רכישת מצלמה חדשה בארץ או בחו"ל?

Evyatar

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אהלן,
אני חדש פה, חדש בתחום הצילום וללא ניסיון.
אני מתעניין בעיסוק בצילום כתחביב.
אני מעוניין לרכוש מצלמת dslr של Nikon (יש לי בראש כבר כמה דגמים) ורציתי לשאול אותכם בעיניין האחריות.
להבנתי יש חנויות שמספקות שנתיים אחריות יבואן רשמי (רשת Camera) וישנן חנויות שמספקות אחריות של החנות עצמה (לדוגמא MDK, CAMERA MIA )- בחנויות אלו המחירים של המצלמות זולים בכ 10 אחוז ובדר"כ עם שנה אחריות.
האם שווה להשקיע את הכסף ולקנות מיבואן רשמי או שזה לא משנה?

אופציה נוספת היא רכישה של המצלמה ב B&H - אני עוד חודש בארה"ב ולכן מתלבט. הבעיה היא שהם לא מכסים אחריות מחוץ לארה"ב.
תודה לעונים

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
רשת קמרה היא לא יבואן רשמי של ניקון וגם לא ממש ממליץ על האחריות שלה, עדיף כבר אחריות של חנויות טובות כמו ארליך או אחריות יובאן רשמי של ניקון - הדר.

אפשרות אחרת זה מאק ראה מה כתבו על הנושא
http://www.dtown.co.il/forum/threads/המדריך-להרחבת-אחריות-מק-mack.13863/

אישית אני קונה ניקון עם אחריות של הדר.

Evyatar

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום כרמי,
רשת קאמרה מוכרת ניקון עם יבואן רשמי - הדר.
בדקתי איתם.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
רשת קמרה מוכרת מצלמות גם עם יבוא שלהם וגם עם יבוא של יבואן רשמי.
בכל מקרה אני ממליץ אם רוכשים בקמרה לרכוש עם אחריות של יובאן רשמי.

Evyatar

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
האם רכישת המצלמה מיבואן רשמי של הדר שווה את המחיר הגבוה לעומת ייבוא מקביל ואחריות של החנות? מה ההבדל בין סוגי האחריות?
בעניין אחר, האם יש טעם ברכישת המצלמה ב B&H בניו יורק עקב המחיר המוזל? (לא ברור לי כל עניין מימוש האחריות אצלם)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
נושא האחריות הוא נקודה מעניינת:
אם רוכשים מצלמה נגיד בארליך יש להם מעבדה שלהם והם מתקנים במקום, פרט למקרים מיוחדים ואז הם שולחים לחו"ל והתיקון אצלהם מהיר יותר מהיבואן בדרך כלל.

מצד שני יבואן יכול לספק פתרונות שארליך לא לדומגא לניקון היה דגם שהיה עם בעיות מהר מאוד ניקון הוציאה דגם חדש שמתקן את הבעיה, רק מי שרכש אצל היבואן החליפו לו מצלמה לדגם החדש.

מי שרוכש בחו"ל צריך להבין שהמחיר לא כולל משלוח ומס ואז בדרך כלל לא יצוא זול יותר (אבל צריך לבדוק זאת עבור כל דגם בניקון זה בדרך כלל לא משתלם), אפשר לרכוש מצלמה דרך אמזון (מה שיפה שם שבזמן ההזמנה יודעים את המחיר הסופי כולל מס), יש להם אחריות טובה מאוד, אבל אז צריך לשלוח את המצלמה אליהם.

אפשרות נוספת זה ביטוח מצלמה של מאק שהוספתי קישור להסבר קודם.

מה עדיף - כבר אמרתי שניקון אני אישית רוכש מהדר עם אחריות שלהם. אבל זו רק דעתי האישית ועבור מצלמות אחרות זה סיפור אחר.

menahem

כתב האתר
מעורבות
359
נקודות
83
בעקרון,ואני ממש לא בעד רכישה בחו"ל כשאפשר בארץ ובמחיר הוגן,על מצלמות (על הגוף),אין מכס.

מנחם

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור