ריהוט לסטריאו

danga

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
שלום לכם,
האם מישהו מכיר חנות טובה שמוכרת ריהוט לאודיו , אני מתכוון לא סתם מעמדים עם זכוכית אלא משהו שניתן לראות גם כריהוט סלוני משלים? מכירים חנות שמחברת בין השתיים?

אשמח לעזרה
תודה

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
יש סטנדים יעודיים מעץ למערכת ,זאת כוונתך?

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
אני בעוונותי לא רואה יתרון אקוסטי משמעותי במעמדים ייעודיים לאודיו. לכן גם איני יכול שלא להתחלחל כשאני רואה את המחירים בהם מדובר. אם גם דעתך כזו, הרי שהפתרון הנכון יהיה לעלעל ברשת או בפרסומי אודיו שונים, למצוא משהו שאתה אוהב וללכת לנגר. המבנה הבסיסי של מעמדי אודיו הוא פשוט מאוד וסביר שהמחיר לא יהיה גבוה.

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ואני דווקא לא רק מאמין מאוד, אלא גם יודע עד כמה חשובה העמדה טובה של הציוד. כרגיל, כסף הוא שם המשחק. ארונית של נגר, כפי שמציע רועי, תישמע ארונית של... נגר, וארונית אודיו משובחת, תשביח לך את ביצועי המערכת ותיתן למכשירים להפיק את מירב יכולתם. בשביל זה, כמובן, צריך כסף. וזה עולה לא מעט. ארמה ואייל פור מוכרים שולחנות טובים, ומאסטרו אודיו מוכר שולחנות משובחים ביותר ויפהפיים, אבל לא זולים. השאלה היא מה התקציב שלך.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני בעוונותי לא רואה יתרון אקוסטי משמעותי במעמדים ייעודיים לאודיו. לכן גם איני יכול שלא להתחלחל כשאני רואה את המחירים בהם מדובר. אם גם דעתך כזו, הרי שהפתרון הנכון יהיה לעלעל ברשת או בפרסומי אודיו שונים, למצוא משהו שאתה אוהב וללכת לנגר. המבנה הבסיסי של מעמדי אודיו הוא פשוט מאוד וסביר שהמחיר לא יהיה גבוה.

תבקש מהנגר שיכין לך פגודה. אבל בדיוק אותו הדבר מאותם חומרים ואותה רמת גימור. כמה יעלה? אם זה אותו הדבר ובחצי מחיר תמסור לנגר שלך שאני מסדר לו 20 לקוחות לפחות {זו היתחייבות}.

והיה והנגר שלך יחליט שהמוצר יקר תצטרך כנראה להבין מדוע מעמד ראוי ואיכותי עולה כמו שהוא עולה.

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
צריך לטעמי להבחין בין שני אלו :
1. עלות ייצור המעמד שהיא כבמרבית ממוצרי הצריכה היקרים, זולה מאוד יחסית למחיר הנגבה עבורה.
2. השיפור המושג באמצעות אותו מעמד לצליל הרכיבים העומדים עליו.
הואיל ואמונתי, כפי שציינתי, שהשיפור דנן הינו זניח למדי אני איני רואה טעם רב בתרומתי לפרנסת יצרני פגודות למיניהן.
אין לי גם ענין לשכנע מישהו שאני צודק. פשוט הנחתי אפשרות שעבורי היא הגיונית בפני השואל.

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
לרועי
מניסיון, לא אמונה, ההשפעה של מעמד איכותי על איכות הצליל משמעותית מאוד.
הבעיה היא שמעמד ייעודי מיועד מלכתחילה לשוק קטן - ומכאן המחיר.
אפשר לעשות לבד, אבל גם אז, שימוש בחומר איכותי מהמקור, יסדר עלות לא ממש זולה

YORAMGROS

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
שלום
ברשותי מעמד למערכת diy כאשר המדפים עשויים מזכוכית בעובי 12 מ"מ.
הבנתי שזכוכית לא מתאימה לשמש כמדף להעמדת ציוד ולכן ברצוני להחליף למדפי עץ.
האם יש חשיבות לסוג העץ(או שזה גם וודו) אם כן אבקש המלצה לסוג העץ.
תודה יורם

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לסוג העץ השפעה מכרעת על הצליל.

עץ צפוף יותר ייתן תוצאה שונה לגמרי מעץ רך. שמעתי ועברו בידי לא מעט סטנדים מחומרים שונים. כיום יש לי סטנד העשוי ממדפי הארד מייפל שנשמע לי עד כה הכי טוב.

מדפי זכוכית {מנסיוני} הורסים כל חלקה טובה בצליל.

YORAMGROS

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
נמר תודה
האם אתה יודע איכן ניתן להסיג סוג עץ שכזה?

תודה יורם

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
קשה מאוד להשיג ואם ניתן זה בהזמנה מיוחדת ומאוד יקר.

בנוסף צריך לעבד אותו מה שייקר עוד את המחיר. עדיף לרכוש סטנד מוכן ולסגור עיניין. הרפתקאות נשאיר לגולבר וחבריו.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
ברצוני להחליף למדפי עץ.
תודה יורם

שים לב שהמעמדים הטובים ביותר {חלקם הגדול} באים עם עץ בשילוב מתכת
יש עשויים ללא עץ בכלל -לדוגמא Solid Tech

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
מעמד טוב משפיע על הצליל-השאלה כמה ועל איזה מכשיר.

מצד שני יש כל כך הרבה דברים אחרים שמשפיעים על הצליל שחבל על הכסף.
השפעה של טיפול אקוסטי מקצועי היא הרבה יותר משמעותית מאשר אם אתה שם את המכשיר על קופסת נעלים ריקה.

אישית מעדיף לא להוציא הרבה על כוננית "אודיופילית" היות ומה שמוכרים לך זה "סיפור " שאת השפעתו אתה יכול לבדוק רק אחר הקניה ואם אין שיפור-לך תמכור את הסיפור למישהו אחר שיקנה ממך.
מעדייף כוננית פחות יקרה אבל ציוד אנטי ויברציה נוסף כמו פלטות יעודיות\קונוסים וכו'. זול יותר, קל לנייד, קל לקנות וקל למכור ואני לא בטוח ששילוב של כוננית "לא משהו" עם הצעצועים הללו הוא פחות טוב מכוננית מעולה ללא הצעצועים הללו.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
שלום
ברשותי מעמד למערכת diy כאשר המדפים עשויים מזכוכית בעובי 12 מ"מ.
הבנתי שזכוכית לא מתאימה לשמש כמדף להעמדת ציוד ולכן ברצוני להחליף למדפי עץ.
תודה יורם
יש עץ שמתשמשים בו בתיבות לרמקולים מעולים , הוא נקרא בירצ' פלי , תבדוק אצל נגר כמה עולה פלטה כזו וכמה עולה לסדר אותה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור