פרק ה - מעמד DIY

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
כן.
אבל צריך לנבור בספריית תמונות במחשב. יש לי תמונות של הרזונטורים עם הגולות הקרמיות כשהם מפורקים.
תמונה אחת שווה אלך מילים.
אחפש לך ואעלה לכאן.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
כאלו בדיוק!!

רק שאצלי הגולות הן קרמיות באיכות הגבוהה שיש.

aerius001.jpg

hero_aerius.jpg

תמונות מצורפות

• hero_aerius.jpg
    hero_aerius.jpg
    KB 41.5 · צפיות: 382
  • aerius001.jpg
    aerius001.jpg
    KB 16.7 · צפיות: 354

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
לפי דעתי, הגולות הקרמיות לא מתאימות לכל מערכת.הגולות הקרמיות "נוטות" לצמצם את הבמה,ולפקס.במערכת "רזה" זה ישמע רזה/דק ואנליטי,אבל ישמע טוב במערכת"שמנה ונפוחה".

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
יש משהו באבחנה שלך אבל מנסיוני איתם זה מאוד תלוי ביישום ובאיכות המוצר עצמו.
אני מצאתי שהצליל של הגולות הקרמיות הלבנות מעט מהיר ומדויק יותר מהגולות הקרמיות השחורות.
גולות פלדה באופן מוחלט היו פחות טוב בכל פרמרט מהקרמיות למרות שהצליל שלהן היה עגול יותר.
אבל שוב, זה בהחשב ברמת הקרמיות ובאיכות הרוזנטור עצמו.

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
סתם שאלה, מה יקרה עם אני אקח פלטה ומתחתיה כמה שכבות גומי ושאר חומרים בעלי אלסטיות שונה ואניח את הכל על גבי שידה מאיקאה? (אני לא מדבר על אלמנטים עם רכיבים נעים)

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
חבל שאין לי זמן וכלים ומקום לעשות ניסויים אלקטרומכניים שכאלה.
מישהו יודע איפה אפשר למצוא רשימה של העקרונות הפיסיקליים של הסיכוך המכני כפונקציה של תדר?

msmrodan

חבר אתר
מעורבות
7
נקודות
3
פשוט מדהים. זה בעצם שיכוך ויברציות אופקיות לפי אמונתו של BARRY DIAMENT.
רמת הביצוע סופר מקצועית , במקומך לא הייתי מתבייש להתחיל למכור את המערכת הזו כמוצר מדף...
מישהו יכול לתת לינק מהיכן נרכשו הרזונטורים המדוברים?

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
תודה רבה על המחמאות.
הרזונטורים הללו זה ייצור עצמי.
כלומר הוזמנו במחרטה CNC.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
סתם שאלה, מה יקרה עם אני אקח פלטה ומתחתיה כמה שכבות גומי ושאר חומרים בעלי אלסטיות שונה ואניח את הכל על גבי שידה מאיקאה? (אני לא מדבר על אלמנטים עם רכיבים נעים)

לא תקבל הרבה טוב לסאונד.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
ניסית.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113

הנה האבסורד של האודיופיליה, הראית מוצרים ברמה מקצועית ומכויילים בשלמות אשר עולים רבע מהפלצנות של תחומנו.

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
הנה האבסורד של האודיופיליה, הראית מוצרים ברמה מקצועית ומכויילים בשלמות אשר עולים רבע מהפלצנות של תחומנו.
עברו רק 5 חודשים מאז שנכנסתי לתחביב האודיופיליה ולכן אני לא מספיק מכיר את הניואנסים ואת המורכבות.
לא בטוח שההשוואה כאן היא תפוזים לתפוזים.
מצד אחד זה נראה שתחום האופטיקה המדוייקת מצריך השקעה ודיוק גבוהים יותר.
מצד שני, ת'ורלבס מוכרים מוצרי מדף עבור מעבדות מחקר אופטי בכל העולם. אין להם מתחרים רבים בנישה הזו. אני מנחש שהם עובדים עם מרג'ינס לא גבוהים עקב היקף מכירות מספק.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

לא אגיד לך שאתה לא צודק לחלוטין משום שיש פלצנות מסויימת בתחום הזה.

עם זאת. מי אמר שמדפים המיועדים לשיכוך רכיבים מסויימים (מקרוסקופ) הם בהכרח מתאימים לישומים שלנו (שיחזור מוסיקה). הרי באותה מידה רמקול לאולפן אינו מתאים להאזנה בסלון ביתי. למה? כי הוא מיועד להאזנה מקרוב.

לשכך ויברציות באודיו זה שונה. זה משום שהמטרה היא אינה רק לשכך את הויברציה אם כי לשכך אותה מבלי לייבש את הצליל. אי לכך, יכול להיות שהמוצרים הללו מדהימים למשימה הזו, יכול להיות שלא. יכול להיות שהם מדהימים בשיכוך רעידות במקרוסקופ שכאשר מביטים בו במעבדה, אין את ה-5 של מהאלר שמפגזת ברקע עם בסים מטורפים ואז וואלה, הוא לא תוכנן להתמודד עם זה. אולי הוא כן יצליח להתמודד עם זה.

צריך להבחין בין יכולות גרידא או יכולות בתחום ספציפי.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור