רמקולים במבחן - דאלי IKON 6 מדנמרק

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
מר ג'וקר.
בפעם האלף אם 3 פורומים לא הספיקו לכך.
אתה יכול לשאול את : מרטין ועופר מנהלי הום תיאטר. את ליאור ונמר המנהלים פה.

אני לא יבואן , אני רק לקוח מרוצה של חלק מהם, ולא מרוצה של חלק אחר זה הכל.

אני פשוט מחובר למציאות זה הכל.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
וכן, גם לתושבי ישראל וגם לתושבי אירופה יש את הזכות להזמין מוצר מארה"ב כאשר הם מחליטים שהמחיר הסופי יותר אטרקטיבי להם - אף אחד לא יעצור אותם מכך (גם לא בפורום הזה).
בדיוק , ולכן אני לא מבין את הצורה החריגה שאורי מגן על התמחור של היבואנים , כשאנשים מתלוננים עליו. לעיתים ע"פ הלהט הוא נשמע כאילו שהוא יבואן

מר ג'וקר.
בפעם האלף אם 3 פורומים לא הספיקו לכך.
אתה יכול לשאול את : מרטין ועופר מנהלי הום תיאטר. את ליאור ונמר המנהלים פה.

אני לא יבואן , אני רק לקוח מרוצה של חלק מהם, ולא מרוצה של חלק אחר זה הכל.

אני פשוט מחובר למציאות זה הכל.

אורי , הלהט החוזר ונשנה שלך להגן על תמחור גרוע מחשיד מאוד . מה עוד שאחד היבואנים שמצטיין בכך , אתה חבר של הבן שלו (זה מה שאתה אמרת ) .
ולגבי מציאות , גם אני מכיר את המציאות , ואני גם מכיר את הבעייתיות של להיות יבואן , ואם תזכור בפורום אחד הייתה סקירה כלכלית לגבי היי אנד לרכב , ע"י אדם שאני מעריך מאוד , וגם שם אם תזכור הגבתי שאי אפשר לייבא אלא אם כן אתה לא הולך להתעשר מזה . ואז אתה יכול לבחור יצרנים שכן יתנו לך יכולת תחרותית.
וכן אני גם מכיר את המציאות של יבוא מחו"ל , ואכן כשצריך אני משתמש בה, אני בהחלט חושב שכשהתמחור הוא לא הוגן מבחינת נצרכן כצרכן צריך לומר את זה כי זה שיקול שכול אחד צריך להיות מודע לו ולקחת אותו בחשבון . ולא לנסות להגן על תמחור יבואנים , במיוחד כשאתה לא יבואן ולא עוסק בתחום (ע"פ הגדרתך, ואני מקבל אותה ), אלא להיות עם מחנה הצרכנים . סוף כול סוף גם אתה אמור להיות צרכן (lol)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לא חבר!
רבאק, למדנו ביסודי ביחד. ביסודי.

אין בי להט. זה לא קשור. פשוט ברור לי לגמריי כמה דברים. בתור אחד שניסה ורצה ולא הצליח עדיין להיות יבואן של מוצרים מסויימים אני יודע מה כמה ולמה.

הרבה מאוד אנשים פה לא ניסו, הם יושבים בתור צרכנים ומדברים X ו Y על יבואנים שמשקיעים את זמנם ומרצם, כספם , ואלו באים ומדברים נוסנס.

אני לא סובל נונסנס. זה הכל.

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
true joker

what is your definition of a "fair price" for those speakers? and...

what do you think is a "fair" or reasonable profit for an audio importer in in Israel ??? a

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לא חבר!
רבאק, למדנו ביסודי ביחד. ביסודי.

אין בי להט. זה לא קשור. פשוט ברור לי לגמריי כמה דברים. בתור אחד שניסה ורצה ולא הצליח עדיין להיות יבואן של מוצרים מסויימים אני יודע מה כמה ולמה.

הרבה מאוד אנשים פה לא ניסו, הם יושבים בתור צרכנים ומדברים X ו Y על יבואנים שמשקיעים את זמנם ומרצם, כספם , ואלו באים ומדברים נוסנס.

אני לא סובל נונסנס. זה הכל.

שמע , אני לא ניסיתי להיות יבואן , מסיבה פשוטה , להיות יבואן אודיו לארץ אעשה כשאהיה בפנסיה . אני חושב שמישהו שעושה את זה , צריך לדעת שעשיר הוא לא יהיה מזה (אלא אם כן יש לו קשרים עם האלפיון העליון ו/או הוא יודע איך למכור להם , רק שם אפשר להרוויח כסף טוב ) . כך שהתחום הוא או לפלצנים עשירים או לחובבים (של התחום) שרוצים לעבוד במשהו שהוא גם תחביב עבורם . אז כן אני יודע על התחום עוד הרבה לפני שאתה חשבת עליו , לא רק זה היה לי משקיע פיננסי שרצה להשקיע איתי (בגלל הידע) ופשוט לא רציתי (אי אפשר לתת למשקיע פיננסי דיבידנדים כמו שהוא מצפה , ועדיין להרוויח )

ועכשיו שנבין ,יבואן חייב לענ"ד לעגן את הנושא (של מחירי ארה"ב),ואם הוא לא יכול או שלא ייבא או שלא יבכה . simple as that

ולשלמה אין דבר כזה מחיר הוגן ליבואן כי אי אפשר לומר שיבואן יקרן הוא לא הוגן , הוא פשוט יקרן . נפריד בין הוגנות ובין מחיר .
ומחיר הוגן לצרכן , וההדגשה לצרכן , היא המחיר שהוא היה משלם אם היה מייבאו אותו מהמקום הכי זול שהוא יכול להשיג , בתוספת העלויות הכלכליות (שכול אחד מעריך לעצמו ), של חדר תצוגה ,של נוחות בקניה ,של עזרה של יבואן , של הטרחות והתשלומים השונים הכרוכים ביבוא, של הזמן הגעה (רמקולים שולחים באוניה ). כול אחד מתמחר את זה אחרת , לאחד זה הוגן מחיר X , ולשני מחיר אחר . אבל אם למשל רמקולים X עולים כאן 12K$ ובארה"ב אני יכול להשיגם ב6K$ , הסבירות היא שלא משנה כמה סימפטי יהיה היבואן , אני אקנה משם (וזה קשור גם ליחס בין המחירים , וגם להבדל מחיר האבסולוטי , כי רמקולים במחירים גבוהים יותר היחס ירד ), זה עבורי . מה החשבון שלך ? לא יודע
אבל אין שום טעם בעולם לבוא ולמחות על הצגת מחיר חו"ל ו/או על טרוניות על המחיר , וזה למרות שאני מסכים שחלק לא קטן זו דרך של טרדנים להכנס ביבואנים , כי אין להם אומץ ו/או רצון אמיתי לייבא את המוצר . אבל בשביל אלו שכן ירצו ,אני כן חושב שצריך להציג את מחיר המוצר ושכול אחד יעשה חשבון לעצמו . ולא להפוך את זה לנושא של הגנה על יבואנים ו/או הגנה על המחיר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור