קדם מגבר פסיבי TOWNSHEND ALLEGRI

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
קדם פסיבי בעצם נותן שליטה על ווליום ולפי הכתבה וההסבר הארוכים אמור להשאיר את צליל המקור וההגברה נייטראלי לחלוטין.
לפיכך יסבירו לי בקשה המלומדים ממני מדוע אני אמור לשלם על כפתור ווליום שקוף ככל שיהיה מחיר אסטרונומי שכזה??
אשמח להחכים...
אני לא מספיק מלומד אבל אנסה להסביר
יש הרבה סיבות, אחת מהן זו גם הסיבה שאתה משלם במסעדה 12 ש"ח על כוס עם מים + 8 כפיות סוכר + צבע מאכל שחור

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
גם פילולה מכילה רכיבים בשקל שלושים במקרה היקר, משלמים על המחקר והפיתוח. וגם אם זה לא מדויק או סתם לא נכון, זה יופי של טיעון.

oriG

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
ברשותי DAC בעל מתח יציאה של 2.2V .
כמו כן ברשותי זוג מונובלוקים
NUFORCE 9v2 se- לא ממש הצלחתי למצוא את רגישות מתח הכניסה במפרט הטכני המצורף למכשיר .
האם יש סיכוי להצליח לשלב בהצלחה את האלגרי כקדם ולהנות מהיתרונות שלו ?

תודה

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מציע שתפתח פוסט נפרד בנושא ב״אודיו דו ערוצי״.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
קדם פסיבי בעצם נותן שליטה על ווליום ולפי הכתבה וההסבר הארוכים אמור להשאיר את צליל המקור וההגברה נייטראלי לחלוטין.
לפיכך יסבירו לי בקשה המלומדים ממני מדוע אני אמור לשלם על כפתור ווליום שקוף ככל שיהיה מחיר אסטרונומי שכזה??
אשמח להחכים...
ראשית, לא כך שואל מי שרוצה להחכים.

שנית, אף אחד לא חייב לענות לך, או להתייחס אליך בכלל.

מיכאל-
תשובה לא חכמה של מי שמשכנע עצמו שכסף קונה בהכרח את מקסימום האיכות ובעצם מתגאה במותג ולא בהכרח באיכות השמיעה.
מרבית האאודיופילים מאוהבים במערכת שלהם ורחוקים מלאהוב לשמוע מוסיקה.
ודווקא בעניים הכבלים החלפתי תגובות עם נמר שהצדיק את שכתבתי.....

שלישית, אם מישהו טרח לענות/להגיב (בתשובה הרבה יותר מעמיקה ממה שנראה שהצלחת לקלוט), אין שום מקום לנתח את חוכמתו / מניעיו / הפסיכולוגיה / גאוותיו של המגיב, ובטח לא בהכללות מתנשאות כאלה על כלל האודיופילים.

רביעית, אם לענות לך בסגנון שלך, כדי שתבין איך זה מרגיש, זה די שקוף לכל אחד כאן שאתה לא כזה חכם כמו שאתה מנסה לשחק.

חמישית, כמו שלא אומרים "אאוטומטי" במקרה של automatic, כך גם לא אומרים "אאודיופילים" במקרה של audiophiles (אלא אם אתה מתעקש על מיבטא גרמני).

שישית, כשיהייו לך סטאטיסטיקות מהימנות לגבי "מרבית האאודיופילים", אפשר יהייה לדון בהן.
עד אז, יש סיכוי לא רע בכלל שהרוב המוחלט של האודיופילים אוהבים מוזיקה לא פחות ממך, ובנוסף, חשובה להם גם איכות הסאונד, כנראה לא פחות משהיא חשובה לך.

שביעית, אולי עדיף שלא לטפס על עצים שתהייה לך בעייה לרדת מהם, ולא בטוח שאחרים ישמחו לעזור לך אם תמשיך בהתנהלות שכזו.

עמיר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור