רמקולים במבחן - דאלי IKON 6 מדנמרק

ס. ריכטר

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
לפעמים כשיבואן אמריקאי מזמין 10,000 פריטים,
עושים לו מחיר,
למקבילו הישראלי לפעמים קשה להשיג כח כזה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חברים.

יש לכם טעות בסיסית והיא אי ידיעה של כל הנתונים מרגע ההזמנה של היבואן ועד הגעת המוצר לצרכן.
אי לכך אתם מסתכלים באופן קר על מחיר חו"ל מול המחיר בישראל ולא מבינים היכן הטעות שלכם נמצאת.

פירטתי זאת בעבר כאשר דיברו על תמחורים. אבל מוצר זה לא רק הזמנה ב-1000 דולר ומכירה ב-1200 דולר והנה היבואן עשיר יותר ב-200 דולר. ממש ממש לא.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
נמר עזוב.
אתה יודע מה, הרי צרי עין יש בכל מקום.
היה ונפלו על יבואן שמתמחר הגיוני , יבואו ויגידו למה מרוויח 100 דולר על כל העסקה?
חוצפן!

נלך לקנות אצל טופ אודיו שם המחירים טובים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אורי.

אל תכנס לזה באופן אישי, תן טענה נגד טענה. לפעמים אי ידיעה אינה חוצפה וכך אני חושב שזה במקרה הזה.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לא אמרתי שהם חוצפנים.
אמרתי שהטענה שהיבואן חוצפן.
אין לזה שום דבר אישי, זה לא בעיה שלי. לא רוצים רמקול במחיר טוב? בעיה שלהם, פרייארים יש בלי סוף את זה למדתי מזמן.

aviv007

אוהב את התחום
מעורבות
82
נקודות
28
לפעמים כשיבואן אמריקאי מזמין 10,000 פריטים,
עושים לו מחיר,
למקבילו הישראלי לפעמים קשה להשיג כח כזה.

ריכטר
ברור לחלוטין ! פשוט זה דפוק מהיסוד ובעייתי ע"פ כל ראייה כלכלית עיסקית,להיות יבואן של מוצר שעלותו לצרכן בארה"ב (או בכל מקום אחר) נמוכה יותר מאותו המחיר שאני (לצורך העניין...) כיבואן הרשמי של המותג בישראל,מקבל במחיר גבוהה יותר,ובמיוחד בנישה המצומצמת (ובעלת מודעות) של התחום בארצנו...אך אכן ,כנראה שלא נדע את התשובה,כי אין בידנו את הנתונים המתאימים...

ולאורי,חבל שאתה לוקח את כל הדיון לפאן אישי.מבחינתי,לא הייתה ולו שמץ של הערה לגבי אופי התמחור של היבואן-מוצדק או לא מוצדק,שכל אחד יפעל ע"פ מה שנכון לעצמו...

נערך לאחרונה ב:

ס. ריכטר

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
ריכטר
... זה דפוק מהיסוד ובעייתי ע"פ כל ראייה כלכלית עיסקית,להיות יבואן של מוצר שעלותו לצרכן בארה"ב (או בכל מקום אחר) נמוכה יותר מאותו המחיר שאני (לצורך העניין...) כיבואן הרשמי של המותג בישראל,מקבל ...

זה לא כזה דפוק, לפעמים פשוט זה המצב, סתם דוגמא -

הונדה שמגיעה בארץ לסביבות 200,000 ש"ח, נמכרת לצרכן בערך ב 18,000 $ בארה"ב, שלא לדבר עם סיוויק קופה 3.5 שאין בארץ, שאם הייתה אז הייתה מתומחרת לפחות סביב 200 [ בת'כלס הייתה מתומחרת לפחות 250 ] ובארה"ב עולה בערך 14-16.

aviv007

אוהב את התחום
מעורבות
82
נקודות
28
זה לא כזה דפוק, לפעמים פשוט זה המצב, סתם דוגמא -

הונדה שמגיעה בארץ לסביבות 200,000 ש"ח, נמכרת לצרכן בערך ב 18,000 $ בארה"ב, שלא לדבר עם סיוויק קופה 3.5 שאין בארץ, שאם הייתה אז הייתה מתומחרת לפחות סביב 200 [ בת'כלס הייתה מתומחרת לפחות 250 ] ובארה"ב עולה בערך 14-16.

דווקא שוק הרכב לא מהווה דוגמא כ"כ טובה לדעתי.
למדינה אינטרסים ברורים להגנה על יבואני הרכב הגדולים,ולכן קיים מיסוי מטורף והגבלות כאלה ואחרות שלא נותנות כל ברירה אחרת...

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
לא אמרתי שהם חוצפנים.
אמרתי שהטענה שהיבואן חוצפן.
אין לזה שום דבר אישי, זה לא בעיה שלי. לא רוצים רמקול במחיר טוב? בעיה שלהם, פרייארים יש בלי סוף את זה למדתי מזמן.

אף אחד לא טען שהיבואן חוצפן.

הייתי שמח לשלם את מחיר ה-RETAIL המלא של ארה"ב עבור הרמקול הנהדר הזה בארץ. נראה לי הוגן.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
OK עכשיו תתן לי הסבר אמנם יש לי איזה 100 בהבנת הנקרא אבל תסביר לי בדיוק איפה לקחתי את זה לפסים אישיים?
איפה?
ציטוט+הסבר מנומק יהיה נחמד.

כאשר אתה לא מסוגל לתת טיעון שמחזיק מים אתה ישר אומר ועוד אחרים :"לא לקחת את זה לפסים אישיים"

כי זה דרך נוחה לברוח מדיון שהעובדות בו ברורות אבל הטענות חסרות פשר.

aviv007

אוהב את התחום
מעורבות
82
נקודות
28
OK עכשיו תתן לי הסבר אמנם יש לי איזה 100 בהבנת הנקרא אבל תסביר לי בדיוק איפה לקחתי את זה לפסים אישיים?
איפה?
ציטוט+הסבר מנומק יהיה נחמד.

כאשר אתה לא מסוגל לתת טיעון שמחזיק מים אתה ישר אומר ועוד אחרים :"לא לקחת את זה לפסים אישיים"

כי זה דרך נוחה לברוח מדיון שהעובדות בו ברורות אבל הטענות חסרות פשר.

100 בהבנת הנקרא...פשששש...עם ציון כזה למה לך בכלל להקשיב לאוויל כמוני ,שהרי ציוני נמוך בהרבה ?!
רצוי שתקרא שוב את מה שאתה כותב,כולל הציטוט מעל...מקווה שזה עכשיו יהיה מובן יותר!

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אה, זה היה בכוונה כי אתה פנית בשבל במסויים לפסים אישיים.
לא קראתי לך אוויל ולכן אשמח שלא תכניס מילים לפי. במיוחד כאלו.

הזלזול לא במקום. כמו כן התשובה שלך עדיין לא פה.

נכנסת כמו רבים וטובים כמוך ולפנייך לבור שאתה לא יודע לצאת ממנו וזה בסדר.
לא משהו שאני כבר לא רגיל אליו בפורומים : )

aviv007

אוהב את התחום
מעורבות
82
נקודות
28
טוב...אני רואה שצריך להזכיר לך עוד פעם...תקרא את מה שאתה רושם היטב ! אף אחד לא הכניס לך מילים לפה,ורצוי שתקרא עוד יותר טוב את הפוסטים שאתה מגיב להם !
הפסים האישיים הגיעו לאחר שאתה הכנסת אותם לכאן. לגבי התשובה שאתה כל כך מחפש...,מצטער אבל היא כנראה נמצאת רק אצל היבואן !בסה"כ התנהל כאן דיון עם טענות לפה ולשם,וד"א אני מסכים עם נמר בכך שאין לנו את הנתונים הנחוצים ולכן כל אחד (וזה כולל אותי ואותך...) מגיב כראות עיניו-זו מהות הפורום למיטב ידיעתי...
ולגבי הבור,תן לי קצת קרדיט...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ומכאן נמשיך בחיוך.

נכון?:)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
קרדיט נותנים בבנק.
אני לא נותן למי שאני לא מכיר, אלא אם אתה רוצה אני מוכן לתת כמו טוני סופרנו קרדיט.

נמר אצלי הכל בחיוך...
אתה יכול לראות את זה גם באוויתר.. לא לי יש ציור של מישהו כועס :)

נערך לאחרונה ב:

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
I'm in nederlands - i.e. - H0land

Wonderful description and article

I must add those speakers are "laidback" in presenting the music

The price in the article is not the actual price in the stores

Those speakers are priced very honestly compared to the prices in other countrys and compared to other imported speakers

I have them and they are one of the best in the market in terms of - value for money

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אם כך שלמה אתה רואה כמו שאומרים "תכלס" את המחיר שלהם בחו"ל, אין חכם כבעל נסיון, גם אני חושב שהמחיר שלהם הגון.

אכן רמקול עם תמורה מצוינת לכסף, שמח שנהנת מהכתבה.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
או סוף סוף צדיק בסדום.
או בהולנד ליתר דיוק.

שלמה בלי חלונות אדומים!

תעשה חיים.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אורי , אתה יכול להסביר לי משהו אחד ? מה הבעיה שלך אם מישהו אומר שהרמקול עולה בחנויות בארה"ב 1500 דולר ? את מי זה מעניין שזה רמקול אירופאי , ושהיבואן לא מקבל מחיר שיכול להתחרות בו ? הרי היבואן יודע היטב את מחירי השוק בארה"ב , ואם הוא לא יכול לקבל הסכם שיתן לו רווח זה בעיה שלו . לי כצרכן זה לא מעניין אם יש לו עלויות כאלו ואחרות . אותי כצרכן צריך לעניין משהו אחד פשוט , מחיר חו"ל הכי נמוך שאני יכול למצוא + תובלה הכי זולה * מיסים = מחיר בארץ . אם מחיר היבואן יותר גדול מזה , אזי אני צריך להחליט אם ההפרש שווה לי להכנס לסיפור של יבוא אישי או לא
אבל אצלך משום מה אתה נושא את דגל היבואנים כול פעם , אז נשאלת השאלה למה אתה מגן עליהם ? האם יש כאן משהו שאנו לא יודעים ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אורי צודק בעניין מחירי ארה"ב: רבים מהיבואנים בארץ כפופים לאיזור אירופה ולכן המחירים נגזרים מכך (זו הנחיה של חברות האם). יבואן רשמי לא יכול להחליט על דעת עצמו לייבא מארה"ב.
גם המחירים באירופה, גבוהים לעיתים בצורה ניכרת ממחירי ארה"ב.
וכן, גם לתושבי ישראל וגם לתושבי אירופה יש את הזכות להזמין מוצר מארה"ב כאשר הם מחליטים שהמחיר הסופי יותר אטרקטיבי להם - אף אחד לא יעצור אותם מכך (גם לא בפורום הזה).

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור