ראש EMT JSD6 וזרוע Thales Easy במבחן!

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
726
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: ראש EMT JSD6 וזרוע Thales Easy במבחן!

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,011
נקודות
113
ראשית, תודה על הסקירה ברמה העניינית - באופן אישי עדיף על דיוני מדידות שצצו כאן בימים האחרונים כמו פטריות אחרי הגשם.
הזרוע של Thales והרעיון מאחוריה מאוד מעניין אבל אני בטוח שיש סיבה טובה מדוע עוד יצרנים לא משתמשים בפטנט כזה, אחרי הכל כפי שציינת הוא נראה הגיוני להחריד, ההנחה שלי, ראשית דבקות במסורת
שנית אין שיטה ללא חסרונות ולכן לא רואים יותר זרועות המשתמשים בשיטת עבודה כזו.

לעומת הראש שברשותך, איך הדברים באים לידי ביטוי מלבד חמימות?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
כתבה מבית הנמר, תודה על הסקירה המעניינת, לא קל לפרק והחזיר.

שאפו גדול :כל-הכבוד:.

תומר

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
כייף לקרוא וללמוד. עושה רושם שהזרוע הזו עם הפטנט המיוחד שלה נועדה להשיג אפקט הדומה (אולי משתווה?) לזה של זרוע לינארית, שזו כידוע הדרך הטובה ביותר לקרוא תקליטים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כייף לקרוא וללמוד. עושה רושם שהזרוע הזו עם הפטנט המיוחד שלה נועדה להשיג אפקט הדומה (אולי משתווה?) לזה של זרוע לינארית, שזו כידוע הדרך הטובה ביותר לקרוא תקליטים.

לא ממש מסכים. זרוע לינארית מהווה פתרון מעולה בטרקינג אבל חסרון ברזוננס וכיוון האזימוט. הרי אם זו היתה הטכניקה הנכונה, כולם היו הולכים עליה. ולראיה, הזרועות הטובות ביותר הן דווקא בקטגוריית היוניפיבוט.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לעומת הראש שברשותך, איך הדברים באים לידי ביטוי מלבד חמימות?

קשה להשוות מפני שאצלי הראש יושב על זרוע אחרת. ולכן, אני יכול להשוות רק את השילוב של הסט שלי מול השילוב הנבחן. ההבדלים הם במיקרו דינמיקה, רזולוציה, שקט. זה יותר טוב. אבל התמורה השולית הפוחתת עובדת כאן שעות נוספות.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
קצת התפלספות אני מקווה שזה לא נורא.
אני לא אוהב את המשפט שהמערכת (במקרה הזה פטיפון) נשמעת כמו החוליה הכי חלשה שלה. המשפט הזה מדוייק רק אם כל המרכיבים מסוגלים לתת את המקסימום שלהם.
הסבר:
הבסיס הוא שתמיד יש הפסדים ואנחנו משתדלים לצמצם אותם באמצעות ציוד משובח. גם אם ניקח שני רכיבים משובחים באותה המידה, התוצאה תהייה שואפת לרמה המשובחת. כך ככל שהרכיבים טובים יותר, התוצאה טובה יותר.
נניח שיש לי פטיפון משובח עליו מורכבת זרוע בינונית עליה מורכב ראש משובח.
הזרוע תבוא לידי ביטוי מלא על הפטיפון המשובח אבל השילוב שלה עם הראש יביא לתוצאה ששואפת לאיכות של הזרוע. לכן התוצאה הסופית לא תשאף לאיכות של החוליה החלשה, אלא תהייה באיכות פחותה מאיכות הבינונית של הזרוע.
אם הגוף חלש, הוא ״דופק״ גם את הזרוע וגם את הראש ואיכות התוצאה יורדת.
לכן קודם כל חשוב הגוף כי אם הוא לא טוב אז כל מה שעליו לא יעזור.
אחר כך חשובה הזרוע (כבל הזרוע יכול להחשב כחלק מהזרוע ) מפני שאם הזרוע חלשה, נקבל תוצאה שהיא פחות מהזרוע לא משנה איזה ראש נרכיב.
אם שלושת המרכיבים גוף, זרוע וראש הם בטופ, נקבל תוצאה ששואפת לרכיב הכי חלש אבל זה עדיין ישאר בגבולות הטופ.

אריה

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
יופי של סקירה מושקעת. תענוג לקרוא!
(ורד)

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
מה שמעניין אותי זה..האם הזרוע התאימה לבסיס הזרוע ללא קומבינה?

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,011
נקודות
113
שלמה אתה מתחיל לחמם מנועים?

קודו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
224
נקודות
43
נהנתי לקרא תודה על הביקורת המושקעת !
מי שמורגל בקריאת הביקורות של נמר בוודאי מזהה את החיוך שלו בין השורות :).
תענוג אמיתי להאזין למוצרי חברות ה-high end המתמחות באנלוג.

נערך לאחרונה ב:

קודו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
224
נקודות
43
הזרוע של Thales והרעיון מאחוריה מאוד מעניין אבל אני בטוח שיש סיבה טובה מדוע עוד יצרנים לא משתמשים בפטנט כזה, אחרי הכל כפי שציינת הוא נראה הגיוני להחריד, ההנחה שלי, ראשית דבקות במסורת
שנית אין שיטה ללא חסרונות ולכן לא רואים יותר זרועות המשתמשים בשיטת עבודה כזו.

לקחו אי אלו שנים לפתח וליישם הרעיון על ידי חברת Thales,לרשום פטנטים,לשפר הביצועים
ואיך אפשר בלי...השקעה בשיווק והנה אחד המותגים הנחשקים בתחום האנאלוג.
בהתחלה פותח מנגנון עקיבה גדול ומגושם (ראה לינק איך נראתה הזרוע הראשונה) ששוכלל ופושט,
תוסיף לזה מסורת הנדסית שוויצרית ("הם מאוד מדוייקים השעונים האלו מר חסון") והנה הזרוע בעלת התואר :
שגיאת העקיבה המדוייקת בעולם בזרוע פיווט-0.006 מע'

http://www.tonarm.ch/en/philosophy

קודו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
224
נקודות
43

זו היתה המטרה אך ללא בעיות הכיוון והתחזוקה של זרועות לינאריות

קודו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
224
נקודות
43

קומבינה זה מושג מהתרבות שלנו לא מהתרבות השוויצרית :) - הזמנו ארמבורד שמתאים לדה ווינצי,
בורג אחד של נמר לבסיס ושלושה ברגים לחיזוק התושבת לארמבורד,הקפה לא הספיק לרתוח והזרוע הייתה מותקנת
הנה תמונה בשבילך :)

da vinchi.jpg

תמונות מצורפות

• da vinchi.jpg
    da vinchi.jpg
    KB 83.5 · צפיות: 28
נערך לאחרונה ב:

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
אחלה סקירה יא עאמי! נהניתי לקרא.

הראשים של EMT הם מהראשים האהובים עליי ואני משתמש בהם יותר מ 20 שנה. תמיד נשמעים נפלא ונותנים תמורה מדהימה לכסף. ה-PLATINUM שלהם הוא אולי הראש הטוב ביותר ששמעתי.

חברות היי אנד כמו BRIKMANN, EINSTEIN ורוקסן, משתמשות בראשים שלהם כלפטפורמה לראשי הרפרנס שלהם ו-EMT מייצרת עבורם לפי הספציפיקציות המבוקשות. גם A.J.Vandenhul התחיל את הקריירה שלו בשיפוץ ראשי EMT. הראש הראשון שלו MC1ab היה ראש של EMT ערום ללא השלה האינטגרלית.

השתמשתי גם בפטיפונים שלהם בשנים האחרונות. יש משהו בקומבינציה הזו של גוף, זרוע, ראש ופונו אינטגרלי שעובד מאוד יפה. פחות אודיופילי אולי במונחים אבסולוטים ולא משאיר הרבה מקום למשחקים, עבור האודיופיל האובססיבי, אבל שילוב סופר מאוזן שנותן בראש תמיד.

מבחינתי, EMT, ORTOFON SPU, DECCA, הם השלישיה המנצחת שלי. היה לי עוד אחד ומיוחד של KONDO אבל הוא בכלל לא בר השגה. אז נשאר עם השלושה האלה.

נערך לאחרונה ב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
קומבינה זה מושג מהתרבות שלנו לא מהתרבות השוויצרית :) - הזמנו ארמבורד שמתאים לדה ווינצי,
בורג אחד של נמר לבסיס ושלושה ברגים לחיזוק התושבת לארמבורד,הקפה לא הספיק לרתוח והזרוע הייתה מותקנת
הנה תמונה בשבילך :)

צפה בקובץ המצורף 47581
יפה מאוד.היתי חיב להבין איך בפט כזה התאמתם זרוע...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור