רמקולים רכישת רמקולים בארה"ב

amithochman

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם....
רכשתי לאחרונה רסיבר Onkyo 636 בגרמניה(בעקבות מספר המלצות שקראתי כאן בפורום)
המחיר באמת זול משמעותית מהארץ(פחות מחצי מחיר...).
כרגע יש לי רמקולים ישנים של BOSE שמחוברים לרסיבר.
אני רוצה לרכוש 2 רצפתיים חדשים ברמה גבוהה יותר ולהשאיר 2 רמקולים Bose כאחוריים.
האם יש בעיה כלשהי לרכוש רמקולים בארה"ב(תקן, חשמל או כל בעיה אחרת?
תודה מראש על העזרה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אין בעיה עם חשמל, כי רמקולים רגילים לא מתחברים למקור חשמלי אלא לרסיבר אשר זין אותם (אלא אם אתה רוכש רמקולים מוגברים.
אבל, חישוב העלות הכוללת של הרמקולים, מעבר למחירם בחנות צריך לכלול עלויות הובלה + מיסים.

amithochman

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ליאור תודה,
הנחתי זשזו התשובה אך רציתי להיות בטוח לפני שארכוש.
ברשותך שאלה נוספת:
האם אתם רואים בעיה כלשהי ב"מיקס" בוגי הרמקולים?
כלומר 2 קדמיים של מותג אחד שני אחוריים של מותג אחר וסנטר של מותג שלילי לצורך העניין?
עמית

stv

חבר אתר
מעורבות
6
נקודות
8
כנראה שעלויות ההובלה יכרסמו לך בפער ובכל מקרה לפני שאתה רוכש רמקולים מחו"ל, הייתי מנסה להגיע לחנות ולדעת מה המחיר האמיתי, כשאתה רציני והארנק איתך. אני חושב שהפערים יצטמצמו.

לגבי ההתאמה - עדיף רמקולים דומים, אבל אם חייבים הייתי מתפשר על אחוריים אבל לא לגבי הסנטר.
לגבי אחוריים - זה יבוא לידי ביטוי בעיקר במצב בו אותו צליל אמור לעבור בין הרמקילים ופחות במצב בו אפקטים מובחנים, כמו רק מחיאות כפיים או דלת נטרקת, נשמעים מאחור. ברור שאם הפער מאד גדול - כלומר שילוב של סטליטים מיניאטוריים עם רצפתיים שכל הווופרים שלהם גדולים - יבלוט הרבה יותר.
לגבי סנטר - אם לא תבחר רמקול מתאים, לי אישית זה ממש מפריע. הרבה צלילים עוברים בין הסנטר לאחד הקדמיים וקל להבחין מתי הם מושמעים מרמקולים שהם שונים זה מזה. במיוחד קולות אדם.

אורן כהן

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור