קניית מערכת שמע - השבוע

galbez

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
שלום רב,

אנחנו מתכננים לקנות השבוע, ביחד עם טלוויזיה חדשה (ראו פורום מסכים), מערכת אודיו חדשה, המורכבת מזוג רמקולים שקועים ורסיבר.

הרמקולים השקועים מיועדים עבור חלל גבוה, ולכן איכות הצליל וההתמודדות שלהם עם אקוסטיקה כזאת היא חשובה מאוד, במיוחד לאור העובדה שנשתמש בהם הרבה, עבור סרטים ומוסיקה.

אנחנו רוצים גם רסיבר באיכות מספקת-טובה מאוד עבור צרכים אלו,
ועבור כל המערכת התקציב (הגמיש) שלנו הוא כ-2000-5000 שקלים.

תודה רבה מראש!

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
מאיזה אזור אתם בארץ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
עבור רסיבר, תצטרכו ללכת על דגם ברמת מחיר של סביב 2,500 ש"ח, ראו מספר ביקורות רסיבר בקטגוריית ביקורות ציוד אודיו באתר.
זה משאיר לכם כ- 2500 ש"ח לזוג רמקולים שקועים.
אם מדובר בחלל גדול וגבוה, לדעתי תהיה להם בעיה למלא את נפח החדר בצליל, במקרה כזה רק זוג רמקולים רצפתיים יעשו את העבודה (אבל יהוו פשרה עיצובית).

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
אני מסכים עם ליאור כמו כן באזור תל אביב יש הרבה מאוד חנויות שאפשר להתרשם ממערכות - אבל יש לי את הרושם שהעיצוב חשוב לכם יותר מהצליל (תקנו אותי אם אני טועה :) )

galbez

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לא מדובר בעניין של טעם, זה עיצוב פונקציונלי, פשוט בנינו לרמקולים הכנה בגבס ואין לנו אפשרות לקנות רמקולים לרצפה (תאמינו לנו שכבר מזמן היינו קונים כאלו אם הייתה לנו אפשרות).

והצליל הוא מעל הכל, כמו שאמרתי, אנחנו עתידים להשתמש ברמקולים הרבה.
האם יהיה ניתן בכל זאת להתפשר על מחיר הרסיבר? ובכלל, כמה רמקולים שקועים איכותיים אמורים לעלות? יש המלצות לדגמים?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
רמקולים איכותיים ושקועים, קשה לי לחשוב על זה ביחד.
ל PMC יש את הדגם של ה TB2+ בסגנון שקוע - אבל זה הרבה מעבר לתקציב שלכם (והשקוע שלהם מאוד גדול).

galbez

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אוקיי, בוא נגדיר פרופורציות, כי כמו שאמרתי הקניה הזאת תתרחש בקרוב:

אנחנו לא אודיופילים רציניים, אנחנו מחפשים רמקולים שקועים שיספקו איכות טובה מספיק בשביל אדם ממוצע, עבור מוסיקה וסרטים. יש לציין, שהרמקולים צריכים להתאים למבנה של הבית (חלל גבוה), ואם זה בא על חשבון האיכות שלהם, אז ניחא. אנחנו מחפשים בסך הכל איכות סבירה+ אם לא טובה, והתאמה לאקוסטיקה הדי "מוגבלת" שלנו. ואם אפשר, אז בתקציב שצוין לעיל, בתוספת הרסיבר.

אנחנו לא מתכוונים לקנות מוצר סיני, וחוץ מ-BOSE ו-JBL לא ידוע לנו על עוד חברות רמקולים (והבנתי שיש רבות). אז בבקשה, ובלי שום לשון של זלזול, קצר ולעניין. תודה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
תראה זה קצת קשה לקנות רמקולים שגם נשמעים לחלל שלך טוב וגם נראים לך כמו צריך בפרק זמן הקצר הזה.
לי אישית לוקח לרכוש רמקולים כמה חודשים טובים - אבל יכול להיות שאני לא דוגמה החברים כאן גם צוחקים עלי בנושא.

ס. ריכטר

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
אז בבקשה, ובלי שום לשון של זלזול, קצר ולעניין. תודה.

:D תמיד יש את הקטע שאדם מנסה להיעזר בשירותי פורום מקצועי ואז חופרים לו בראש את מנהרת הכותל, האיש מבקש שם פשוט של רמקול נורמלי יומיומי ועונים לו באחוזי העיוות של טוויטר ריבוני במעבר דרך קירות העשויים מסלניום [ נראה לי סלניום זה בכלל מינרל שיש באגוזי ברזיל ].

שמע.

קליפש [ KLIPSCH ] היא חברה אמריקאית ותיקה ומפורסמת מאוד שבין השאר מתמחה כיום בקולנוע ביתי. הרמקולים שלהם יתנו לך אפקט וואו ניכר בקולנוע ביתי. הרמקולים שלהם ככלל מושקעים בבנייה ובכל הביפנוכו שלהם. כמה שתשלם יותר תקבל יותר, כמובן, גם כאן יש סדרות יקרות יותר ופחות ובהתאם האיכות, אם כי, וזה חשוב לציין, אין להם מוצרים פשוטים - גם הפשוט שלהם טוב.

בזאפ יש רשימת רמקולים שקועים שלהם.

אם הייתי במצבך, בלו"ז שלך ובהגבלת העלויות שציינת והייתי צריך לבחור מהר הייתי הולך על הכי בטוח שאפשר בתנאים הללו ולוקח קליפש.

לגבי המלצה על מקום לרכישה בת"א, אשלח לך בפרטי אם תבקש.

[ אני מקווה שהוא לא נטש אחרי הסדרת חינוך הראשונית ].

ס. ריכטר

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
נערך לאחרונה ב:

galbez

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
:D תמיד יש את הקטע שאדם מנסה להיעזר בשירותי פורום מקצועי ואז חופרים לו בראש את מנהרת הכותל, האיש מבקש שם פשוט של רמקול נורמלי יומיומי ועונים לו באחוזי העיוות של טוויטר ריבוני במעבר דרך קירות העשויים מסלניום [ נראה לי סלניום זה בכלל מינרל שיש באגוזי ברזיל ].

שמע.

קליפש [ KLIPSCH ] היא חברה אמריקאית ותיקה ומפורסמת מאוד שבין השאר מתמחה כיום בקולנוע ביתי. הרמקולים שלהם יתנו לך אפקט וואו ניכר בקולנוע ביתי. הרמקולים שלהם ככלל מושקעים בבנייה ובכל הביפנוכו שלהם. כמה שתשלם יותר תקבל יותר, כמובן, גם כאן יש סדרות יקרות יותר ופחות ובהתאם האיכות, אם כי, וזה חשוב לציין, אין להם מוצרים פשוטים - גם הפשוט שלהם טוב.

בזאפ יש רשימת רמקולים שקועים שלהם.

אם הייתי במצבך, בלו"ז שלך ובהגבלת העלויות שציינת והייתי צריך לבחור מהר הייתי הולך על הכי בטוח שאפשר בתנאים הללו ולוקח קליפש.

לגבי המלצה על מקום לרכישה בת"א, אשלח לך בפרטי אם תבקש.

[ אני מקווה שהוא לא נטש אחרי הסדרת חינוך הראשונית ].

חחחחחחחחחחחחח, האמת היא שאם היה לנו מרווח זמן רחב יותר עד לקניה הייתי מתעמק יותר כי סה"כ התעסקתי בנושא הזה בעבר יותר מאשר היום.
בכל אופן, תודה רבה על התגובה העניינית, אני אחפש ואראה (יותר נכון אשמע) על מה מדובר.

ותודה רבה גם לכל שאר המגיבים עד כה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור