LCD או פלזמה רכשתי 42PV80

diddo

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
עד שכבר החלטתי לרכוש 42PV8 אזל המלאי אז פתחתי עוד בלטה ורכשתי את 42PV80.

להלן מספר תובנות/בעיות:

מזה כשבועיים ה LG מחדר השינה עמדה בסלון 32LG30R מחוברת בממיר HOT HD. כעת אני מנסה לבחון את ההבדלים בין הפלזמה ל LCD.

כעת הפלזמה בסלון , קשה להשוות בין השניים מכיוון שהם לא עומדות זו לצד זו, אבל כמדומני שב- HD ל LCD יש יתרון, נראה שפלזמה רואים פחות פרטים/חדות. למשל בסרטים הייתי רואה ב LCD כל חצ'קון וכל נקבובית בפנים. בפלזמה מעט פחות.
ראיתי גם ב LCD סרט על בניית מלון קרח בסקנדינביה וזה היה נראה מדהים.

בפורום פה דיברו על כך שפלזמה יותר טובה ב SD. לא יודע, אם זה נכון במקרה שלי.

דבר מוזר, שאני לא יודע אם זה ככה או חוסר כיוון, יש מצבים בהם נראה מעין טשטוש במסך כאילו מישהו מאיר על התמונה וגורם לחוסר חדות. צריך עוד לבדוק את זה ואולי זה יפתר בכיוון.

צבעים: בפלזמה אכן צבעים טבעיים יותר אבל זה כבר עניין של טעם וצריך להתרגל מהשוני ב LG.

השתקפות : בדגם זה כמעט ואין, לא ממנורה ולא מתריס פתוח לאור מגן המט של המסך.

שחור: לאור כל מה שקראתי בפורום, אני כל הזמן מחפש שחורים במסך.. ומכיוון שאני לא מומחה ואין לי מול מה להשוות במקביל אז זה בעיה להבחין. כשרואים סרט עם הרבה שחורים אזי באמת רואים יפה.

לסיכום, אני חושב שצריך למצוא את הדרך לכוון את הפלזמה ואולי ישתפר התמונה. (טרם הצלחתי להוריד את תוכנת הכיול)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תתחדש...
קודם כל, אכן חשוב לבצע כיול.
ל- LCD שברשותך יש רזולוציה מעט גבוהה יותר 1366X768 בהשוואה ל- 1024X768 של הפלזמה.
בנוסף, ל- LCD יש אופי תמונה "קריספי" יותר בהשוואה לפלזמה עם תמונה יותר רכה לעין.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור