רמקולים רמקולים לחלל אומנות / פאב בגודל 19 מ'

giladmaor91

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
הי

קודם כל סלחו לי על חוסר המקצועיות בנושא האודיו - אני חדש בתחום :)

שמי גלעד, בן 24 - סטודנט מירושלים.
אני וחבר פותחים חלל תצוגה לאמנים צעירים במרכז העיר ירושלים, שבשביל להתפרנס יתפקד גם כפאב חברים.

המקום מאוד קטן ( 19 מ' ) ובתוכו בנינו גם חדר שירותים שחותך את החדר ל15 מ' ולפי התוכנית יכולים להיות בו מקסימום 15 איש בוזמנית.
מטרת ההגברה היא לנגן מוזיקת אוירה בשעות היום ומוזיקה טיפה יותר רועשת בשעות הלילה.
תקציב כל החלל הוא די נמוך ותקציב ההגברה עומד על בערך 1000 - 1500 ש"ח.
הציוד שכרגע קיים אצלנו הוא ציוד ביתי בסיסי מאוד כמו מחשב, מגבר ומערכת קולנוע ביתית אבל בגלל חוסר מקום אנחנו מחפשים רמקולים שיוכלו לעשות את העבודה אבל שיהיו קטנים (גודל כף יד או משהו בסגנון) .

ממה שביררנו עד היום תפסו אותנו Bose Double Cube שעולים בערך 1000 ש"ח לזוג וקיימים במלאי של כמה חנויות בארץ.

אני מצרף סקיצה של החלל ושל קיר התצוגה שאליו אנחנו רוצים לכוון את הסאונד, וממולו קיר שהרמקולים יוכלו להיות תלויים עליו.

אם זה עוזר אז ההורים שלי טסים לחו"ל מחר כך שהם יכולים גם לקנות לי משהו בדיוטי פרי אם יש למישהו רעיונות.

אשמח לשמוע את דעתכם.

חשוב לציין שכמו כל שאר היועצים האחרים שלנו נשמח להחזיר לעוזרים בבירה על חשבוננו ברגע שהמקום יפתח :)

תמונות מצורפות

• רמקולים.jpg
    רמקולים.jpg
    KB 63.6 · צפיות: 399

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
שני זוגות של מדפיים קטנים תלויים על הקיר בגובה הקרוב לתקרה ומוטים בזווית כלפי מטה. תתרחקו מ-Bose.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
פשוט מאוד והכי יעיל שיש.

שני מוגברים מיקצועיים 10 אינטש של פרוטק.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=704319

יותר טוב מכל מוצר אחר שתקנה.

גש, שלם, תתקין ושיהיה בהצלחה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור