צינור מבודד להעברת כבלים מחוץ לבית?

odedia

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום,
במסגרת מאמציי לשיפור מראה הקולנוע הביתי שלי, אני רוצה להעביר כבלים בין חדרים ולהימנע מחציבות למיניהם.

הרמקולים והטלוויזיה נמצאים בסלון, ושאר חלקי המערכת (בוקסי, רסיבר, מגבר, קדם מגבר ועוד ועוד) נמצאים בחדר סמוך. הכל נשלט באמצעות Logitech Harmony כך שאין בעיה להפעיל את השלט דרך קירות.

הרעיון שעלה לי בראש הוא להעביר את הכבלים הבאים מחוץ לבית ולבצע קידוחים רק בנקודות הנדרשות בסלון (מאחורי הרמקולים ומאחורי הטלוויזיה) ובחדר הסמוך. עלי להעביר כבלים לרמקולים, כבל רשת, כבל HDMI, כבל מאריך ל-USB עבור Kinect, ואולי גם כבל "קומקום" חשמלי בין הרמקול למפצל שמאחורי הטלוויזיה (הרמקולים כוללים מגבר פנימי לסאב ודורשים חשמל).

כמובן שאני רוצה להימנע מנזקים לכל הציוד היקר שלי ולכן אני רוצה פתרון שיבודד את כל הכבלים האלה באופן מוחלט מחום, קור, רטיבות ולחות. אני מניח שאני צריך משהו בסגנון של צינור של מזגנים, אבל יותר מבודד ויותר גמיש (צריך לעבור בפינות של 90 מעלות).

מישהו מכיר צינור כזה שיהיה מספיק עבה להעביר את כל הכבלים שציינתי (כולל החיבורים בראש שעבים משמעותית מהכבל עצמו)?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כל חנות שמוכרת מוצרי חשמל לחשמלאים (כבלים לחשמלאים, צינורות בידוד) יוכלו לספק לך צינור למטרה הזו.

רודוב - ראשון לציון
ארקה - רחובות
אבי חשמל - נס ציונה

בתל אביב לא מכיר. מבחינתי זה חו"ל...:)

odedia

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
גם מבחינתי ;)
תודה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור