צילום גולשים בים

יוסף עזריה

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום למומחים

אני מצלם גולשים בים ואני צריך המלצה על מצלמה עם זום גדול ושאני יוכל לצלם תמונות במהירות עם איכות טובה עד עכשיו השתמשתי בעדשה של nikon DX 18-135mm והזום לא מספיק בכלל יש לי תקציב של 3000 שקל על מה אתם ממליצים לי

תודה מראש.

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
שלום יוסף,
להלן האפשרויות בתקציב הנקוב:
ניקון 70-300 מיוצבת צמצם 4.5-5.6 מחירה החל מ - 2100 שח [עדשה ותיקה וטובה]
ניקון 70-300 מיוצבת באותו צמצם. עדשה חדשה חדה ומהירה שאינה מופיעה בזאפ אך נמכרת בשוק ומחירה מ- 3300 שח לערך.
אפשרות נוספת שנותנת טווח יותר גדול היא הטמרון 18-400 החדשה. באופו מפתיע יש עליה ביקורות טובות מאוד למרות הטווח הענק, אבל החדות תהייה פחותה מעדשות ניקון [אגב במודעת הפירסום של טמרון מופיע גולש בים שצולם ב-400 מ"מ]
מחירה מ- 2800.
אני מצרף לך דוגמאות שצולמו בעדשת ניקון הישנה:
DSC_0074צm5.jpg
DSC_3543mצצ2.jpg
DSC_5256צצm5.jpg

תמונות מצורפות

• DSC_0074צm5.jpg
    DSC_0074צm5.jpg
    KB 94 · צפיות: 582
  • DSC_3543mצצ2.jpg
    DSC_3543mצצ2.jpg
    KB 120.7 · צפיות: 627
  • DSC_5256צצm5.jpg
    DSC_5256צצm5.jpg
    KB 126.9 · צפיות: 531

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אם יש לך מצלמת ניקון, אפשר לרכוש עדשה נוספת עם זום, למה להחליף מצלמה? מה חסר לך במצלמה?

יוסף עזריה

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אם יש לך מצלמת ניקון, אפשר לרכוש עדשה נוספת עם זום, למה להחליף מצלמה? מה חסר לך במצלמה?

כי המצלמה נהרסה אין לי מצב אוטומטי במצלמה והפלאש לא עובד

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
ואני חשבתי שפשוט החלפת בין המילים, עדשה למצלמה...

כעת כך:
בהנחה שהתיקון אינו רלוונטי [אפשר לקבל הערכת מחיר בארליך ללא תשלום] הייתי קונה:
מצלמת ניקון 5300 או 3400 או 3300 [נרשם לפי סדר עדיפות] ועדשת ניקון 70-300 המופיעה ראשונה בתשובה הקודמת.
[ כאשר עדשת 18-135 נשארת אצלך ].
במידה ואתה לא רוצה לחרוג מהתקציב, הייתי רוכש את המצלמה כחדשה ואת העדשה האמורה לאחר בדיקה, כיד שנייה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כי המצלמה נהרסה אין לי מצב אוטומטי במצלמה והפלאש לא עובד

לא הבנתי, אתה מצלם עם פלאש צילום שצריך עדשה עם זום גדול - אני מקווה שאני פשוט לא מבין נכון.
כמו כן אני מקווה שאתה לא מצלם ספורט במצב אוטומטי - אם כן כדי לך ללמוד לצלם במצב חצי אוטומטי כמו עדיפות צמצם או עדיפות זמן חשיפה, קל ללמוד זאת ולאחר מכן תראה שיפור בתמונות - יותר שליטה מאפשרת לקבל את התוצאה שאתה רוצה.

כמו שעמי אמר גם אני ממליץ לבדוק עם ניתן לתקן את המצלמה - אם זה לא הולך תמיד אפשר לרכוש אחת אחרת, ההמלצות של עמי טוובות ואני מחזק את דבריו

יוסף עזריה

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
לא הבנתי, אתה מצלם עם פלאש צילום שצריך עדשה עם זום גדול - אני מקווה שאני פשוט לא מבין נכון.
כמו כן אני מקווה שאתה לא מצלם ספורט במצב אוטומטי - אם כן כדי לך ללמוד לצלם במצב חצי אוטומטי כמו עדיפות צמצם או עדיפות זמן חשיפה, קל ללמוד זאת ולאחר מכן תראה שיפור בתמונות - יותר שליטה מאפשרת לקבל את התוצאה שאתה רוצה.

כמו שעמי אמר גם אני ממליץ לבדוק עם ניתן לתקן את המצלמה - אם זה לא הולך תמיד אפשר לרכוש אחת אחרת, ההמלצות של עמי טוובות ואני מחזק את דבריו

אני לא צריך את הפלאש לצילום רק אמרתי שהוא לא עובד ומה זאת אומרת חצי אוטוטי לא הבנתי

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
יש לכל מצלמה היום אפשרות לעבוד בצורה שאתה בוחר ערך אחד והיא בצורה אוטומטית בוחרת את שאר הפרמטרים בהתאם למצב.

כך ניתן לעבוד ב:
עדיפות צמצם שבו אתה בוחר את ערך הצמצם והמצלמה משלימה את שאר הערכים.
או בעדיפות זמן חשיפה ואז המצלמה משלימה את השטר.

בצורה כזו יש לך יותר שליטה על התמונה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור