קודקים לויסטה מדיה סנטר

asafmoraz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
שלום לכולם.

יש לי מערכת מדיה סנטר מזה כ 4 חודשים.

בהתחלה התקנתי ויסטה מדיה סנטר 64BIT היות ויש לי 4GB זיכרון RAM וגם כי זאת הייתה הגירסה הכי נורמאלית שהייתה לי.

בכל אופן, המדיה סנטר עבד נחמד אבל היו קצת בעיות עם צפייה בחלק מפורמטי הוידאו ועוד כל מיני תוכנות נלוות עד שנשבר לי והתקנתי VISTA 32BIT וגם היא עובדת נחמד מאוד אבל אני לא סגור על איזה קודקים לשים שם, שמתי כרגע FFDSHOW ו HAALI MEDIA SPLITTER, חוץ מזה לא שמתי כלום למעט PATCH ל REGISTERY שיפעיל לי קבצי WMV ו TS וזה עובד, אבל עדיין אי אפשר לצפות בכל הפורמטים של הסרטים, חלק הוא לא פותח.

השאלה שלי היא כזאת, אילו קודקים מומלץ להתקין כדי לראות את כל סוגי הסרטים, או מה אני אמור להוסיף, אני פשוט לא רוצה לחרבש פה את ההתקנה.

תודה ויום נעים לכולכם.

gcaspi

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום אסף
אני משתמש ב-K-LITE MEGA CODEK תכניס את הערך בגוגל ותמצא אותו.

asafmoraz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
וזה מפעיל הכל ?

היי.

אשמח לנסות ולהתקין, האם זה מפעיל לך את כל סוגי הסרטים ?! האם לא ניתקלת בפורמטים מסויימים שלא עובדים ?, ומה לגבי AC3 האם זה מובנה בתוך החבילה ?

תודה, אסף.

gcaspi

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום אסף
לא עלה בידי לענות לך קודם, מצטער, לשאלתך, אני צופה בדרך כלל בסרטים עם סיומת AVI .לפי דעתי חבילת הקודקים הזו כוללת הכל, כולל Audio , עובד אצלי גם ב-XP וגם ב-ויסטה.
הורד כאן את התוכנה:
http://www.codecguide.com/download_mega.htm

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אם gcaspi לא פתר לך את הבעיה דבר איתי בפרטי אני ישלח לך קישור למקודדים שאני משתמש בהם והם מפעילים הכל FHD AVI MKV מה שאתה לא רוצה..

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור