רמקולים חדשים בישראל...

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
זה אתר שלך תעשה מה שאתה רוצה, אני בטח לא אתחיל ללכת על קליפות של ביצים ולעמוד יפה ולא לחטט באף

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
הכול בסדר, כולנו אוהבים את אותו התחביב :).

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
זה אתר שלך תעשה מה שאתה רוצה, אני בטח לא אתחיל ללכת על קליפות של ביצים ולעמוד יפה ולא לחטט באף

אתה תכבד את המקום בו אתה נמצא. בינתיים אנחנו משקיעים לא מעט בשביל שיהיה מקום אחד חזק שיקדם את התחום הזה בארץ. לא אתה ולא אף אחד יחליט לשנות מגמה בגלל שפתאום הוא הבין (אחרי שכתבתי את זה אין ספור פעמים) שפה אין דמוקרטיה. זה אתר פרטי ונועד לתת לך ולדומיך זמן איכות בתחום הזה.

לעומת זאת, אני מזהה (ומה לעשות, אני לא תייר הולנדי) מגמה בא אתה מחליט להכפיש (לא לא היו מחמיאים היו מסולקים) וזה לא בתמימות.

אתה רוצה לגלוש כאן? אל תכפיש אותנו. בקשה מוגזמת?

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
TakeOne,

ציין בפנינו איזה רמקולים בישראל, חדשים ומיובאים ביבוא סדיר, נשמעים יותר טוב (משל עמיר/יגאל)?

תומר,
אנחנו מספיק שנים בתחביב, כדי להבין שאין דבר כזה "נשמעים יותר טוב" עבור כולם.
בדיוק בגלל זה התפלאתי על מה שכתבת.
יש יותר טוב לאחד ופחות טוב לאחר. ושניהם יכולים להיות הכי טובים לשלישי.
מה גם שכל רכיב תלוי ביתר מרכיבי הסט, ומי כמוך יודע שרמקול מעולה יישמע פח עם הגברה לא טובה ולהפך.
אני זוכר ויכוחים כאלה עוד בימי וואלה, ואחר כך בתפוז, המשך במה שמכנים היום "האתר הכחול" ועוד.
מאז התבגרנו ולמדנו דבר או שניים על מורכבות התחביב.
אחד הדברים היפים שקרו בדי טאון זו ההתבגרות הזו - ההבנה שאין אמת אחת, ואנשים גם משנים את טעמם ודעתם.
זה לא שאין פרמטרים ברורים לבדיקת מערכת ובחינת הבדלים בין טוב לפחות טוב או לרע. ברור לנו מה טוב ומה לא טוב.
אלא שבתוך הטוב, אין מקום לפודיום ו"למקום ראשון", כי פשוט אין דבר כזה.
אמירות כאלה מתאימות למגזינים מסוימים, ולא מהמשובחים שבהם. גם לא לך.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
אלא שבתוך הטוב, אין מקום לפודיום ו"למקום ראשון", כי פשוט אין דבר כזה.
אמירות כאלה מתאימות למגזינים מסוימים, ולא מהמשובחים שבהם. גם לא לך.
אני לא מסכים. העניין הוא שצריך להבין שהדירוג הוא לא אובייקטיבי אלא סובייקטיבי ואישי לחלוטין ומודד בעצם חוויה (שגם היא תלוית זמן ומקום).
אתה יכול בהחלט לומר שזו המערכת הכי טובה ששמעת בחיים, בדיוק כמו שאתה יכול לומר שזו המסעדה הכי טובה שאכלת בה בחיים, המכונית הכי טובה שנסעת בה וכו וכו וכו.
מה הבעיה בזה, הרי זה לא מדע מדוייק של 1+1=2
אז לכל אחד יש את הפודיום שלו ואם להרבה מאוד אנשים (אני כולל גם כתבים במסגרת אנשים) יוצאת במקרה אותה מסקנה, נניח זו המערכת/רמקולים הכי טובים שמעו אי פעם, הרי שכנראה מדובר במוצר שאכן ראוי לדירוג גבוה, זה לא מחייב ולא כלום אלא נותן כיוון כללי ומאפשר סינון ראשוני בין הרבה אלטרנטיבות, אבל לעולם הסיפור נשאר סובייקטיבי לחלוטין.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
הכל טוב ויפה, אבל זה לא מה שתומר כתב.
תקרא שוב.....

תומר כתב: "הדבר הטוב ביותר בישראל".
הוא לא כתב - זו המערכת הכי טובה ששמעתי עד היום.
הוא כתב שהרמקולים האלה הם הכי טובים בישראל..
אז ראשית, זו אמירה מופרכת, אין דבר כזה, בדיוק מהסיבות שגם אתה כתבת - הדירוג הוא לא אובייקטיבי.
ושנית, דוקא מתומר, שהוא אחד ש"קצת" מבין, שמע ויודע לנתח, מצופה לא לכתוב משפט כזה.

atmos

אוהב את התחום
מעורבות
122
נקודות
43
TakeOne,

ציין בפנינו איזה רמקולים בישראל, חדשים ומיובאים ביבוא סדיר, נשמעים יותר טוב (משל עמיר/יגאל)?
Vivid - G1 spirit
40.2 (40th Anniversary) ו Harbeth

נערך לאחרונה ב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אני לא מסכים. העניין הוא שצריך להבין שהדירוג הוא לא אובייקטיבי אלא סובייקטיבי ואישי לחלוטין ומודד בעצם חוויה (שגם היא תלוית זמן ומקום).
אתה יכול בהחלט לומר שזו המערכת הכי טובה ששמעת בחיים, בדיוק כמו שאתה יכול לומר שזו המסעדה הכי טובה שאכלת בה בחיים, המכונית הכי טובה שנסעת בה וכו וכו וכו.
מה הבעיה בזה, הרי זה לא מדע מדוייק של 1+1=2
אז לכל אחד יש את הפודיום שלו ואם להרבה מאוד אנשים (אני כולל גם כתבים במסגרת אנשים) יוצאת במקרה אותה מסקנה, נניח זו המערכת/רמקולים הכי טובים שמעו אי פעם, הרי שכנראה מדובר במוצר שאכן ראוי לדירוג גבוה, זה לא מחייב ולא כלום אלא נותן כיוון כללי ומאפשר סינון ראשוני בין הרבה אלטרנטיבות, אבל לעולם הסיפור נשאר סובייקטיבי לחלוטין.
אני אחזור על דברי טייק וואן כמו תוכי ברשותך.
"הדבר הטוב ביותר בישראל."....רק היה צריך לכתוב "לדעתי" זה הכל..
והאמן לי אם היה כותב בדיוק אותו דבר
"אחד העם", לא הייתי מגיב כך כלל וכלל.
אבל לא מי שכותב סקירות...

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
אני אחזור על דברי טייק וואן כמו תוכי ברשותך.
"הדבר הטוב ביותר בישראל."....רק היה צריך לכתוב "לדעתי" זה הכל..
והאמן לי אם היה כותב בדיוק אותו דבר
"אחד העם", לא הייתי מגיב כך כלל וכלל.
אבל לא מי שכותב סקירות...

טוב שלמה זה הריי ברור שזה לדעתו בלבד גם אם לא כתב את המילה לדעתי.
בלי כל קשר , זו חברת רמקולים מדהימה ושיהיה בהצלחה ליגאל לסרי.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
טוב שלמה זה הריי ברור שזה לדעתו בלבד גם אם לא כתב את המילה לדעתי.
בלי כל קשר , זו חברת רמקולים מדהימה ושיהיה בהצלחה ליגאל לסרי.
נו בסדר היה ברור.ואין קשר ליגאל.
מי שישמע וירצה לרכוש כזה רמקול. רק אם יגאל לא ירצה למכור אז תהיה בעיה.
יגאל זו ליגה בפני עצמה.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
שלום חברים,

הדברים שכבתי כאן הם לדעתי ולא לדעת מישהו אחר מאתר - אני יכול להיות אחראי למילים שכתבתי ולא למילים של אדם אחר. אני נטול אינטרסים מסחריים, חוזר ואומר, אקפלה היא החברה הטובה ביותר ששמעתי בישראל ושמעתי את רוב מה שמסתובב כאן, בעשר שנים האחרונות. לגבי הציוד, האמן לי, הוא משכמו ומעלה...

שאלה רטורית - אתה יכול לספר לי על חברת רמקולים בישראל יותר טובה, מאקפלה אודיו ארט?

נערך לאחרונה ב:

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
שלום חברים,

הדברים שכבתי כאן הם לדעתי ולא לדעת מישהו אחר מאתר - אני יכול להיות אחראי למילים שכתבתי ולא למילים של אדם אחר. אני נטול אינטרסים מסחריים, חוזר ואומר, אקפלה היא החברה הטובה ביותר ששמעתי בישראל ושמעתי את רוב מה שמסתובב כאן, בעשר שנים האחרונות. לגבי הציוד, האמן לי, הוא משכמו ומעלה...

שאלה רטורית - אתה יכול לספר לי על חברת רמקולים בישראל יותר טובה, מאקפלה אודיו ארט?

זה לא לעניין תומר , כי שלמה יכול לומר לך שמרטן זה הרמקול הכי טוב שהוא שמע בישראל , וגם הוא שמע לא מעט רמקולים בחייו , עכשיו יבואו מתן או נמר , ויגידו שטידל זה הרמקול הכי טוב ששמעו בישראל , וגם הם אודיופילים כבדים שמעו לא פחות ממך רמקולים , ולקוח שלי שהסתובב ושמע הכל יגיד לך שגאודר אקוסטיק זו חברת הרמקולים הכי טובה ששמע בישראל, ואחר יגיד שווילסון , ואחר יגיד מגיקו , והמשותף זה שלכל החברות העל הללו יש רמקולים גם ברבע מליון דולר ויותר ....

אני מבין שאתה מתלהב ובצדק , זו חברת על בתחום הרמקולים , אבל זו דעתך בלבד.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
7FE421F2-0F9D-468F-8AE9-7647832DF924.jpeg
$362,000
בקטנה.

תמונות מצורפות

• 7FE421F2-0F9D-468F-8AE9-7647832DF924.jpeg
    7FE421F2-0F9D-468F-8AE9-7647832DF924.jpeg
    KB 149.8 · צפיות: 655

גדי בן עזרא

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
8
תומר סיבב את כולם על האצבע .קיבל במה והתייחסות מכולם על משפט אחד בלבד.

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
ג'ון אטקינסון בסיכום הביקורת על האקפלה ויולנצ'לו מלפני כמה שנים, כדי לתת פרופורציה ולהזכיר שלמרות שלאקפלה יש רמקולים ממש מצויינים, אלו רמקולים מאוד מסויימים ויש להם את האיפיונים שלהם וגם את המגבלות שלהם ולפני הכל צריך לאהוב פרזנטציה של שופרים ולא כולם אוהבים. ׁ

Summing Up
The Acapella High Violoncello II is the most expensive loudspeaker I have had the pleasure of using in my listening room. With its ionic tweeter and the use of horn loading for its upper-frequency drivers, it is also the most unusual. But it is superbly engineered and massively well constructed, and offers equally superb sound quality, with well-controlled lows, a natural-sounding midrange, well-defined and stable stereo imaging, and dynamics to die for.

That ionic tweeter offers a high-frequency clarity that is rarely equaled by conventional drive-units, but even at the factory setting, its sensitivity is a little too high for a completely neutral on-axis response. This will not be an issue in a large, well-damped room, but results in too much energy in the top two octaves in smaller, more lively rooms such as my own, particularly when driven by a typical solid-state amplifier, where the low frequencies will sound slightly lean. Driven by a tube amplifier with its typically higher source impedance, the High Violoncello II's low frequencies warm up and are in better balance with the speaker's high frequencies.

A few days after I write these words, the Acapella speakers return to the distributor. I shall miss them. Highly recommended for those with deep pockets and large rooms.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
צפה בקובץ המצורף 41063
ג'ון אטקינסון בסיכום הביקורת על האקפלה ויולנצ'לו מלפני כמה שנים, כדי לתת פרופורציה ולהזכיר שלמרות שלאקפלה יש רמקולים ממש מצויינים, אלו רמקולים מאוד מסויימים ויש להם את האיפיונים שלהם וגם את המגבלות שלהם ולפני הכל צריך לאהוב פרזנטציה של שופרים ולא כולם אוהבים. ׁ

y recommended for those with deep pockets and large rooms.

הרמקול מודגש בצורה מוטרפת בגבוהים (גם גו'ן אטקינסון מציין זאת) .....מצויין לאודיופילים בוגרי תותחנים שנדפק להם הגבוהים..... או סתם לאודיופיל בגיל הזהב המתקדם (אני לא ציני - ההדגשה מפצה על אובדן השמיעה בעיקר בגבוהים בגיל המתקדם)

בכל מקרה מצורף עקום ההיענות שלו:

Acapella.JPG

.

תמונות מצורפות

• Acapella.JPG
    Acapella.JPG
    KB 38.5 · צפיות: 351
נערך לאחרונה ב:

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
אנקדוטה רמקולים:
לפני שנתיים שמעתי במינכן מרטן קולטריין ולא אהבתי את התוצאה יחסית למחירו
כי זה לא נגע בי.
שלשום שמעתי את הרמקול הזה בוורשה ואיך אומרים בשכונה ? התעלפתי.
סאונד כזה משובח זה לא עניין של מה בכך , רותקנו למושבים מבלי יכולת להתנתק
ממה ששמענו.
פשוט חלומי.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
ל Wilson Audio יש גדול יותר;).
יותר גדול?? תבדוק שוב את עצמך. אני לא בטוח.
עם 2.31 מטר גובה, כמעט מרצפה עד תקרה, זה מסוג הרמקולים שבונים מסביבם בית.
(טוב, לא בית רגיל, יותר בכיוון של אחוזת נרקוס בקוליאקן, מקסיקו).

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור