LCD או פלזמה צריך עזרה בבחירה של טלוויזיה בעד 4K.

meitar2000

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
שלום לכולם, הטלוויזיה הישנה בסלון נשרפה סופית ואני מחפש טלוויזיה חדשה. מרחק הצפייה הוא כ-3 - 3.20 מטר. התקציב שלי הוא 4K ובבקשה בהמלצות תנסו לתת לי משהו שלא חורג ממנו ביותר מ-200 שקל גג. אני לא יודע מה הגודל המומלץ למרחק צפייה כזה או דגמים מומלצים ככה שאני פתוח להצעות. תודה רבה מראש לעוזרים! :)

נ.ב: המסך ישמש לצפייה בעיקר מהתכנים של הממיר (אני מתכוון לרכוש ממיר HD של YES, אז חלק מהתכנים יהיו ב- SD וחלקם ב-HD), לעיתים רחוקות הוא ישמש גם לצפייה בסרטי HD מהמחשב.

נערך לאחרונה ב:

meitar2000

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
אני אשמח לתשובה בקרוב, אני צריך המלצה בדחיפות כי כרגע אין טלוויזיה בבית והילדים משגעים אותי

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
למרחק צפייה כזה הגודל המומלץ הוא לפחות 42-46

למרחק צפייה כזה הגודל המומלץ הוא לפחות 42-46
אבל התקציב לא מאפשר 46 לכן אני ימליץ על 42
המלצה ראשונה:
1.LG LE5500 היא טלוזיה LED צדדי עם מנגנון של שליטה על התאורה הבאחורית על כול נורה בנפרד וזה נותן לה שליטה על עומק השחור... על הפירוט ועל העומק ולכן זה טוב שיש תמגנון הזה
LG LE5500 היא מסך בעל מסך מט מה שאומר שהיא חסינה נגד השתקפיות ואפשר לעמיד אותה בחדר מאור עכשיו בקשר לאיכות האופי של הצבעיחם של בHD הוא צבעים קרים חדים ובהירים מה שאומר שהגוון ששולט בה הוא גוון כחול סגול ואדום מה שאומר שלעתים המסך נוטה לגרעניות בגלל הצבעים והחדות הגובה בו האיכות מאוד טובה יש עןומק תחושה תלת מימדית וחדות יש הרבה פרטים בחלקים הכים ולא חסר פרטים גם בחלקים הבהירים
בSD המסך מתפקד טוב ובעזרת מנהגנון מתיחה החכמה שלו ומנגנון ה100 הרץ הוא מחליק בעיות כמו פלקציה מריחות זימזומים וןטושים עדין יש תבעיות האלו אבל הוא מחליק את זה די טוב הצבעחם לא נהים חוורים ומתים הם חדים נוטים לגוון כחול אין זכר לפנים אדמות הוא נשאר בגוון טבעי הצבעים טבעים בSD מה שאי אפשר לומר בHDשנתמונה לא טבעית אבל חדה.
למסך יש 4 חיבורי HDMI ושני כנסיות USB HD שמתפקדות מציון עד 15 גיגגה לסרט למסך יש טניור דגיטלי 5 ערוצי עידין שבהם האיכות מציוניות למסך יש חיבור לרשת לאתרים מובנים כמו יטיוב טטיור ועוד זה לא SMART TV כמו שיש באחותו הגודלה LG LV550 שעולה כ4400 אלף שקל ומציע איכות דומה רק עם הSMART TV
יש לך עוד טלוזיות עם תרצה שאני ימליץ על עוד תבקש גם בפרטי...

meitar2000

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
טוב, החלטנו אנחנו רוצים טלוויזיה 46 (עם עדיפות ל- LED) ולכן התקציב עלה ל-5000 וכמה מאות, אם אפשר כמה שפחות (סביב ה-5400 גג). מה אתם אומרים על ה- D5000? זה הראשון שקפץ לי בזאפ והיה נראה לי מתאים.

meitar2000

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
אני באמת צריך עזרה, יש פה כמעט 200 צפיות ורק תגובה אחת..

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
תנסה לראות את LG LX6500 גודל 47
ואת LG LE5500 גודל 47
ואת פליפיס 6606 גודל 46
ויש עוד

meitar2000

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
היחידה פה שעונה על התקציב שרשמתי היא ה- LE5500, היא עדיפה לדעתך על ה- D5000 של סמסונג?

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
לפי דעתי כן יש לה שליעטה על התאורה האחורית עכל כול נורה וזה מקנה לה שחורים מציוניום עומק ופירוט טוטבים מאשר D5000 בענין הצבעים זה כבר ענין של טעם אישי הצבעים של D5000 לפי מה שראיתי הם חדים ובהירים אבל לא מוגזמים ולא נוטעים לגוונים לא טבעים כמו כחול סגול אדום כמו בLE5500 ויותר נעים למפות בהם בסרט אני אישית אוהב תצבעים הלא טבעים של LG LE5500 זה נותן לי אפקט WOW מהצפייה קיוצר מבחיניצת עומק פירוט ושחורים הLG LE5500 לוקח
מבחינית פקצרים ודיוק צבעים הD5000 לוקח מבחינית צייה ב2D בHD זה קשור לטעם האישי שלך אני מעדיף את LE5500
שלפי דעתי היא יותר חדה ובהירב והצבעים יותר חיים וסגוגנים
קיוצר תראה את שתי המסכים ותחליט בהצלחה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור