קנון הכריזה על הפסקת יצור ה- EOS 5D Mark II

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ללא ספק, אחת המצלמות הבולטות / משפיעות ביותר בתחום הצילום הדיגיטלי.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
בהחלט, מצלמה שסימנה דרך וכעת הפסקת היצור שלה מסמנת תקופה חדשה שלפי מה שנראה לי האייג' הוא אצל ניקון

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
איתי, אתה לא חושב שבנקודת הזמן הזו המצלמות הכניסה של DSLR ושל הכניסה ל FF של ניקון כעת מוצלחים יותר?

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
כן זה היה בצחוק.. טוקבק וויינט אתה יודע.
תראה יש כרגע לחיישן סוני יתרון קל בנקיון רעש ועוד צמצם טווח דינמי בכהים, לא בהיילייט, שם הוא נשרף בדיוק כמו קנון,
ומעל אסא 1600 היתרון עובר לקנון בנקיון לפי מה שאני רואה ברשת.
אז אם תקח ניקון F4 וקנון 1X, אין לניקון בעיני שום יתרון.
ל 800די יש יתרון איכות מול ה 5, אבל גם הרבה חסרונות. תלוי את מי שואלים.
ה 600 מול ה 6 מסכים יתרון לניקון עקב פוקוס מופחת קלוריות לקנון. אבל המכירות יקבעו מה העם מעדיף.
ה 5200 טיפה יותר טובה באיכות מה 650, שוב חיישן בלבד, ובקטנה מאד בשימוש יומיומי.
אותו חישן שיש לי בסוני NEX5N, ולהגיד לך שזה מוציא תמונות טובות יותר מה 5D שלי?... ההיפך הוא הנכון.
יש רעש, הטווח הדינמי הכביכול עדיף על קנון אתה לא רואה אותו.
בקיצור, קשקשת ברשת.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
זה להשוות בין אאודי A6 לBMW סדרה 5.
אותו הדבר.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
זה להשוות בין אאודי A6 לBMW סדרה 5.
אותו הדבר.

זה ממש לא אותו דבר מכוניות של BMW בנויות כמכונית ספורטיבית עם דגש על חווית נהיגה אוודי מיצרת מכוניות יוקרה למרות ביצועים מעולים היא לא מכונית ספורטיבית - כן יש לאוודי מספר דגמים ספורטיבים אבל זה לא הקו של A6

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כן זה היה בצחוק.. טוקבק וויינט אתה יודע.
תראה יש כרגע לחיישן סוני יתרון קל בנקיון רעש ועוד צמצם טווח דינמי בכהים, לא בהיילייט, שם הוא נשרף בדיוק כמו קנון,
ומעל אסא 1600 היתרון עובר לקנון בנקיון לפי מה שאני רואה ברשת.
אז אם תקח ניקון F4 וקנון 1X, אין לניקון בעיני שום יתרון.
ל 800די יש יתרון איכות מול ה 5, אבל גם הרבה חסרונות. תלוי את מי שואלים.
ה 600 מול ה 6 מסכים יתרון לניקון עקב פוקוס מופחת קלוריות לקנון. אבל המכירות יקבעו מה העם מעדיף.
ה 5200 טיפה יותר טובה באיכות מה 650, שוב חיישן בלבד, ובקטנה מאד בשימוש יומיומי.
אותו חישן שיש לי בסוני NEX5N, ולהגיד לך שזה מוציא תמונות טובות יותר מה 5D שלי?... ההיפך הוא הנכון.
יש רעש, הטווח הדינמי הכביכול עדיף על קנון אתה לא רואה אותו.
בקיצור, קשקשת ברשת.

האמת שהשווות תמונות ב IMaging-resource.com של D600 מול ה 6D נראה שה 6D טובה יותר למרות שה D600 מקבלת ציונים הרבה יותר גבוהיים מה 6D ב DXO MARKS.

מצד שני אני חושב שאיכות התמונות של ה D5100 ובטח של ה D5200 יותר מוצלחות מה 650D ולא בקצת

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
ב IMaging-resource.com לא רואים טווח דינמי רק רעש חיישן.
ובחדות זה לא מוחלט כי זה תלוי בעדשה של אותו יצרן. אז זה מדד לרעש וגם חלקי כי הרעש משתנה בהתאם לכמות
האור לא רק איזו. כלומר באיזו גבוה אבל אור טוב לא תראה רעש ובסצנה חשוכה תראה רעש כבר באיזו נמוך וכו'.
בקיצור מבחן צר מאד.
ב DXO אף פעם לא רואים את הדוגמאות רק את המספר בסוף, זה גם אינדיקציה מאד מוגבלת.
זה לא אומר שלסוני אין חיישן מעולה, אבל זה לא מספר על המצלמה הכל.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
זה ממש לא אותו דבר מכוניות של BMW בנויות כמכונית ספורטיבית עם דגש על חווית נהיגה אוודי מיצרת מכוניות יוקרה למרות ביצועים מעולים היא לא מכונית ספורטיבית - כן יש לאוודי מספר דגמים ספורטיבים אבל זה לא הקו של A6

אין לי שום מושג מאיפה הבאת את זה כרמי.
וכן אתה משוחד. (אתה יודע למה).

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
נכון אני משוחד ונכון יש לי BMW ואני שומע מרבה אנשים - אהה יש לך מכונית מפנקת, אז שהיא ממש לא מפנקת, היא ספורטיבית היא נוקשה, היא צפופה בהרבה יותר מהאוודי המקבילה שהרבה יותר מפנקת ממנה - אבל ממש לא מתנהגת כך.

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
נכון אני משוחד ונכון יש לי BMW ואני שומע מרבה אנשים - אהה יש לך מכונית מפנקת, אז שהיא ממש לא מפנקת, היא ספורטיבית היא נוקשה, היא צפופה בהרבה יותר מהאוודי המקבילה שהרבה יותר מפנקת ממנה - אבל ממש לא מתנהגת כך.

לב.מ.וו יש הגה טוב יותר וכיול מתלים עדיף. עניין של מסורת והשקעה. לאודי יש הגה נטול תקשורת והיא נסמכת בתחום ההתנהגות יותר על ההנעה מאשר על הכיול.
כל השוואה בין סדרה 5 לבין A6 מדגישה הבדלים אלה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור