פרונט וסאב

• פותח הנושא ADICT
  • פורסם בתאריך

ADICT

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
ברשותי פרונטים של סרווין 12"V12F ,וכן גם סאב סרווין 10"HT10 ,(וסנטר סרווין CC250 ),השאלה האם לכוון את הסאב תמיד כפלוס ולנצלו במוסיקה סטריאו,שאני שומע הרבה בעוצמות די גבוהות(בעוד אני רושם שליח של סרווין בדרך אלי לקחת הרמקולים לתיקון ,המידים לא עובדים)או להגדיר הפרונטים כקטנים ולנצל הסאב לכל הבאסים ולהקל על הריסיוור?:O

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
החוכמה היא לדעת לשלב בין טווח התדרים של הרמקולים וזה של הסאב.
"פלוס" מתייחס לכיוון פאזה?

ADICT

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
החוכמה היא לדעת לשלב בין טווח התדרים של הרמקולים וזה של הסאב.
"פלוס" מתייחס לכיוון פאזה?
ליאור,לילה טוב,טוב לשמוע (ליקרוא )אותך.... אתה לא מאמין אבל עכשיו בדיוק הגיע לי מוביל של סרווין ולקח את כול סט הרמקולים שלי (הפרונט, הסאב,והסנטר)כולם של סרווין כמובן,ואני עוד שואל אותו אם הוא מכיר את דרור(בעל הבית)מתברר שהוא אח שלו.......:O:מה??????????:לעניין השאלה,התכוונתי לפלוס בסטאפ של הריסיוור לגבי הסאב שכאילו יעבוד בכול מצב,ואגב הסטאפ מיקרופון לא מבצע חיתוכי קרוסאובר אוטומטי בלי שנצטרך לשנות משהוא?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
נשמע שהשירות שלהם בסדר...
לגבי הסאב ועבודה בכל מצב: זה ענין של טעם אישי, אני למשל מעדיף שהוא יפעל בקולנוע ולא בסטריאו. לדעתי הוא גם לא יפעל במצב direct של הרסיבר.
לגבי הסטאפ האוטומטי, זה משתנה מרסיבר לרסיבר.

ADICT

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
נשמע שהשירות שלהם בסדר...
לגבי הסאב ועבודה בכל מצב: זה ענין של טעם אישי, אני למשל מעדיף שהוא יפעל בקולנוע ולא בסטריאו. לדעתי הוא גם לא יפעל במצב direct של הרסיבר.
לגבי הסטאפ האוטומטי, זה משתנה מרסיבר לרסיבר.
חיובי,במצב דיירקט,הסאב לא מופעל,ולא טון קונטרול כמובן,ודרך אגב אותו כנל בדיוק במצב מולטי צאנל אין אם תחבר לשם מכשיר ,אין לך שליטה בשום דבר והכל יהיה אנאלוגי.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור