רמקולים למחשב z5500

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ערב טוב!

רציתי לשאול אם למישהו יש\מכיר\שמע את הרמקולים z5500 של חברת Logitech ואם הם מצדיקים מחיר של 1900 שקל.

אם מישהו שמע אותם אשמח לשמוע פרטים כמו איכות הצליל, הפרדה וכו'...

כמו כן המלצות על רמקולים מסוג אחר(לא יד שניה ולא הרכבת סט של מדפיים רצפתיים וכו'.. מכוון שבמחיר הזה ולדעתי עד מחיר של 7000 שקל אי אפשר לרכוש משהו ראוי(מניסיון בתערוכת digitown) לכן התקציב מוגבל רק לרמקולים המסווגים כרמקולים למחשב).

עדיפות להרכב של 5.1 הרמקולים ישמשו בעיקר למוזיקה וסרטים.

כיום יש לי רמקולים מסוג Creative sbs 370 שעולים כ-160 שקלים. רמקולים מעולים ביחס למחיר. אני מחפש שיפור משמעותי באיכות הצליל גם בטווחי הביניים ובעיקר בהתמודדויות עם עוצמה גבוהה האם אכן הרמקולים הנ"ל יהוו שיפור משמעותי?

תודה ויום טוב לכולם.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לאן תחבר את הרמקולים?
רמקולים למחשב כוללים גם הגברה עצמית (לא מתאים לחיבור לרסיבר)

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
הרמקולים לא יחברו לרסיבר, הם יחוברו לטלוויזית 32 ולמחשב. אם היה חנות שיכולתי לשמוע אותם לפני הקניה זה היה טוב. אז מישהו מכיר את הדגם או דגם אחר בתקציב?

תודה

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
???

(shocked)אף אחד לא יכול לעזור לי?:מבולבל:(sad)

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מישהו?!??**זה חשוב....

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
למה לעשות כזה דבר דבר? שזה תסלח לי על המילה קקה של מערכת?
קח סט של מורל פשוט, סט קנטון פשוט, חברות שלא שוחטות במחיר, תוסיף מגבר סראונד פשוט , ותקבל יופי של דבר. הרבה יותר מהלוג'יטק.
תוכל למצוא ללא בעיה במחירים נמוכים שלא נדבר על יד שניה.

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ערב טוב!

רציתי לשאול אם למישהו יש\מכיר\שמע את הרמקולים z5500 של חברת Logitech ואם הם מצדיקים מחיר של 1900 שקל.

אם מישהו שמע אותם אשמח לשמוע פרטים כמו איכות הצליל, הפרדה וכו'...

נכתב ע"י אורי_ו;28084[B:
]למה לעשות כזה דבר דבר? שזה תסלח לי על המילה קקה של מערכת?
קח סט של מורל פשוט, סט קנטון פשוט, חברות שלא שוחטות במחיר, תוסיף מגבר סראונד פשוט , ותקבל יופי של דבר. הרבה יותר מהלוג'יטק.
תוכל למצוא ללא בעיה במחירים נמוכים שלא נדבר על יד שניה.

אני מעדיף לא לקנות יד שניה, זו לא אותה הרגשה כאילו אתה קונה משהו חדש.
[/B]

וואו ברוך השם מישהו מגיב, קודם כל תודה! דבר שני יש לך את המערכת, על פי מה אתה אומר שהיא לא שווה גרוש?

כמו כן המלצות על רמקולים מסוג אחר(לא יד שניה ולא הרכבת סט של מדפיים רצפתיים וכו'.. מכוון שבמחיר הזה ולדעתי עד מחיר של 7000 שקל אי אפשר לרכוש משהו ראוי(מניסיון בתערוכת digitown) לכן התקציב מוגבל רק לרמקולים המסווגים כרמקולים למחשב).

לדעתי בתקציב של עד 1900 שקל אי אפשר לקנות משהו ראוי, שמעתי כמה וכמה סוגי רמקולים בתערוכת digitown במחירים של 4000 7000 ו-45000(במחיר האחרון אני לא בטוח כי זה היה סט של מקרן בלו רי ורמקולים ב-70,000. רק האחרון הפיק צליל ממש טוב, כל השאר היו התפשרות באיכות, ההפרדה הייתה טובה, אבל הצליל היה לא טוב, אני פשוט לא יודע איך להגדיר את זה, אולי אפילו מתכתי...
ועוד במחיר של 1900 שקל אני ארכוש משהו שילך ישר לזבל. אני חושב שממחיר של 8000 שקל אולי אפשר למצוא משהו ראוי, אבל אני מוכן להשקיע פחות מרבע מהמחיר הזה.
עדיפות להרכב של 5.1 הרמקולים ישמשו בעיקר למוזיקה וסרטים.

כיום יש לי רמקולים מסוג Creative sbs 370 שעולים כ-160 שקלים. רמקולים מעולים ביחס למחיר. אני מחפש שיפור משמעותי באיכות הצליל גם בטווחי הביניים ובעיקר בהתמודדויות עם עוצמה גבוהה האם אכן הרמקולים הנ"ל יהוו שיפור משמעותי?

תודה ויום טוב לכולם.

אשמח אם תאמר על פי מה אתה אומר שהרמקולים האלו גרועים או לפחות תציע לי אופציה חלופית שהיא לא יד שניה ולא הרכבת סט של מדפיים רצפתיים וכו'...

תודה

נערך לאחרונה ב:

nadavcj

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
המלצה

אני בדיוק עברתי דירה וגם לי יש סט של קריאטיב 5.1 מעולים שנרכשו ממש מזמן. יש לי גם את כרטיס הקול הטוב ביותר שלהם שקניתי בארהב בחצי מחיר :)
הזמנתי לפני 3 ימים סט חדש של קריאטיב 5.1 הדגם הוא G500 הוא מאוד עוצמתי ואמור להיות בעל איכות צלילים גבוהה. אחרי שאקבל אותם מבחינתי אתה יכול לקפוץ ולשמוע בעצמך. השימושים שלי זהים לחלוטין לשלך מסך 37 + מחשב. לדעתי רמקולים מהסוג הזה הם אידיאלים מפני שיש לך שליטה זריזה עם גלגלת סנטימטר מהעכבר שומעים בהם טוב מאוד. את האיכות הרצינית אני שמור לסלון כי שם ההשקעה הכספית היא הרבה יותר גבוהה.
לפני שבחרתי את הסט של קריאטיב שהזמנתי בדקתי טוב טוב והוא לדעתי ה 5.1 הכי טוב שלהם. יש להם אחד שיותר יקר באלפייה אבל יש לו גימיק שיווקי שלדעתי מוריד מהאיכות שלו, הרמקולים האחוריים שלו הם אלחוטיים, אישית לא מאמין מאלחוטי. מעבר לכך יש להם סט יקר עוד יותר שהוא אכן עלול להיות טוב יותר אבל הוא 7.1 שזה נראה לי מיותר.
כנס פשוט לאתר שלהם הם מסדרים את המוצרים בצורת פירמידה ככה שלא תתבלבל מה נחשב טוב יותר. מעבר לכך קראתי ביקורות באתר cnet אתר של ביקורות שווה בדיקה.\
מקוה שעזרתי

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור