קריאה לחובבי פטיפונים !

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כפי שאתם בוודאי רואים פתחנו פורום חדש שפותח לנו דלת לעולם האנלוגי המדהים.
אתם מוזמנים לפרט כאן קצת על הסטאפ האנלוגי שלכם, כמה אתם מרוצים ממנו ומה הייתם משדרגים.

אני למשל ממש לפני רכישה של פונוסטייג' חדש עליו אפרט בשירשור ניפרד.

הפטיפון שלי הוא האייס ספייס שהוא בעצם שידרוג של הספייסדק בתוספת פלטת קרבון מדהימה של L.V שהעצימה את הדינמיקה באופן משמעותי, בנוסף אני משתמש במייצב של חברת טורונס שיושב על התקליט. המייצב הוסיף משמעותית רזלוציה בתחום הנמוך ויחד עם זאת מורגשים יותר פרטים ואיזון טונאלי מאשר בלעדיו.

הראש שאני משתמש בו נכון להיות הוא האורטופון קונטארפונט שהוא שייך לסדרה הגבוהה של אורטופון ונישמע פשוט מעולה לעומת אחרים שעברו אצלי בפטיפון.

הפונוסטייג' שברשותי נכון להיום הוא הגראנד פרי MC בתוספת ספק כח נפרד וכבל משודרג. כבלי המערכת האנלוגית הם האקוסטיק זאן מסדרת WOW שטרם מצאתי התאמה טובה מהם על הסטאפ שלי.

הזרוע היא הזרוע של החדשה של נוטינגהם שנקראת Ace Space 9 inch tonearm.

לטעמי הפטיפון היום נשמע לא פחות ממדהים. בכלל ישנו קסם לצליל של הנוטינגהם וקל מאוד לזהות אותו.

חכו. יש חסרונות!
הזרוע הנוטינגהמית אינה ניתנת לכיוון בעזרת העין בשום פנים ואופן, רק עם מכשירי מדידה ניתן לכוון אותה וזהו חיסרון אדיר למי שאין משקל לראש. רצוי לרכוש אחד כמה.

החיסרון השני הוא העיצוב. לטעמי הוא אינו מרשים בעיצובו, אינו נוצץ ולא נותן את ההרגשה שמדובר בפטיפון "מעוצב". אבל כאשר מניחים עליו את המחט כל המראה נעלם ומה שמנגד עיני הוא להקה חיה.

השידרוגים המתבקשים על מנת להוציא את המיטב ממנו הוא פונוסטייג' איכותי יותר שכפי שאמרתי אפרט כשאסיים את הבחינות, ישנם כמה מועמדים לניצחון. יש למה לחכות!

זה אני.
עכשיו תורכם.

נערך לאחרונה ב:

itz56

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
28
מה אם להוסיף תמונות ?

Ozen

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
18
אני אישית מעדיף פטיפונים בעיצוב עדין לעומת "עוגות חתונה" מוזרות, כמו הDA VINCI...

תמונות מצורפות

• Da-vinci-cake copy.jpg
    Da-vinci-cake copy.jpg
    KB 150.8 · צפיות: 469

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מה אם להוסיף תמונות ?

בבקשה.

תמונות מצורפות

• DSCF4759.JPG
    DSCF4759.JPG
    KB 111.9 · צפיות: 503
  • DSCF4760.JPG
    DSCF4760.JPG
    KB 110.5 · צפיות: 516
  • DSCF4762.JPG
    DSCF4762.JPG
    KB 111.4 · צפיות: 493

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
ללא תמונות

La Platine Verdier turntable
Teres motor controller

Schroeder Tonearm Model-2

Allaerts MC2 Finish Gold, Cartridge
(VDH CONDOR)

ASR Basis Exclusive phono preamplifier
Audion Quattro (4 box) internal Phono (הפסיק להיות אופציה בעקבות השימוש בראש Allaerts)

כבל פונו הוא חלק מהזרוע

מה חסר:המון:rolleyes::rolleyes::rolleyes:;)

השידרוג הבא הוא זרוע :
Schroder Reference Tonearm
למה? ככה.
בעיקר בגלל יכולת כונון VTA שהיא טובה יותר(רלוונטי לראש שקיים אצלי היום) ובגלל שזו זרוע יותר טובה ובכלל לא זז בלי ה- Schroder
הבעיה- כנראה אין יד שניה באודיוגון וזמן המתנה של חודשים רבים לבניה של כזה חדש . מקווה שלא אגרר למקומות לא טובים כמו לרכוש כזו חדשה.

שידרוג נוסף-ממתין להזדמנות לחלפת כבל בין הפונו לפרה -כיום הוא מסוג
Coincident Extreme IC
שהוא מצויין רק שיש יותר טובים ואני ממתין לרגע הנכון שבאודיוגון יצוץ הכבל שלי במחיר הנכון עבורי
Virtual Dynamics Revelation sig.
אבל אני מעדיף את ה Virtual Dynamics מסוג GENESIS
אם אפשר...,,,על פי המחיר כנראה שלא :O

בינתיים אני מסתפק במה שיש לי.

אולי בפנסיה
http://pic5.audiogon.com/i/c/f/1222096463.jpg

שיהיה

נערך לאחרונה ב:

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
לגבי כבלים לפטיפון
בדוק הובלנד (יש לי, ואם אצלך בשני הצדדים זה RCA, אתה יכול לקבל לסיבוב); גרהאם (הכבל, לא הזרוע. אין לי).

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
היי נמר

מעניין....
גם אני בעלים גאה של האייס ספייס עם זרוע space-ace ראש של shelter-5000
פונוסטאג - ear834p
כבלים בין הפרה פונו למגבר - xlo -reference 2.0
האמת אני לא מרגיש שחסר לי משהו כרגע בסאונד, הכל במקום...צליל ענק עוטף ושיכבתי בטירוף

אבל.......עדיין יש למה לצפות;)
קודם כל...
החלפת המנורות בפונוסטאג' למנורות טובות יותר מה-electro-harmonix הם בסדר אך בסיסיות למדי...מחכה לבדוק מנורות של e.a.t בעתיד כשאייל יקבל את המשלוח
שמעתי כמה סאטאפים בעבר שכללו את המנורות האלו - אין ספק שהם מצויינות, את החברה אני מכיר לא מעט זמן ועכשיו יהיה לה יבוא מסודר בארץ...

מייצב מתח/בורר מהירויות לפטיפון....דבר שמשפר פלאים את הסאונד מניסיון שלי עם מייצבים של פטיפונים אחרים(פרוג'קט)....המייצב של נוטינגהם לפי הביקורות נותן בוסט רציני וניקיון ברמות מטורפות מעבר לזה הוא שומר על פיצ' יציב וחד...המצב אצלי שהפטיפון מחובר ישירות למייצב חשמל(isol-8) אז זה בכל זאת מצויין וזה עדיין עושה עבודה מדהימה אך אין מנוס מלבדוק את ההשפעה של המייצב עצמו ולהחליט...

זרוע - הזרוע שיש לי היא מצויינת אני משער שזו אותה אחת כמו שלך נמר :D
אך לפי מה שהבנתי גם בזרועות של נוטינגהם היא נחשבת לבסיסית, וגם בסדרות של נוטינגהם יש זרועות יותר טובות....אני מאמין שלנוטינגהם מגיעה זרוע הרבה יותר איכותית, אבל זה לא ממש על הפרק
זהו בגדול - אלו לא שיפורים שהייתי עושה במיידית, זה לא דחוף ושוב אני לא מרגיש שחסר לי משהו בצורה כזו שאין מנוס מהשדרגת אך אלו נקודות לעתיד השידרוגים במערך האנאלוגי
נמר - האם תאכל לספר קצת על הmystic mat של living voice האמת שעל המאט הזה קראתי המון המון ברשת דיי מזמן, מאוד סיקרן אותי תמיד לבדוק אותו העניין הוא שאתה אולי היחיד שאני מכיר שיש לו אותו - הוא מגביעה את הפלטה באופן משמעותי ממה שראיתי בתמונות שלך
אני בעיקרון עובד עם מאט של ringmat שמיבחינתי הוא לא פחות ממדהים...
בקלאמפים משקולות ודומיהם אני לא מאמין וממש לא אוהב את התוצאה ואת הפיל שהם נותנים לסאונד
מכל הניסיונות שעשיתי עם קלאמפים התוצאה של צליל חנוק ויבש לא איחרה לבוא...המיד היה עצור בטירוף, זה נכון שהבאסים התהדקו במעט אך התמונה הכללית היתה לא מאוזנת ולא נכונה לטעמי

מעבר לזה לפי מה שהבנתי היצרן של נוטינגהם לא ממליץ להשתמש בקלאמפים על הפטיפונים שלו ומן הסתם הוא לא מספק אותם כחלק מהחבילה...וגם לא בניפרד
אשמח אם תשתף ותפרט בעניין המאט הזה
אייל

hornless

חבר משקיען
מעורבות
366
נקודות
83
מעניין....
גם אני בעלים גאה של האייס ספייס עם זרוע space-ace ראש של shelter-5000
פונוסטאג - ear834p
כבלים בין הפרה פונו למגבר - xlo -reference 2.0
האמת אני לא מרגיש שחסר לי משהו כרגע בסאונד, הכל במקום...צליל ענק עוטף ושיכבתי בטירוף

אבל.......עדיין יש למה לצפות;)
קודם כל...
החלפת המנורות בפונוסטאג' למנורות טובות יותר מה-electro-harmonix הם בסדר אך בסיסיות למדי...מחכה לבדוק מנורות של e.a.t בעתיד כשאייל יקבל את המשלוח
שמעתי כמה סאטאפים בעבר שכללו את המנורות האלו - אין ספק שהם מצויינות, את החברה אני מכיר לא מעט זמן ועכשיו יהיה לה יבוא מסודר בארץ...

אייל

מעניין,

ב-14.9 אייל פור כתב ש:

"כן

אנחנו היבואנים של ( EAT (EURO AUDIO TEAM ומחזיקים מוצרים שלהם להדגמה.

כדי לא להקלע לויכוחים בנושא פרסומת של יבואנים בפורום, לא אפרט מעבר לכך."

כנראה שוב מקרה קלאסי של לא היה ולא נברא רק כדי להכניס איזושהי פרסומת חצי סמויה.

שמח לראות שיש עוד אדם נוסף שרושם פונוסטאג.

נו שוין, לא נורא. שיהיה לו,לך ולכולם, גמר חתימה טובה. אני מתאדה לעוד תקופה. מבטיח לחזור מתישהו.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
גיא

כולם יודעים שאתה מתעסק עם מכירת מנורות ומרויח מזה כסף, אי לכך לא ראוי שתכתוב על יבואנים שמתעסקים בתחום באופן רישמי ומסודר (עם חשבוניות ועם אחריות ).

תגדיר את עצמך כעוסק בתחום, די לעבוד על אנשים.

לנושא מנורות EAT:

1) המשלוח הראשון, שהיה קטן והובא כדוגמאות לבדיקה נמכר כולו.
2) המשלוח השני בדרך, כנראה מתעכב במכס בגלל החגים.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
תגדיר את עצמך כעוסק בתחום, די לעבוד על אנשים.

.

הוא כבר מוגדר כך.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
צודק, עופר.

תודה על העדכון.

הגיע הזמן.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
366
נקודות
83
תודה על שדרוג הסטטוס. מצפה בכליון עיניים ששני הכתבים הראשיים באתר יזכו באותו סטטוס נכסף.

שבת שלום.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
גיא היקר

כולם יודעים שאתה סוחר, מספיק להצטנע.

רק בלוחות של תפוז פרסמת עשרות מכשירים למכירה בשנה האחרונה, וזה כמובן שלא כולל מכשירים שמכרת ל"חברים" בלי פרסום, תיווכים "ללא כוונת רווח" וכדומה.

אז די להתמם.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
היי eyal_joshua.

המאט של LV הוא אחד השיפורים הכי גדולים שהיו לי בפטיפון, מעבר לכך שהוא סופח אליו כמות נכבדת של חשמל סטטי הוא פשוט הוסיף דינמיקה, פרטים ומהירות לצליל. השילוב שלו עם הקלאמפ הוא כמעט הכרחי. הצליל יותר נכון, יותר מדוייק ובמערכת כמו שלי {שהיא חמה באופיה} המייצב נותן איזון לכיוון הניטרלי יותר.

אוטוטו תעלה גם כתבה על המאט. אני ממליץ לך בחום {כאחד עם פטיפון כשלי} להניח פלטה כזו על הפטיפון שלך.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תוספת.

הגובה של הפטיפון שלי הוא אינו רק בגלל המאט, עשיתי נסוי שקראתי עליו ברשת {לא מצליח להגיע לזה שוב} שממליץ להניח 4 תקליטים ישרים על הפטיפון מדגם אייס ספייס, המשקל של התקליטים הוא 100 גרם לתקליט שמוסיף בעצם 400 גרם, התוצאה? נסה ושמע בעצמך, אתה תופתע.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
366
נקודות
83
כולם יודעים שאתה סוחר, מספיק להצטנע.

רק בלוחות של תפוז פרסמת עשרות מכשירים למכירה בשנה האחרונה, וזה כמובן שלא כולל מכשירים שמכרת ל"חברים" בלי פרסום, תיווכים "ללא כוונת רווח" וכדומה.

אז די להתמם.

אייל, אתה מוזמן להציץ בתמונות מהאתר הכתום משנת 2003.

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=124&firstmsg=15210&archive=1

אני בטוח שתזהה את הציוד.

גמר חתימה טובה. נראה לי שתזדקק לכל האיחולים האפשריים.

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
גיא

כל הניסיונות שלך הלוך ושוב להכפיש לחמם ולסכסך וכמובן להתערב בצורה מגעילה בשירשורים שלא קשורים אלייך ושאין לך מושג בהם הכל רק בשביל מטרות ידועות מראש...
מבחינתי אתה לא רלוונטי ממזמן...הפסקתי להתייחס להודעות שלך,
תמשיך למכור לאנשים זבל וינטאג'י ולקרוע אותם במחירים...דברים שלא הייתי יורק לכיוון שלהם בכלל
ואגב אם אתה כזה מתעניין אז כן רק חפני שבועיים נודע לי שאייל מייבא את eat את החברה הכרתי הרבה לפני ולא ידעתי מי מייבא לארץ אם בכלל
יותר מזה אני לא ימשיך כאן
אייל

hornless

חבר משקיען
מעורבות
366
נקודות
83
כל הניסיונות שלך הלוך ושוב להכפיש לחמם ולסכסך וכמובן להתערב בצורה מגעילה בשירשורים שלא קשורים אלייך ושאין לך מושג בהם הכל רק בשביל מטרות ידועות מראש...
מבחינתי אתה לא רלוונטי ממזמן...הפסקתי להתייחס להודעות שלך,
תמשיך למכור לאנשים זבל וינטאג'י ולקרוע אותם במחירים...דברים שלא הייתי יורק לכיוון שלהם בכלל
ואגב אם אתה כזה מתעניין אז כן רק חפני שבועיים נודע לי שאייל מייבא את eat את החברה הכרתי הרבה לפני ולא ידעתי מי מייבא לארץ אם בכלל
יותר מזה אני לא ימשיך כאן
אייל

אייל,

אל תשכח לעדכן אותנו איך הם נשמעות. אני מאוד מסוקרן.
אשמך גם אם תוסיף עוד כמה מילות הלל ל-ISOL-8 ולשאר הציוד שלך.

מאחל לך שעות האזנה מרובות והרבה הנאה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור