פנק אותה...

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אל תיגע בקלריון בארץ . התמחור של קלריון בארץ לעומת מחיר חו"ל מתקרב לשערוריה . בכמעט המחיר הזה ואולי אפילו בפחות אתה מביא את ה 775USB מחו"ל , שהוא כבר דגם מאוד טוב ועולה בכמה דרגות על ה576

ולגבי אובדן אחריות אתה צודק , אבל אתה צריך לחשוב אם אתה מוכן לשלם את המחירים המופרזים מאוד בארץ . עצתי לך , תבדוק מה המחיר של ה576 בחו"ל

הסבר למה מחיר רשמי של 2600 ש"ח למכשיר שעולה רשמית 400 דולר הוא לא תקין ? שלא נדבר שיובא לארץ כאשר שער הדולר עמד על 4.5 שקלים ומעלה. וכמובן 3 שנות אחריות.

מה עם האוסטרלים? שם המחיר הוא 650 דולר אוסטרלי שזה 2200 שקל ולהם יש הסכמי סחר עם יפן וארה"ב שאנחנו יכולים רק לחלום עליהם.

מה עם האירופאים שקונים את המכשיר ב 350 יורו ?

אז בוא תתן לי הסבר למה בישראל שיש פה שוק למכשיר כזה של אולי 3 יחידות בחודש ובתכלס אולי נמכרת פה יחידה אחת כזו בחודש, תן לי סיבה למה המחיר לא טוב ?

אגב ובאותה נשימה.
אלפיין 9887 עולה בארץ 2800 שקל ואפשר למצוא אותו גם ב 4000 שקל. למה זה לא מוגזם? ובארה"ב 300 דולר? אגב המחיר הזה הוא לא של היבואן הראשי אלא של יבואן פרללי וכולל אחריות לשנה. אם אתה קונה מקורי זה 4000 שקל ושנתיים אחריות.

למה
של פיוניר P80RS עולה בארץ 3300 שקלים? ובחו"ל 350 דולר?

במקום נפנופים תענה.

נערך לאחרונה ב:

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
הסבר למה מחיר רשמי של 2600 ש"ח למכשיר שעולה רשמית 400 דולר הוא לא תקין ? שלא נדבר שיובא לארץ כאשר שער הדולר עמד על 4.5 שקלים ומעלה. וכמובן 3 שנות אחריות.

מה עם האוסטרלים? שם המחיר הוא 650 דולר אוסטרלי שזה 2200 שקל ולהם יש הסכמי סחר עם יפן וארה"ב שאנחנו יכולים רק לחלום עליהם.

מה עם האירופאים שקונים את המכשיר ב 350 יורו ?

אז בוא תתן לי הסבר למה בישראל שיש פה שוק למכשיר כזה של אולי 3 יחידות בחודש ובתכלס אולי נמכרת פה יחידה אחת כזו בחודש, תן לי סיבה למה המחיר לא טוב ?
היום יש את המכשיר החדש של קלריון שעולה 200 דולר , בא נוסיף עוד 80 דולר למשלוח , נכפיל במיסוי ונקבל 1340 ש"ח .
הנה החדש http://www.onlinecarstereo.com/CarAudio/ProductDetail.aspx?ProductID=18796

והנה ה775 החדש שעולה 290 דולר http://www.onlinecarstereo.com/CarAudio/ProductDetail.aspx?ProductID=18795

אז עכשיו תגיד לי למה זה מעניין אותי כמה יחידות נמכרות בחודש , אם נותנים לי דגם של לפני שנתיים בערך , במחיר כפול ממחיר דגם חדש ? למה אני צריך להכנס לכיסי היבואן ? שייבא כמה שהוא חושב שהשוק יקנה וימכור במחיר הוגן . אם הוא היה מוכר אותם ב1300 ש"ח היו קונים פי 2 או פי 3
וזה שהאוסטרלים קונים כי גם המשלוח אליהם הוא יקר ואני לא יודע כמה מהם מיבאים

אגב ובאותה נשימה.
אלפיין 9887 עולה בארץ 2800 שקל ואפשר למצוא אותו גם ב 4000 שקל. למה זה לא מוגזם? ובארה"ב 300 דולר? אגב המחיר הזה הוא לא של היבואן הראשי אלא של יבואן פרללי וכולל אחריות לשנה. אם אתה קונה מקורי זה 4000 שקל ושנתיים אחריות.

למה
של פיוניר P80RS עולה בארץ 3300 שקלים? ובחו"ל 350 דולר?

במקום נפנופים תענה.

הפיוניר נמכר בין 320 ל350 דולר , תוסיף לזה 80 דולר משלוח ואתה מגיע ל 1915 -2060 , תשים לב שהפער בין 2060 ל3300 הוא 1.65 והפער בין קלריון שעולה 1340 ל2600 הוא 1.95 שזה כמעט כפול
ולגבי האלפיין אזי מחירו הוא 330 דולר , תוסיף את המשלוח ותגיע ל1915

מה שיוצא מכאן שהאלפיין במחיר של 2800 ש"ח מייצג מחיר זול יחסית לחו"ל היחס שלו הוא 1.46
אז הנה אתה רואה שזה לא משנה עד כמה שכולם מגזימים בקלריון ההגזמה בולטת , כי לשלם פי 2 בשביל אחריות , עדיף לי כבר לקנות מחו"ל בלי אחריות , ובמקרה הגרוע מכול , פשוט לקנות חדש . הרי באחריות לא מחליפים לי לחדש אתה מתקנים ו/או נותנים ריפרביש , מהדגם שהיה לי . כאן אני אוכל לקבל דגם חדש
אז אני מקווה שאתה כבר מבין למה בקלריון זה פשוט מוגזם לחלוטין

מה עוד שכול האחריות עד כמה שאני יודע לא מכסה עינית , אם אני לא טועה , ובשאר התיקונים כמה זה כבר יכול לעלות לי ?

וכן אני מסכים בהחלט אתך שבמקרה של הפיוניר גם כדאי לרכוש מחו"ל , אבל אולי זה גבולי , אבל במחיר כפול אף אחד לא יכול להצדיק קניה כאן . ואני מקווה שאתה מסכים על כך

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
שוב אתה בורח מהנקודה לגמריי.

המחיר של היבואן הוא MSRP .
והמחיר של המכשיר הללו הוא מעל 300 דולר.
המחירים של Onlinecarstereo הם חריגים בכל ארה"ב, ונוסיף על כך שמחירי אינטרנט בארה"ב הם לא מחירים שמישהו באמת מתייחס אליהם. זה שיש אתר אחד בארה"ב שמוכר בזול זה נדיר. אגב למחירים האלו תוסיף מסי קניה בארה"ב .

נגיד והזמנת דרכם , (ONLINE לא שולחים לישראל בדוק, כבר שלחתי אליהם כמה וכמה מיילים).

אז 200 דולר זה המחיר.
תוסיף 32.8 אחוז מכס
עוד 32.8 אחוז מס רכישה.
ועוד 15.5 אחוז מע"מ.

וזה בלי משלוח שהוא בערך 80-90 דולר ועוד איזה 10 דולר ביטוח שמחייבים אותך + דמי טיפול.

מה שיוצא בחישוב מהיר : 1600 ש"ח. תוסיף לזה 200 ש"ח של טענה ששמעתי בערך על אדם אחד שעשה את זה וזה במכשירים הישנים יותר, של רדיו ישראלי.
הגענו ל 1800 ש"ח למכשיר שמגיע מחו"ל , שאצה לא יודע אם הגיע תקין , בלי אחריות בכלל.
בלי אמא ואבא, ובלי תשלומים כמובן.

לעומת זאת בארץ 766 עולה בחנויות 2400-2500 שקל בזמן הקניה . בלי כמעט שום דיון , שלא נדבר על אחריות ל3 שנים, תשלומים וכו..
האחריות היא על הכל. המצאת העיינית היא של ניר מהקארס פורום כיוון שהוא מסוכסך איתם אישית והוא החליט לשרוף אותם באינטרנט.

בנוסף המחירים בארץ חייבים ללכת לפי הוראות היצרן. אתה משלם על מלאי חלקים, על תמיכה, על חוברת בעברית וכו..

אולי אתה או אני שני אנשים שיודעים להתעסק עם דברים כאלו. אבל להזמין מכשיר מחו"ל זה לא להזמין שעון.

אם אתה נמצא בארה"ב ומזמין שם זה סיפור אחר, אבל אתה גם מגלם בפנים את מחיר כרטיס הטיסה שלך , הויזה לארה"ב וכו...

המחירים הם הוגנים לגמריי.

גם של פיוניר וגם של אלפיין. אין מה לעשות יבואן רשמי מחוייב לסטנדרטים שחנויות לא מחויבות אליהן. אין מה לעשות.

אף אחד לא מכריח אותך לקנות אצלם לא אצל עוזי, לא אצל אפריל ולא אצל SG. אבל המחירים שלהם הוגנים בתחום הרכב.

למשל בדיון שלנו על מקרן הקול למשל , ללא ספק יש הגזמה מופרכת בצורה קשה.

gal75

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
שנה וחצי לאחר רכישת ה 9855R - הלך לי המסך.
בעיות תצוגה ובעיות של מגעים בין הפאנל ל HU עצמו.
בראש שקט שלחתי אותו השבוע לאפריל טקליין לתיקון (3 שנות אחריות)
חו"ל זה זול לעיתים, אבל לא תמיד מציאותי/נכון/פראקטי/או אפילו...זול.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
נגיד והזמנת דרכם , (ONLINE לא שולחים לישראל בדוק, כבר שלחתי אליהם כמה וכמה מיילים).

אז 200 דולר זה המחיר.
תוסיף 32.8 אחוז מכס
עוד 32.8 אחוז מס רכישה.
ועוד 15.5 אחוז מע"מ.

וזה בלי משלוח שהוא בערך 80-90 דולר ועוד איזה 10 דולר ביטוח שמחייבים אותך + דמי טיפול.
אני לא בורח מהנקודה , ולא מעוות אותה , אין מס רכישה . יש מע"מ ומס קניה ששניהם יחד מגיעים ל33% ואתה יודע את זה , אז אל תנסה בכוח לנפח את חשבון היבוא

ואם יש לך בעיה עם האתר הזה אז אני אתן לך מחירים מוופרסטר , או שגם עליהם תגיד לי שהם לא שולחים ?!!!
הבעיה היחידה איתם שהם כבר לא מחזיקים את הליין של שנה שעברה , ולכן אין להם את ה575 , אבל בא נראה מה כן יש להם
ה775 עולה 260 דולר , וה785 עולה 290 דולר , וכידוע לכולם שניהם עולים יותר מה575 ולכן המחיר שנקבתי נכון
הפיוניר עולה 320 דולר
האלפיין עולה 330 דולר
את המחירים בישראל אתה יכול לראות בפוסט הקודם שלי , ותראה שהוא כלל 80 דולר משלוח שזה יקר יחסית (כי זה אמור להיות כ50 ואתה יודע)

לעומת זאת בארץ 766 עולה בחנויות 2400-2500 שקל בזמן הקניה . בלי כמעט שום דיון , שלא נדבר על אחריות ל3 שנים, תשלומים וכו..
האחריות היא על הכל. המצאת העיינית היא של ניר מהקארס פורום כיוון שהוא מסוכסך איתם אישית והוא החליט לשרוף אותם באינטרנט.

בנוסף המחירים בארץ חייבים ללכת לפי הוראות היצרן. אתה משלם על מלאי חלקים, על תמיכה, על חוברת בעברית וכו..
אין שום סיבה בעולם לשלם 2600 ש"ח על מכשיר ישן מלפני שנתיים כשה785 עולה 290 דולר והוא מכשיר בשתי דרגות יותר טוב והוא עולה 1770 ש"ח
ותפסיק לספר לי סיפורים על מחירי יצרן , אף יצרן לא מכריח יבואן למכור במחירים גבוהים
2- מידע אישי הHX-D2 לא נמכר עם ספר הפעלה מתורגם לעברית , אלא עם הספרות המקורית של קלריון
וחוצמזה כול אחד מבין אנגלית
ומה שניר אמר זה לכול חברות הדיסקים , וזה שאין אחריות על העינית , וזה הוא צודק

גם של פיוניר וגם של אלפיין. אין מה לעשות יבואן רשמי מחוייב לסטנדרטים שחנויות לא מחויבות אליהן. אין מה לעשות.

אף אחד לא מכריח אותך לקנות אצלם לא אצל עוזי, לא אצל אפריל ולא אצל SG. אבל המחירים שלהם הוגנים בתחום הרכב.

למשל בדיון שלנו על מקרן הקול למשל , ללא ספק יש הגזמה מופרכת בצורה קשה.
זה כבר כמעט דמגוגיה לשמה , אני מבין שלדעתך חנויות אינטרנט ידועות בארה"ב לא מחויבות לסטנדרטים של שירות לקוחות טוב ? או ששמא אתה רוצה לספר לכולנו שיבואנים בארץ נותנים שירות לקחות יותר טוב ? סלח לי אבל זה כבר קישקוש . והמגעים שלי עם היבואנים הספציפים מוכיחים את זה . אני מעדיף לקנות בוופר סטר ובחנויות אחרות גם בגלל השירות הלקוי ולעיתים חוצפני שיש ליבואנים פה . מה שקורה בארץ שהם חושבים שהלקוח "שייך" להם , ובמיוחד פיוניר . זה פורום ציבורי אז אני לא אתבטא בצורה שבה הייתי רוצה לתאר את השירות של היבואנים הרלבנטיים יחסית לשירות שקיבלתי במגעי עם חנויות אינטרנט

gal75

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
X2 בנוגע למיסי הרכישה:
יש 33 אחוזי מס, לא פחות ולא יותר.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
גל.
אני שאלתי אנשים שאלתי אנשים שהזמינו והם אמרו לי שיש דבר שנקרא מס רכישה ומכס ושניהם שונים.
יכול להיות שטעיתי. היום החוקים במכס שונו.

למר ג'וקר היקר:
דמגוגיה היא שיטה לשכנוע והשגת כוח פוליטי המתבססת על פנייה לדעות קדומות, פחדים, אמונות תפלות וציפיות הציבור הרחב - לרוב באמצעות שימוש ברטוריקה ותעמולה מתלהמות ורגשניות, ולעתים קרובות תוך שימוש במוטיבים לאומיים או פופוליסטיים.

המחקר בתחום עמדות ושכנוע בפסיכולוגיה החברתית מראה כי טיעונים דמגוגיים, במקרים רבים, הינם יעילים לא פחות מטיעונים בדרכי הגיון; זאת משום שבטווח הארוך האדם אינו זוכר מי העביר המסר, את מידת אמינותו, או את טיעוניו, אלא את המסר בלבד, ולעתים אף את העובדה כי היו שלל טיעונים שתמכו בו (גם אם הללו היו שטחיים).

כרגיל מילים גדולות בשבילך. בוא תסביר לי מה דמגוגי במה שאני אומר?
שאני טוען שהמחירים בסדר. כן אני חושב כך.

ושוב מכשיר ה (5) שאתה מדבר עליהם הם מכשירים המיועדים לשוק ה א מ ר י ק א י
כלומר המוכרים שם נהנים מהסכמי סחר אחרים לגמריי, מאפשרויות משלוח אחרות , שלא נדבר שבארץ מזמינים ארגז שניים ברבעון , ושם 2-3 קונטיינרים.

אין מה לעשות.

לפי התיאוריה שלך (שהיא מופרחת שעד היום אני לא יודע איך עבדת בכלכלה כלשהיא ) , אין שום דבר ששווה לקנות בארץ.

פשוט ככה.

נערך לאחרונה ב:

gal75

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
חברים,
הרי זה ברור שהנושא נתון למחלוקת, וגם נתון לשיקולים, כאשר כל אחד והשיקולים שלו:
"האם להביא מגבר בזול ולעזאזל האחריות?"
הייתי שם, נכוויתי שם פעם אחת.
"האם לקנות HU כאן בארץ במחיר גבוה יותר למען האחריות?"
גם למצב זה נקלעתי שבוע שעבר, שבינתיים מוכיח את עצמו כשיקול חיובי.
(יכול להיות שהאחריות לא מכסה את הפאק הזה, וזה יהיה סיפור אחר, מרגיז מאוד - נראה)

גם היום יש לי מספר רכיבים שהבאתי מחו"ל, ובתקווה שלא יאונה להם רע.
מגבר של 2000 וואט הפך אצלי תוך כמה חודשים למשקולת כבדה מאוד.
חסכוני? לא בדיוק..

השורה התחתונה שלי: לא הייתי קונה רכיב מורכב טכנולוגית כמו HU משוכלל בחו"ל,
רק החשש שמשהו יקרה לו...

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני מכיר מספיק אנשים שנכוו ככה.
להביא משהו קטן לבית, לעצמך, דברים מתכלים , וכו..
אלא אם אתה מהאנשים שפעם בחודשיים נמצאים שם לשבוע+ אז זה כדאי.

Super_T

סגן אחראי פורום אודיו לרכב
מעורבות
0
נקודות
0
לפי התיאוריה שלך (שהיא מופרחת שעד היום אני לא יודע איך עבדת בכלכלה כלשהיא ) , אין שום דבר ששווה לקנות בארץ.

פשוט ככה.

אני אתערב כאן ואומר בזהירות ככה :

בתחומים המעניינים אותי - סטריאו וקולנוע ביתי , קנית דיסקים , אופני הרים ברמות הגבוהות וחלקיהם וציוד וביגוד ספורט ואקסטרים -
אין סיבה טובה לקנות בארץ את רוב המוצרים .

יש לי ברכב מגבר של אלפיין חדש (ראו חתימה) שהגיע הנה ביבוא "אישי - משהוא" וחסכתי עליו 1500 שקלים ועדין הבאתי אותו במחיר יקר ויש לי עליו שנה אחריות כמו למגבר שהייתי קונה בארץ.
יש לי זוג רמקולים של Klipsch בבית שעולים בארץ 26,000 שקלים ואותם הבאתי לארץ ביבוא אישי דרך היבואן הרישמי בארץ (!!!) דרך חנות וחסכתי קרוב (ממש קרוב) ל10,000 שקלים ומן הסתם עשו עלי רווח קל.

אז לא - לא שווה לקנות כאן אלא אם כן מדובר במשהוא ממש מסובך שעלול להינזק במשלוח או בטיפול בו (וגם לזה יש פתרון היום עם משלוחים מטורפים במורכבותם וביטוחם).
אני גם קניתי את האלפיין שלי פה בארץ ושילמתי ה-מ-ו-ן אבל קיבלתי שלוש שנות אחריות ,
היו סמוכים ובטוחים שאם הייתי מקבל רק שנה - זה היה מגיע מחו"ל בלי ויכוח בכלל !

ואני לא נכנס לציוד ספורט , דיסקים ושאר ירקות כי שם המצב שערורייתי לא פחות .
במיוחד לאור מצב הדולר.

תומר.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אורי הנסיון לעשות את היבואן הישראלי מסכן ובגלל זה הוא חייב למכור במחירים כפולים מחו"ל הוא דמגוגי כי הוא מנסה להשתמש בפחדים ובחוסר היכרות כדי לשכנע במשהו שאתה יודע שהוא לא מדוייק . ושוב פעם מה היבואן יכול או לא זה לא מעיניננו , אבל העובדה שחנות שמקבל מיבואן ולוקחת את מתח הרווחים הגדול שלה מסוגלת לתת מחירים כאלו , שהם כחצי המחיר אומר דרשיני .
וכשיבואן מסויים לוקח באופן גורף יותר מהמחיר , והראתי לך את זה , אתה לא עונה לנקודה אלא מנסה לומר שיש סיבות כאלו ואחרות . אבל זה היה הוויכוח מתחילתו , שיחסית לשאר המוצרים התמחור של קלריון הוא שערורייתי , ואת זה הוכחתי . כול תירוצי הסרק שהוא מוכר מעט ויש סיבות לא משנים את העובדה
ואורי , בתרד כאן באתר לגבי הדולר , הצהירו כמה יבואנים שהם מוכרים במחירי חו"ל , אז אל תתחיל עם הטיעון שאולי הכול לקנות שם כי הוא גם טיעון דמגוגי . זה כול מקרה לגופו , ובמקרה הקלריון ההבדל צועק

וגל אם המגבר שלך היה בחצי מחיר ומחברה מכובדת , אתה תמיד יכול לשלוח אותו לחו"ל לתיקון במסגרת האחריות . והמשלוחים האלו לא יעלו לך את ההפרש במחיר .
ואם תקח את כול הדברים שאתה קונה , ואת מספר הלימונים , אז לרוב האנשים שווה לבדוק את מחיר חו"ל , ובמקרה והיבואן מוכר יותר יקר בצורה גבוהה , לקנות שם .
אבל אם מישהו מפחד אז זה בסדר , שלוות נפש גם עולה כסף , אבל שידע כמה הוא משלם עבור שלוות הנפש שלו ,ויחליט אם זה שווה לו או לא בצורה מודעת

gal75

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
המגבר שהבאתי, שקל כ"כ הרבה, ששילמתי עליו הרבה במשלוח.
לשלוח אותו לחו"ל ולהחזיר אותו - היה עולה לי בשן ועין.
אישית לא השתלם לי וגם לא הצטערתי על כל הסיפור, כי בכל זאת - לקחתי סיכון.

בנוגע ליבואנים כאן:
סליחה על הביטוי, אבל מעניין לי ת'תחת אילו הוצאות יש לחנויות/יבואנים.
אני יודע שהם קונים את המוצרים בזול, ומוכרים אותם ביוקר.
יש הרבה כאלו, כשהנחש הראשי ביניהם הוא "רדיו מילאנו", עם מחירי שערוריה על מוצרי JL.

shalomgross

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
התגעגעתם נכון?
תודו שכן...
מה זאת אומרת, לא רשמתי שום הודעה כבר הרבה זמן בת'רד הנ"ל ובטח חשבתם שאולי משהו נורא ואיום (לא עלינו) קרה.

טוב, אז נשארתי כשחצי תאוותי בידי. לאחר ביקורים רבים בחנויות למכירת אודיו לרכב, גיליתי שמבחר הצלילים שאותו ניתן לשמוע הוא די קטן ואפילו אפסי. מסתבר שצריך לדעת היטב ולבוא מוכן על מנת לדעת איזה רמקולים אתה מחפש (כי כאמור יחידת ראש, מגבר ו6/9 כבר נקנו אבל ה 5.25 מתעכב לו...).
כל מוכר משחרר את כמות הידע, הניסיון והאינטרס שיש לו על מנת למכור מוצר זה או אחר, משמיע את השתיים וחצי רמקולים (שבכלל לא תכננת עליהם) שנימצאים לו על הקיר. ואתה יוצא מהמקום מבולבל ומעורער כפליים מאשר לפני שנכנסת.
אני יודע שהכי נכון לשמוע לפני שקונים. אבל איפה שומעים?

מוכרים טוענים שיש רמקולים שאפשר "ליפול" כשרוכשים אותם (בעיקר מהסוג שנעים סביב ה 500 ש"ח), אך אם הולכים על אלה שעולים 1000 ש"ח ומעלה, אין הרבה שינוי ומה ששמעת במקום אחד תשמע באופן זהה ברכב שלך.

נראה לי שאני שואל שאלה קשה פה.
והרבה תופסים את הראש ואומרים לעצמם: "אין לזה תשובה, כל אחד והטעם שלו".
אבל איפה אפשר לשמוע, כדי לתפוס את הטעם שמתאים?

gal75

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
מוכרים יודעים לבלבל, זה המקצוע שלהם.
הם גם יודעים להמליץ על רמקולים, מאלו שיתנו להם את העמלות הגבוהות ביותר, זה המקצוע שלהם.
מנסיון שלי למשל, המורל פולס נשמע טוב בהרבה מהמורל דוטק.
אולי הטוויטר של הדוטק נעים יותר, אך המיד לא בר השוואה.
סתם מבלבלים אותך יותר מדיי לדעתי.
אולי תבוא למפגש שלנו בחיפה להתרשם מסוגים שונים?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
מממ...
יש לך באופיס דיפו התרשמות מחברות אמריקאיות כגון: לייטניג אודיו.
בSG אלקטרוניקה תוכל להתרשם מהחברות הגרמניות מק אודיו/פייז/מאגנט
ברדיו מילאנו תתרשם מהחברה הגרמנית הליקס, MB QUART והאמריקאית JL AUDIO .
אצל אהובי שי תוכל להתרשם מהשוודים DLS.

לגבי איפה אפשר לשמוע מורל זה ללא ספק בעיה. פעם היה בפ"ת מול התחנה הישנה מתקין עם קיר שלהם.

shalomgross

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
היי,
תודה על ההזמנה להגיע למפגש גל, אך אני לא ממש יודע מתי זה יוצא
(למרות שנראה שכבר אהיה אחרי ההתקנה, מעניין לבוא ולשמוע).

הייתי בחלק מהמקומות שרשמת אורי, ואכן ב - SG יש תצוגה יפה של רמקולים שונים.
משום מה אהבתי בעיקר את הצליל של מאק אודיו (ואפילו המחיר שלו נוח מאוד).

דניס (המוכר) הציע לי לוותר על 6/9 לגמרי ולשים אך ורק סאב (הוא המליץ על סאב מאוד קטן שלא תופס מקום ולא יהיה צורך במגבר נוסף). הוא טוען ש 6/9 הורס את הסאונד ויש לכוון אותם בפאזה הפוכה כדי שלא ידפוק את הצליל.

ולפני ההתקנה רציתי לשאול, אם מישהו פה ויתר על הרמקולים של 6/9 לטובת סאב והצליל ברכב לא חסר.

שלום.

gal75

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
6X9 הורס את הסאונד... במילה אחת: LOL
אני למשל ויתרתי על 6X9, אבל לא כי הם "הורסים סאונד".
אלא כי אני צריך ורוצה את הסטריאו שלי מלפנים.
סאונד מאחור יכול להיות נחמד להשלמת צלילים ולאפשר לאלו מאחור ליהנות במקביל מסאונד
קרוב יותר.
סאב לא יכול להחליף 6X9, כי לו ולהם יש ייעוד שונה לגמרי.
זה כמו להחליף מורה עם השומר של בית הספר.
לכן, אם בא לך לשים סאב ולקבל נמוכים - לך על זה.
אם בא לך לשים 6X9 כי אתה רגיל וזה מה שאתה אוהב - לך על זה.
כל אחד ומה שנוח לו בשורה התחתונה.

shalomgross

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
בשעה טובה התקנתי היום את הרכב (יום שלם... קרוב ל 10 שעות נשרף על זה)
אבל המתקין עשה עבודה נהדרת!!!
שום חורים מיותרים
כל כבל, רמקול, טוויטר משופצר בצורה מדהימה!!!!
אפילו המגבר יושב במקום מוסתר ובילתי מפריע לחלוטין (המתקין הזה ממש ג'מס בונד).
התקנתי כבר 3 רכבים בחיי ועדיין לא ראיתי כזו עבודה מהלב, השקעה, ואכפתיות ממתקין (שאגב במחיר התקנה סביר ביותר - 400 ש"ח הכל כולל הכל)

הציוד המותקן הוא:
טייפ - קלריון 766
מגבר - Z4200
קומפוננט - מאק האודיו (סופר אודיו) 5.25

אבל, לצערי עדיין אינני יכול להמחיש לכם את חווית הסאונד כיוון שהתברר שהרמקלים 6/9 שברשותי כבר מתפוררים, והוא המליץ בחום להחליף אותם לרמקולים מאגנט מסוג קלאסיק.

שאלתי היא: על מה לדעתכם כדאי ללכת, על הקלאסיק או לקנות את המורל?

תודה

נערך לאחרונה ב:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
המורל דווקא.
אגב יש למק אודיו מה לשים מאחורה.
ושוב עדיף סאב קטנטן אפילו.

shalomgross

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כן גם אני חשבתי כך אורי (למרות שאמרו לי שמאגנט זה גרמני ובעל איכות ומורל זה ישראלי. אבל זה חשוב לפרנס גם את היצרנים בארץ), תודה.

יש לי שאלה נוספת, אולי אתה מכיר את הבעיה.
כשהמתקין הרכיב לי את המגנאט (הוא הרכיב כדי שאשמע איך זה) שמעתי מן רחש "שששששששש" כזה ברקע (רק ברמקולים 6/9 ולא ב 5.25).
המתקין טוען שזה בא בגלל החשמל או משהו כזה, וב 5.25 שומעים נהדר כיוון שיש מסנן בקומפוננט לרחש הזה.
מישהו אחר אמר שזה יכול להיות מהמגבר (אבל המגבר חדש...)

הבעיה הזו מוכרת למישהו?
יש לזה פיתרון?

אם זה אכן בא מהמגבר, אולי כדאי לוותר עליו?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור