קניית מצלמה דומה לnikon d60

yaa40

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם,
כאמור בכותרת, אני מעוניין לקנות מצלמה הדומה באיכויותיה ל-d60 של ניקון, כלומר (ממה שידוע לי):
סוג מצלמה: רפלקס SLR , גודל מסך: 2.5 אינטש, טכנולוגיה: דיגיטלית , רזולוציה: 10.2 מגה פיקסל.
זה לא הרבה דרישות והיא מאוד פשוטה, אני מעדיף להישאר כמה שיותר נמוך במחיר ועדיין להגיע לנתונים האלה. בזמנו, אבא שלי קנה את המצלמה (אני מעריך שלפני 4 שנים), ואני מאוד נהנה ממנה, אבל מעוניין במצלמה אותה אקנה בעצמי מכספי שלי (תקציב - עד 3000 ש"ח, עם העדפה גדולה להישאר כמה שיותר קרוב ל - 2,000, במגבלה הפשוטה שזה ישאר מצלמה דומה לזאת).
מצאתי אותה בזאפ במחיר של כ-2000 שקלים, ואני לא בטוח שהיא בכלל עדיין נמכרת, לכן אני מתייעץ.
שתי סיבות שאני מאוד אוהב את המצלמה - היא פשוטה אבל לא מדי, היא קלת משקל.

כל דבר שתוכלו לייעץ, יעזור.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ניקון D3100 היא המחליפה המודרנית.

yaa40

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
דרך אגב, איזו עדשה כדי לי לקנות ביחד איתה? (אם זכור לי נכון, הן לרוב לא מגיעות ביחד עם עדשה צמודה).
אני מאוד אוהב תצלומי נוף ו-close up, אבל אני רוצה עדשה שתהיה פשוטה יחסית.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ניתן לרכוש אותה עם עדשת קיט 18-55 מ"מ

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ה 3100 מצלמה מוצלחת, אבל אם אין עדשות או העדפה רק לניקון - אולי כדי לבדוק גם דגמים מקבילים של קנון ולראות מה יותר נוח לך?

yaa40

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
יכול להיות, אבל אני ממש ממש לא מכיר דגמים מקבילים....

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
נסה למצוא קנןן 500D לפני שמפסיקים למכור אותה - זה דגם מאוד מוצלח רק שהמחליף שלו ה 550D יהיה קצת יקר עבורך.

להסיר ספק גם הניקון מוצלחת ויכולה להיות בחירה טובה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור