט חברות מפרסמות אותו. חפש את העכבה המינימלית (לא להתבלבל עם עכבה נומינלית...).
דווקא לקליפטש יש רמקולים שדי קלים להנעה...

ארז

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור