קניית מצלמה בחו"ל

OrenYacouel

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
אהלן.
נמצא בחול ועקב תמונות לקויות מעוניין בקניית מצלמה.
התקציב העומד לרשותי 800-1500 ₪.גמיש גם לקצה ה2000.
הדרישות שלי למצלמה הן- תמונות טובות בטיול ובמיוחד בטרקים,קטנה ככל שאפשר,איכות וידאו סבירה(לא על חשבון איכות תמונה).
משער שבחנויות שאהיה לא יהיה את כל הדגמים ולכן:
1) אם תוכלו לכתוב לי איזה סוג מצלמה תפיק את המירב במחיר הזה (dslr/mirrorless/קומפקטית)
2)לתת מספר דגמים מובילים שיתכן ואמצא בחנויות.
תודה רבה!

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
קנון G9X II - מצלמה קטנה עם חיישן יחסית גדול של 1 אינצ, מספקת תמונה טובה

פנוסוניק GF7 עם עדשת 12-32 שילוב מוצלח של חיישן גדול של 4/3 '' (כלומר אינצ ושליש), בגדול קטן, איכות תמונה טובה ובגוף מאוד קטן.

פוג'י X-A10 (או X-A5 שקצת יותר יקרה) עם עדשת קיט 16-50 או 15-45- מצלמה עם חיישן מאוד גדול ואפשרות להחליף עדשות - מצלמה יותר טובה קצת יותר גדול, איכות תמונה ברמה מאוד גבוהה.

OrenYacouel

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
תודה!
האם לדעתך ההבדלים בין הקאנון G9X ii לבין הG7X ii יצדיקו הפרש מחירים של כ200 שקלים? יש הבדל גדול באיכות התמונה בתנאי תאורה קשים בגלל הצמצם של ה7?
לגבי קישוריות עם סמארטפון, ראיתי שלכולם יש וויפיי. מבין הדגמים האלה יש כאלה שיש להם ממשק יותר מומלץ (או פשוט) להעברת תמונות לסמארטפון?
כמו כן, האם לדגמים האלה יש את האפשרות לשמור גם בRaw וגם בJpeg?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ההבדל במחיר זה מאוד אישי, לדעתי זה שווה את הפרש, אבל אני לא חושב שתקבל קפיצת מדרגה.

מצד שני הפוג׳י כן קפיצת מדרגה וכן תקבל שיפור בתאורה חלשה בגלל חיישן גדול יותר. למרות צמצם סגור מדובר על עדשה טובה.

אם התקציב מאפשר זאת, הייתי חושב גם על פוג׳י דגם
X-T100 ומקבל גם עינית.

בהקשר של קישוריות אני חייב לציין שאז המצלמה מעבירה לטלפון תמונה באיכות פחות טובה עם קובץ קטן יותר.

כן המצלמות יודעות לצלם בנוסף ל jpeg גם raw, אבל כדי לראות תמונות raw צריך תוכנה לעבד את התמונה ולהמיר אותה אחר כך ל jpeg, ואת זה לא עושים בכל מקרה בטלפון.

OrenYacouel

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
בסוף בגלל שהשגתי עליה אחלה של מחיר, קניתי את הX-T100 כמו שהצעת.
תודה ענקית על כל העזרה!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור