קנון 650D מושקת מחר...

LiorDrZ

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
ראיתי פוסט ארוך - דילגתי. מיצינו ואין לי כוח אליך יותר. ובטח לא לתרבות הדיון שלך. לפחות תקשיב ליואל אם לא לי. לגופו של עניין השרשור - הכל כבר נאמר ולא אחזור על דברי שוב, פשוט תקרא עוד פעם אותי ואת יואל ואולי בסוף האסימון ירד. בעזרת השם - זה לא ביטוי שאני נוהג להשתמש בו אבל הפעם אולי הוא יעזור, כי שום דבר אחר לא עבד. בייוש לעת עתה.

ככה זה שאין ידע טכני ואין הבנה אז בורחים עם סיסמאות נבובות אחרי שמקבלים תגובה מפורטת שנותנת תשובה מדוייקת לויכוח אותו אתה התחלת עם חוסר הידע שלך. כל הדיון הזה לא הבאת טענה אחת אלא רק עיוותת את מה שאני כותב התפתלת וניסית ללא הרף להסיט את הדיון עם שאלות מטופשות ואחרי שהתווכחת גם עם יואל אז עכשיו הוא צודק?!? כמה נוח... שוב פעם הוכחת שידע טכני בצילום והבנה בסיסית אין לך. כל הידע שלך הוא עיוני וגם זה בקושי וכל מה שאתה אוהב הוא רק לתת את המילה האחרונה ולהתווכח. גם לי אין כוח אליך ולויכוחים איתך אתה מתיש ברמות קשות שמתווכח רק לשם הויכוח ושאין שום דבר שעומד מאחורי מה שאתה כותב או מצטט. (אני לא אשכח את שרשור הריינג'פיינדר בו הוכחת בורות מוחלטת ואחרי למידה בגוגל של כמה מושגים חזרת עם "ידע"... והתווכחת ולא רק איתי אלא גם עם ליאור קורן) שחרר אותנו כבר מהביקורת שלך כלפי קנון שאין להם מצלמת חובבים, שחרר אותנו מחוסר הידע שלך שמעיד על בורות כללית, שחרר אותנו מהבכי הכללי שלך שאתה מוגבל בצילום בגלל הציוד שלך ושחרר אותנו מהיצר הווכחני הטפשי שלך.

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
לא לתינוק הזה פיללתי :עצוב:.

תומר

... אבל אתה חייב להסכים שהאנרגיות - שליליות, אבל אנרגיות - הן בסדר גדול תעשייתי. וגם זה משהו.

ולצמד המתקוטט: אפשר שענייני דם רע ייפתרו אצלכם בפרטי?

לא טוב? לכו על דו קרב בחמש בבוקר.

בכל מקרה אתם ממש, אבל ממש מגזימים, שלא לדבר על הקטע האישי חלקי גודל החיישן כפול אורך המוקד במילימטרים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור