סטרימר צריך המלצה לסטרימר

The_MG

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום, אני מתכוון לרכוש סטרימר שיתחבר ל פלזמה 50אינצ' של פנסוניק (HD REDY לא FULL) ומערכת סראונד עם מגבר של ימאה (463).
אני מחפש סטרימר שיצליח להשמיע פורמטים סבירים כמו DTS, DD, AC3 (ולא TRUE HD וכאלה).
התקציב דיי נמוך- 1000 שקל כולל כבל HDMI, זאת אומרת 900 שקל אם לא מגיעה עם כבל HDMI.
את האודיו אני אחבר בעזרת כבל S/PIDF אז צריך יציאה.
חשבתי על ה WD TV, אבל מפריעה לי שהוא לא תומך ב DTS לפי מה שהבנתי.
כמעט שככתי, אני אזרים את המדיה דרך כונן USB ודיסק קשיח חיצוני, זאת אומרת שחייב יציאת USB ויהיה נחמד אם יהיה גם ESATA.
לא מצאתי בנתיים שום דבר שנכנס לתקציב שלי, אז חשבתי אולי לקנות כרטיס קול חיצוני למחשב הניד שלי (DELL E6400) שעולה 400 שקל וגם כבל DISPLAYPORT-HDMI (אין במחשב יציאת HDMI).
אני אשמח להמלצות! תודה!

דרך אגב, אם באמת שווה אני מוכן להזמין מחול, אבל שוב חייב שיהיה עד 1000 שקל כולל מיסים ומשלוח.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בייבוא אישי, יכנסו לך לתקציב ה- XTREAMER החדש, או אחד מסטרימרים מבוססי NMT כמו פופקורן.

The_MG

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כן ראיתי את ה XTREAMER, בעיה שאין עליו עוד ביקורות. אני לא רוצה לקנות חתול בשק.
הפופקורן יקר מידי, גם ביבוא מחול בגלל המיסים.
חשבתי על ה WDTV, מה שאני לא מצליח להבין זה אם הוא תומך ב DTS כסראונד.
ראיתי שאחרי עדכון קשוחה הוא תומך ב DTS אבל לפי מה שהבנתי רק 2 ערוצים.
אני אשמח אם מישו יבהיר לי את העניין.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אתה מתכוון להוצאת אות DTS 5.1 דרך היציאה האופטית?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הוא תומך, אולי קראת על DOWNMIX ל- 2 ערוצים.

The_MG

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שאלה אחרונה, יש לי מערכת של רק 5 רמקולים, בלי סאב וופר, האם זה משפיעה על משו? זאת אומרת האם זה אומר שאני לא אשמע בסראונד? או שאני אשמע סראונד רק שהסאבים יהיו מהמרכזיים?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
באיזו מערכת מדובר? ברסיברים עבור קולנוע ביתי, למשל, ניתן לבחור האם ערוץ ה- LFE (בס נמוך) יצא לסאב, או שהוא ינותב אל שאר הרמקולים.

The_MG

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
יש לי 5 רמקולים של JAMO (כולם סדרה E700) ורסיבר של ימאה 463.
בכל מקרה אני דיי בטוח לגבי ה WD TV, אני לא רואה שום יתרון שחשוב לי ושווה את השקעה של להזמין מחול ב XTREAMER וכל שאר הסטרימרים יקרים לי.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
עם הרסיבר הזה, לא תהיה לך שום בעיה לנגן סראונד DD או DTS "אמיתי".

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור