קדם מגבר היברידי Nat Magnetic במבחן - מלך חדש?

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
מדהים איך אנשים שלא שמעו במשך מספר שעות ברציפות רמקולים קרמיים,מבעים כאן דעות נחרצות כאלה.
היה אחד שכתב שהוא אוהב קרמיקה במטבח....ואני אוהב עץ ברהיטים,וגומי ל״אישה״.
ממליץ לכל הידוענים למיניהם ללכת והקשיב, לפני שבכלל מעלים דבר מה בכתב :עצוב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
מדהים איך אנשים שלא שמעו במשך מספר שעות ברציפות רמקולים קרמיים,מבעים כאן דעות נחרצות כאלה.
היה אחד שכתב שהוא אוהב קרמיקה במטבח....ואני אוהב עץ ברהיטים,וגומי ל״אישה״.
ממליץ לכל הידוענים למיניהם ללכת והקשיב, לפני שבכלל מעלים דבר מה בכתב :עצוב:

:) פיני ,פיני מה לך ולאגו,יש מי שאוהב ויש מי שלא אוהב.
רמקול ככל רמקול,או שנישמע טוב או שלא . יש מיזה ויש מיזה.
עץ ברהיטים זה טוב וגומי לאיזה אישה?:cool:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
פיני.

אתה צודק.
אני זוכר שבאחת השיחות שלנו שאלת אותי לגבי רמקולים קרמים. עניתי לך שברגע שתחיה עם אחד כזה אתה תשאל את עצמך איך שמעת עד עכשיו. יש עוד שני חברי פורום כאלה. אחד מהם רכש רמקול כמו שלך. כשהוא שאל אותי עליו, אמרתי לו את מה שאמרתי לך. תקנה, תתרגל, לא תחזור אחורה.

כשחפשתי רמקול חדש בחנתי המון רמקולים. חלקם מאוד מדופלמים ומוכרים. כששמעתי שוב רמקול קרמי, אחרי שהרמקולים שלי נמסרו לאיש יקר וחבר טוב, הבנתי בדיוק מה היה חסר לי באחרים. זה לא שאין רמקולים מדהימים שהם אינם קרמים, אבל כנראה שהאופי המדויק, הבס הקצר, המהירות הפרטים והרזולוציה של היחידות הקרמיות, הן משהו שאני לא מסוגל לוותר עליו היום. רומנטיקה זה בזוגיות. במוסיקה אני מחפש לשמוע דברים אחרים. הרומנטיקה עבורי היא הלחן, העיבוד והתוכן. הרמקול לא צריך לעזור למלחין ולמעבד להיות רומנטי.

אגב.
זה לא מתרחש רק בקרמים. זה בכל הרמקולים עם היחידות העשויות מחומרים קשים כאשר הקרמים ניחנים בכמה יתרונות בבס במיוחד (קצר, מדויק, מהיר ומיידי).

לקרמים לעומת זאת יש בעיה. הם חושפניים מאוד. זה עלול להרתיע את מי שחושב לקנות רמקול ב-20k דולר ולחבר לו מגבר של רוטל.

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
:) פיני ,פיני מה לך ולאגו,יש מי שאוהב ויש מי שלא אוהב.
רמקול ככל רמקול,או שנישמע טוב או שלא . יש מיזה ויש מיזה.
עץ ברהיטים זה טוב וגומי לאיזה אישה?:cool:
מזדמנת, תרתי משמע :אוהב:

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
אהלן נמר
אתה תוכל לכתוב מספר הבדלים בין הרמקול הקרמי הישן שלך שמסרת לבין הטידאלים החדשים??
מה מיוחד בטידאלים לעומת הקודם?
זה באמת מעניין אותי

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
פיני.

אתה צודק.
אני זוכר שבאחת השיחות שלנו שאלת אותי לגבי רמקולים קרמים. עניתי לך שברגע שתחיה עם אחד כזה אתה תשאל את עצמך איך שמעת עד עכשיו. יש עוד שני חברי פורום כאלה. אחד מהם רכש רמקול כמו שלך. כשהוא שאל אותי עליו, אמרתי לו את מה שאמרתי לך. תקנה, תתרגל, לא תחזור אחורה.

כשחפשתי רמקול חדש בחנתי המון רמקולים. חלקם מאוד מדופלמים ומוכרים. כששמעתי שוב רמקול קרמי, אחרי שהרמקולים שלי נמסרו לאיש יקר וחבר טוב, הבנתי בדיוק מה היה חסר לי באחרים. זה לא שאין רמקולים מדהימים שהם אינם קרמים, אבל כנראה שהאופי המדויק, הבס הקצר, המהירות הפרטים והרזולוציה של היחידות הקרמיות, הן משהו שאני לא מסוגל לוותר עליו היום. רומנטיקה זה בזוגיות. במוסיקה אני מחפש לשמוע דברים אחרים. הרומנטיקה עבורי היא הלחן, העיבוד והתוכן. הרמקול לא צריך לעזור למלחין ולמעבד להיות רומנטי.

אגב.
זה לא מתרחש רק בקרמים. זה בכל הרמקולים עם היחידות העשויות מחומרים קשים כאשר הקרמים ניחנים בכמה יתרונות בבס במיוחד (קצר, מדויק, מהיר ומיידי).

לקרמים לעומת זאת יש בעיה. הם חושפניים מאוד. זה עלול להרתיע את מי שחושב לקנות רמקול ב-20k דולר ולחבר לו מגבר של רוטל.
מהרגע הראשון שהקשבתי לרמקול עם יחידות קרמיות הבנתי שזה הרמקול שאני צריך לשאוף אליו.
הכל במקום,מדוייק,ונשמע פשוט נפלא.
של לדבר על העונג בשמיעת מוזיקה לאורך שעות רבות,ובסוף שבוע שהדבר נמשך למעשה כמעט ימים שלמים.
היום אין מאושר ממני מהתוצאה שמתקבלת :מרחף:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
פיני.

אתה צודק.

אגב.

נמר ,יש מזה ויש מזה.לא כולם אוהבים מהירות ואף אחד לא יודע עם בס קצר זה הנכון כי אולי יש לבס עומק והוא מיתמשך.
לקרא לרמקול אחר רומנטיקן ביגלל שהוא לא קרמי ?
הטוויטר שלך הוא לא קרמי ואי אפשר לומר על טוויטר יקר של סקאן ספיק ,מחסיר בפרטים.
רמקול כמו פוקאל הוא רומנטיקן ?
מההודעה שלך אפשר להבין ,או קרמי או כלום .
אז אם זה כך מה הטעם בסקירות רמקולים מבחינתך?
זה כמו שמישהוא עם אותו רמקול כמו שלך יגיד לך,תשמע חבוב ,פטיפון זה נחמד,רומנטי,נעים אבל רומנטיקה אני מחפס
איפה שיותר נכון,ובסידי זה הרבה יותר נכון.אז מה עכשיו?
בקיצור אני צריך לבא אילך הביתה להעביר אותך שעור טאקוונדו :מלאך:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
מהרגע הראשון שהקשבתי לרמקול עם יחידות קרמיות הבנתי שזה הרמקול שאני צריך לשאוף אליו.
הכל במקום,מדוייק,ונשמע פשוט נפלא.
של לדבר על העונג בשמיעת מוזיקה לאורך שעות רבות,ובסוף שבוע שהדבר נמשך למעשה כמעט ימים שלמים.
היום אין מאושר ממני מהתוצאה שמתקבלת :מרחף:

השורה האחרונה שכתבתה היא ,היא החשובה מהכל.
אבל צריך להבין שיש עוד חברה שמרגישים כך ולא עם אותו רמקול.
אנשים שונים העדפות שונות.
ואני מאושר בדיוק כמוך.
נקודה למחשבה,אתה חושב שהיינו סובלים אם היינו מיתחלפים?(lol)

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
יש לי רמקול קרמי ואין לי באס קצר. ( הוא טוב אבל לא הייתי מגדיר אותו קצר).
כמובן שעם כמה כיוונים של רזונטורים ואקוסטיקה אני יכול לקבל באס שנקרא קצר ומהיר ( אני לא מהחסידים של הסאונד הזה)
המון תלוי באלקטרוניקה וכבלים שמחוברים לרמקול.
אני מסכים שלרמקול קרמי יש יתרונות רבים, אבל בתלות בציוד הוא יכול להישמע כך או אחרת.

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
השורה האחרונה שכתבתה היא ,היא החשובה מהכל.
אבל צריך להבין שיש עוד חברה שמרגישים כך ולא עם אותו רמקול.
אנשים שונים העדפות שונות.
ואני מאושר בדיוק כמוך.
נקודה למחשבה,אתה חושב שהיינו סובלים אם היינו מיתחלפים?(lol)
לא חושב.
אם כי למקם את הרמקולים שלך עם המזנון הייעודי שיש לי?
אולי הייתה בעייה,למרות שאני מאמין שלבסוף הוא היה מתלבש לא רע אצלי.
אל תשכח שהוא(הרמקול שלך)היה אצלי כמעט הפייבוריט האחרון.
אך לאחר שיחה עם היבואן ,הבנתי שאני יכול להמשיך הלאה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שלמה.

אתה צודק. מצטייר במה שכתבתי שזה או קרמי או כלום. זה לא נכון, ישנם המון רמקולים לא פחות טובים שמשתמשים ביחידות אחרות. אבל רמקול קרמי טוב מספק רזולוציות שקשה מאוד להתחרות בהן. אפשרי אבל לא קל.
החסרונות של הרמקולים הללו הן שצריך לדעת להגביר אותם. הם מפונקים בטירוף, נוטים לבהירות ואנליטיים מאוד. רק הגברה איכותית בהתאמה מושלמת תביא אותם לתוצאה מצויינת. אם זה לא מתרחש זה עלול להיות רמקול מאוד בינוני ואכזרי.

רוזי.

כשאני אומר בס קצר אני מתכוון לבס מדויק בלי סרחים מסביב. זה אומר שאם הבס מוקלט הוא מנגן. ברגע שהוא נגמר בהקלטה הוא נגמר ברמקול. רמקול קרמי שמוגבר טוב לא ימרח את הבס מעבר למה שצריך ומוקלט. זה מתרחש מכמה סיבות. המשקל המינורי של היחידה, הקשיחות של החומר והטכנולוגיה מאחורי היחידות של אקוטון. גם אצלך לא תמצא בס מרוח.

יתרונות נוספים של יחידות קרמיות בלתי ניתן להשיג ביחידות מחומרים אחרים.
קרמיקה אינה מושפעת מחום, לחות, קור. היא אינה מסוגלת להתעוות בתנועה. התנועה של יחידה קרמית/קרבון/אלומניום היא כמו בוכנה - קדימה ואחורה כמקשה אחת. לכן היחידות מהזן הזה מאוד מדוייקות.

שלמה.
על מנת להביא את הרמקול שלך לדיוק ומהירות היית צריך אלקטרוניקה כזו. רמקול קרמי מביא איתו את היתרונות הללו מהבית. לכן עם רמקול קרמי יש ללכת בדרך ההפוכה. לעדן אותם. שנינו מגיעים לאותן תוצאות בעזרת התאמת האלקטרוניקה.

נ.ב
על פי מה ששמתרחש עכשיו אצלי, אני מבין כמה רחוק אפשר להגיע עם הרמקול הזה.

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
ובכלל נושא השירשור הוא הוד מעלתו שייתכן והוא האחרון שיוחלף Nat Magnetic .
אנו כמו כל העמים טובים טובים ,יודעים מה הכי טוב ובכל זאת ישנם אין סוף מוצרים לכל כיס וכולם מתפרנסים בכבוד.

אז זהוא שלא , אני לדוגמא כנראה שלא מבין מה טוב ומה נכון , כי לא נפלתי מ ה Nat Magnetic וגם לא מאף תצוגה כרמית ששמעתי, לא שלא נשמע טוב ואודיופילי , אבל , זו הבעיה,
כי לדוגמא ,איפה נמצא כלי נגינה שתפקידו להפיק בס והוא נבלם מייד כשייצא ,ללא המשכיות והרמוניות נוספות ( ולא אני לא מדבר על מריחה שמבצעת מערכת הגברה ). ,

mromm

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלמה.

אתה צודק. מצטייר במה שכתבתי שזה או קרמי או כלום. זה לא נכון, ישנם המון רמקולים לא פחות טובים שמשתמשים ביחידות אחרות. אבל רמקול קרמי טוב מספק רזולוציות שקשה מאוד להתחרות בהן. אפשרי אבל לא קל.
החסרונות של הרמקולים הללו הן שצריך לדעת להגביר אותם. הם מפונקים בטירוף, נוטים לבהירות ואנליטיים מאוד. רק הגברה איכותית בהתאמה מושלמת תביא אותם לתוצאה מצויינת. אם זה לא מתרחש זה עלול להיות רמקול מאוד בינוני ואכזרי.

רוזי.

כשאני אומר בס קצר אני מתכוון לבס מדויק בלי סרחים מסביב. זה אומר שאם הבס מוקלט הוא מנגן. ברגע שהוא נגמר בהקלטה הוא נגמר ברמקול. רמקול קרמי שמוגבר טוב לא ימרח את הבס מעבר למה שצריך ומוקלט. זה מתרחש מכמה סיבות. המשקל המינורי של היחידה, הקשיחות של החומר והטכנולוגיה מאחורי היחידות של אקוטון. גם אצלך לא תמצא בס מרוח.

יתרונות נוספים של יחידות קרמיות בלתי ניתן להשיג ביחידות מחומרים אחרים.
קרמיקה אינה מושפעת מחום, לחות, קור. היא אינה מסוגלת להתעוות בתנועה. התנועה של יחידה קרמית/קרבון/אלומניום היא כמו בוכנה - קדימה ואחורה כמקשה אחת. לכן היחידות מהזן הזה מאוד מדוייקות.

שלמה.
על מנת להביא את הרמקול שלך לדיוק ומהירות היית צריך אלקטרוניקה כזו. רמקול קרמי מביא איתו את היתרונות הללו מהבית. לכן עם רמקול קרמי יש ללכת בדרך ההפוכה. לעדן אותם. שנינו מגיעים לאותן תוצאות בעזרת התאמת האלקטרוניקה.

נ.ב
על פי מה ששמתרחש עכשיו אצלי, אני מבין כמה רחוק אפשר להגיע עם הרמקול הזה.
שלמה ,רק תדע שאני מעדיף בהרבה את הרמקול שלך על הרמקול הקרמי! אין מה להשוות אותו מבחינת רמקול שמעביר מוזיקה,לבין הקרמי שמעביר רזולוציה ובס קצר! חוץ מזה מי אמר שבס קצר הוא יותר נכון? מי אמר כשזמרת שרה אז צריך לשמוע את כל השששששששש ו פססססססססס מהפה שלה? ואז כל מומחי הקרמי למינהם יגידו שזה בגלל שזה רמקול קרמי,הוא מעביר את כל האינפורמציה!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כל הטענות כאן נגד רמקולים קרמים נובעות מהעוול שהיבואנים עושים להם בהדגמות.
יספר שלמה כמה הרמוניות חסרות באיזופון ערבה אצל דורון. או אצלי בטידל.

הבעיה של רוב החובבים עם רמקולים קרמים היא שמחירם מתחיל מ- 80,000 ש״ח לרמקול בדרגת כניסה, ומטפס למאות אלפים למהדורות גבוהות.

כשרגילים לאכול סטייק מלא תבלינים אז מה חשוב אם זה בשר קפוא או טרי...

מרום.
איזה קרמי שמעת ואיפה?

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
שלמה, אם מותר לשאול - איזה רמקול יש לך?

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113

הבעיה של רוב החובבים עם רמקולים קרמים היא שמחירם מתחיל מ- 80,000 ש״ח לרמקול בדרגת כניסה, ומטפס למאות אלפים למהדורות גבוהות.

מרום.
איזה קרמי שמעת ואיפה?
מה שקשה להשגה כנראה לא טוב :עצוב:

mromm

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0

מרום.
איזה קרמי שמעת ואיפה?
נמר,שמעתי כמה וכמה קרמיים בחיים שלי,ואני אגיד לך שברגע הראשון היה וואוו ,איזה שקיפות ופירוט,אבל אחרי חצי שעה זה כבר הפסיק לעניין,זה היה נשמע אותו הדבר! אם זה לא מעניין ,מה שווה כל הרזולוציה? ועכשיו תגיד שזה בגלל האלקטרוניקה?

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
נמר,שמעתי כמה וכמה קרמיים בחיים שלי,ואני אגיד לך שברגע הראשון היה וואוו ,איזה שקיפות ופירוט,אבל אחרי חצי שעה זה כבר הפסיק לעניין,זה היה נשמע אותו הדבר! אם זה לא מעניין ,מה שווה כל הרזולוציה? ועכשיו תגיד שזה בגלל האלקטרוניקה?
לא זו לא האלקטרוניקה, אלו אוזניך.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור