קניית מצלמת ניקון D7200 + עדשות (וציוד משלים) התקציב 8000 ש"ח

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
את האישור לפוקוס ב A7, לגבי צילום אני חפוף...
:)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לא לפחיד את הבחורה, הפוקוס של ה A7 לא רע בכלל, אבל לא ברמה של מצלמות DSLR
ואני אישית הייתי חי איתו טוב לצילומים שלי.

שנינוש!

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
בס"ד
היי,
אני כרגע נראה לי אחכה שהD7200 תגיעה לארץ, לראות בכלל כמה היא עולה וגם כשהיא תגיעה המחירים של הD7100
מן הסתם ירדו...
חיכיתי כבר זמן מה, לא יזיק לי לחכות עוד איזה שלושה שבועות...
אני אשקול לקחת את הגוף + עדשת קיט להתחלה + תיק + אביזרים נלווים...
בעתיד אשתדרג לי בעדשות נוספות לפי הצורך....
אחת הסיבות לכך שאני כאילו "מתעקשת" ללכת על הD7200 היא שבעתיד אם אני ארצה למכור אז הD7200 עוד איכשהו,
עוד 3 שנים תיהיה רלוונטית וגם אולי לא, אין לי מושג...
התשובות "לשאלות" האלו יפתרו ברגע שאדע את המחיר של הD7200 ואז אחליט...
יש לי עוד שאלה בנושא העדשות האם עדשה שהיא קבועה בעצם כל דבר שאתה רוצה לצלם תלוי בתזוזה שלך ומה היעוד של העדשות האלו בכללי?
תודה רבה רבה לכולכם על העזרה !!!
סליחה על החפירה...
שני

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
בכל מקרה לא ממליץ על עדשת הקיט - אין שום הגיון לרכוש גוף מוצלח עם עדשה הכי פשוטה וזולה שיש איכות התמונות ויכולת הפוקוס פשוט יהיו לא מוצלחים - חבל על הכסף לרכוש את מצלמה כל כך יקרה גם זה לא משתלם עבור ה D7100 וגם לא עובר ה D5300.

עדשות ללא טווח זום הן עדשות חדות יותר ובעלות יכולות אופטיות טובות יותר מעדשות עם טווח זום - יש צלמים שעובדים רק עם עדשות כאלו בגלל האיכות שהן מספקות.

לדעתי השיקולים שלך בבחירת המצלמה ממש לא נכונים את בודקת איזה גוף יהיה סחיר יותר למכירה ולא איזה גוף יתאים לצרכים שלך. את הולכת לרכוש עדשות "זבל" ולחבר לגוף יקר ולא לקבל יכולת לצלם תמונות מוצלחות.

רוצה גוף סחיר שלא תפסידי הרבה כסף, לכי על ניקון D5300 עם עדשת טמרון 17-50 F2.8 וקבלי איכות תמונה ויכולות צילום טובות הרבה יותר מה D7200 ועדשת קיט.

באמת אין לי בעיה שתרכשי את ה D7200, (לדעתי ההפרש במחיר לא יהיה שווה את ההפסד במכירה בעוד גמה שניים), אבל בבקשה לא לקחת עדשת קיט - זה ממש בזבוז כסף.

דורון חפיף

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
בס"ד
היי,
אני כרגע נראה לי אחכה שהD7200 תגיעה לארץ, לראות בכלל כמה היא עולה וגם כשהיא תגיעה המחירים של הD7100
מן הסתם ירדו...
חיכיתי כבר זמן מה, לא יזיק לי לחכות עוד איזה שלושה שבועות...
אני אשקול לקחת את הגוף + עדשת קיט להתחלה + תיק + אביזרים נלווים...
בעתיד אשתדרג לי בעדשות נוספות לפי הצורך....
אחת הסיבות לכך שאני כאילו "מתעקשת" ללכת על הD7200 היא שבעתיד אם אני ארצה למכור אז הD7200 עוד איכשהו,
עוד 3 שנים תיהיה רלוונטית וגם אולי לא, אין לי מושג...
התשובות "לשאלות" האלו יפתרו ברגע שאדע את המחיר של הD7200 ואז אחליט...
יש לי עוד שאלה בנושא העדשות האם עדשה שהיא קבועה בעצם כל דבר שאתה רוצה לצלם תלוי בתזוזה שלך ומה היעוד של העדשות האלו בכללי?
תודה רבה רבה לכולכם על העזרה !!!
סליחה על החפירה...
שני

מדוע את הולכת דווקא על ניקון ולא על קנון ששם המבחר הרב של העדשות המקוריות זולות יותר והמצלמות של קנון לא פחות טובות מניקון.
אם כבר, אוכל להמליץ על קנון 70D שהיא מצלמה מעולה!
בברכה ובכבוד רב

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני לא מסכים שלקנון יש מבחר גדול יותר של עדשות וכן זולות יותר (אני לא חושב שהיא מחפשת עדשות זולות :) ) - בכל מקרה יש מבחר עדשות טמרון וסיגמא טובות וזולות עבור שתי החברות - כמו כן, כמה עדשות היא כבר צריכה :)

הקנון 70D באמת מצלמה מוצלחת אני לא בטוח שהיא טובה יותר מה D7100, פרט לנושא הוידאו שם יש לה יתרון במערכת פוקוס האוטמטית לוידאו.

שנינוש!

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
בס"ד
היי,
לגבי קנון אני לא רוצה להתחיל שוב את כל ההתלבטויות למה כן ולמה לא, אני סגורה על ניקון ומעבר לזה אני לא הולכת לקנות מליון דברים אני קונה ציוד בסיסי חובבני שבעתיד יכול להיות יותר רציני אבל כרגע אני בהתחלה...
לגבי העדשות אני אראה למה אני יותר מתחברת ואז אקנה עדשות טובות מאוד, אני כן אחפש עדשה טובה להתחלה (לא משהו יקר מידי אבל טוב ומספק) שהיא לא קיט לפי המלצתכם:) :) :)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
השוואה מעניית של כמה מצלמות ה D7100 וה D7200 לא שם אבל זה מסביר כמה נקודות בצילום עם מצלמות שונוצ

[video=youtube;l04W4mCpUfU]https://www.youtube.com/watch?v=l04W4mCpUfU&spfreload=10[/video]

doron mehler

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
שלום לכולם ...אני מצלם בשנים האחרונות עם ניקון D7000 ולאחרונה עם הטמרון 150-600 של טמרון . מצלם לרוב טבע ובעיקר בעלי חיים עם דגש על ציפורים. אני חושב לקנות את ה D7200 עקב היתרונות המוגדרים שלה - מערכת מעקב איכותית וISO גבוה מה דעתכם ?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
קצת קשה לי לענות לך על כך, היות ויש שמועות שאני לא יודע עד כמה הן נכונות על ניקון D400 שיכול להיות שתתאים אולי יותר. אבל אין לי מידע אמין בנושא - השאלה עד כמה אתה לחוץ להחליף את המצלמה? האם אתה יכול להמתין כמה חודשים לראות האם יש אמת לשמועות?

sun light

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
קטונתי להכנס פה בין כל המבינים =)
כן, תקני את המצלמה D7100 עם עדשות טובות. פלאש אחד וזאת התחלה מעולה =)
להתקדם לD7200 לא יתן לך הרבה, במיוחד לשימושים שלך.
זה כמו זוג צעיר שקונה בית עם 10 חדרים.
אין לו מה לעשות עם שאר החדרים. והם נשארו בלי כסף כדי לקנות מדיח כלים.
במקום זה עדיף שיהיה לך את הD7100 שהיא יותר ממספיק למתחילים. ועדשות איכותיות שיתנו לך תמונות טובות ברמה היומיומית
לי יש את הD7100 עם 85 ממ. ועם סיגמא 18-35 ואני נהנה כל רגע

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור