פנסוניק V20 - פלזמה לכל התכנים, ביקורת

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: פנסוניק V20 - פלזמה לכל התכנים, ביקורת

שי.א

חבר אתר
מעורבות
21
נקודות
8
לפני כשבוע דיברתי עם נציג של יורוקום לגבי ההבדלים בין ה- V10 ל- V20 ודווקא אמר לי שה- V10 יותר טוב (מיוצר ביפן - ה- V20 לא...)
האם באמת ראית הבדלים באיכות התמונה לטובת ה- V20?

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
אין על פנסוניק , כבר אמרתי לכם ?? (-: .

ליאור האים יחסית ל PY800 מבחינת איכויות התמונה יש הבדלים כאלו שיכולים לגרום למחשבות על שדרוג ?? כמו שאתה יודע אותי פחות מעניינים כל המסביב ( בשביל ניגון סרטים תקנה אקסטרימר , בשביל סקייף - חבר את הטלוויזיה למחשב ב HDMI ) והקובע היא איכות התמונה נטו .

עוד שאלה בנוגע למכשיר שתומך בתלת מימד האים בשידורי דו מימד הוא נותן את אותה התוצאה של הדגם הדו מימדי בשידורים דו מימדיים או שכאן צריך ביקורת נפרדת לגמרי ?? מה ההבדל במחירים ??

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
שי.א, המסך שבדקתי מיוצר בסינגפור, לא מובנת לי השאלה שלך לגבי הבדלים באיכות התמונה מול V10, הרי פרטתי על כך במאמר.
danistar, יש הבדלים ושיפור, אבל יותר ברמה של אבולוציה, כלומר שיפור של הקיים. לא השוותי את V20 מול VT20, אבל ראיתי כל אחד מהם לחוד, הם דומים מאוד. לפי מה שנמסר מיורוקום עד היום, ה- VT20 אמורה לעלות סביב 20,000 ש"ח בבנדל של 3D (משקפיים ואם אני לא טועה אז גם נגן בלוריי 3D).

א

אורח

אורח
גדלים נוספים ושחורים לאחר שימוש

שלום ליאור,
האם ה- v20 תימכר בארץ בגדלים גדולים מאשר 50? (למשל 58 כמו ב- v10)
לגבי ה- v10 שברשותך, האם הבחנת בירידה באיכות השחורים לאחר מאות שעות שימוש כפי שדווח ב- CNET?
תודה
אילן

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
היא תמכר בגדלי נוספים, כמו 58", אשאל את יורוקום.
לגבי V10, האמת שלא עקבתי האם ישנו תהליך ירידה, אבל יכול לומר לך שהשחורים הם טובים מאוד, אבל לא מצויינים, זה לא הקורו של פיוניר, גם ה- V20 לא מציגה שחורים מוחלטים, אבל הם קרובים למדי ובהחלט מספקים שחור מהנה לצפיה.

guyb

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
שלום ליאור ותודה על הכתבה...

כמה זמן המסך עבד אצלך עד לרגע שבחנת אותו?
האם הבחנת בתופעה floating black במסך?
האם הדגם שמגיע לארץ כולל מצב THX ואת ה-infinte black pro?
ההאם הבחנת בתופעת הצבירה במסך?
אודה לך מאוד על ההתייחסות לשאלות שלי מכיוון שאני שניה לפני רכישת מסך
את המסך הזה לא ראיתי אך הוא אחד משתי האופציות שאני שוקל...האופציה השניה היא
טושיבה 55SV685.
האם לפאנסוניק יש יתרון על הטושיבה או להיפך בצפיה בתכני SD?(ממרחק של 4 מטר?)
תודה

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
ליאור,

ה-פנסוניק V20 מול ה- LG 47SL9500 LED מול KRP500A Kuro ב-"50
בתמונה (שחור/לבן/צבעים)?
יתרונות/חסרנות?

תודה,

תומר

LiorDrZ

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
אין את ה V20 בגדלים שמעל 50" יש רק 42" ו 50" וחבל...:כועס: אני נמצא עכשיו בהתלבטות קשה מאד האם לרכוש את ה 58V10 או את ה 50V20

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הסתכלתי באתר של פנסוניק, אכן מופיעים רק דגמי 42" ו- 50".
תומר, לא בחנתי את ה- 9500 של LG, ראיתי רק את הדגם היקר יותר LX9500 באירוע ההשקה.
ל- KURO יש עדיין יתרון מסויים בשחורים, אבל ל- V20 יש עיבוד וידאו טוב יותר ו- SD טוב יותר וגם יכולות כיול מצויינות.
guyb, המסך עבד שבועיים, אין בדגם הזה מצב בשם THX, אבל יש True Cinema (בנוסף למצב Cinema הרגיל), לעין זה נראה דומה מאוד ל- THX, יכול להיות שזה מצב זהה, רק בשם אחר. חוץ ממנו יש גם שני מצבי PRO, בקיצור, מהבחינה הזאת של כיול, יש פיתרון מלא כאן (ISF). לא נתקלתי בבעיה קריטית עם השחורים, היו מקרים בהם בהירות המסך השתנתה באופן רגעי, לפחות מהניסיון שלי, זה לא משהו שהפריע בעין בצפיה רגילה, אלא הגעתי לזה בבדיקות יזומות והתבוננות מקרוב מאוד בפאנל המסך. בצפיה רגילה זה לא issue.

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
ממה שאני מבין ליאור אתה אומר שיש שינוי מבחינת איכות התמונה אבל הוא לא דרמטי . מה שאני שם לב כל פעם מחדש שבתכלס אין פריצת דרך משמעותית \ דרמטית בנושא איכויות התמונה אלה בכל מה שמיסביב , הולכים ודוחפים יותר ויותר תוכנה ויכולות היקפיות לתוך המכשיר . בדרך כלל אלו דברים שניתן להשיג במכשירים חיצוניים איכות טובה יותר ולכן אני מדגיש שוב שמה שבאמת חשוב מאחורי כל המפרטים העשירים הוא השיפור באיכות התמונה וממה שאני רואה היום בסלון שלי כמה עוד אפשר כבר לשפר ?? זה פשוט פנטסטי .

ואגב כיוליים ויכולות כיול אני עם ה PY800 שלי מעולם לא השתמשתי בכיולים ושוב כמו שאמרתי רואים פנטנסטי , כל כך אמיתי ועשיר כך שגם פה נראה לי שזה יותר עסק למשוגעים...

אבל עדיין למרות הכל , אין כמו פנסוניק , אף LCD מכל סוג שהוא ( ראה ערך LED ) לא מגיע לאיכויות תמונה כאלו .

נערך לאחרונה ב:

dansany

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
סקירה מצויינת

שאלה ליאור :

אזה פלאסמה כן מתחרה או שיש לה את השחורים של פיוניר ?

א

אורח

אורח
58VT25 ואיבוד שחורים ב- V10

בפנסוניק ארה"ב יש 58VT25 (תלת מימד). לא ראיתי גרסת דו-מימד בלבד:http://www2.panasonic.com/consumer-...Vs/model.TC-P58VT25_11002_7000000000000005702

אני חושב שיורוקום לא יביאו 58 מכיוון שמייבאים את הגרסאות מאסיה.

לגבי איבוד השחורים, כאן התייחסו לבעייה ב- CNET:
http://www2.panasonic.com/consumer-...Vs/model.TC-P58VT25_11002_7000000000000005702

אילן

א

אורח

אורח
חומרה

שלום ליאור וחברי האתר, האם בטלוויזיה קיים מקלט לוויינים ומקלט DTT?

LiorDrZ

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
שלום ליאור וחברי האתר, האם בטלוויזיה קיים מקלט לוויינים ומקלט DTT?

רק בדגם הבריטי TX-P50V20B

dor8

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
danistar
תגיד.. איזה כדור לקחת ?? גם אני רוצה !
לכל מסך של פיוניר מהשש שנים האחרונות תהיה תמונה עדיפה על הPY800 שלך .
שלא לדבר על מסכים חדישים שיצאו עכשיו כמו הC8000 של סמסונג למשל, כן כן LED !!
לחיות בפנטזיה ובשכנוע עצמי שהמסך שלך הוא הכי טוב שנוצר אי פעם זה יפה אבל לגמרי
מנותק ותלוש מהמציאות ידידי :)

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
danistar
לכל מסך של פיוניר מהשש שנים האחרונות תהיה תמונה עדיפה על הPY800 שלך .

שטויות במיץ.
מי שעשה את המסכים הטובים באמת לפני כמה שנים היו Fujitsu, פיוניר אז היו בדיחה.

dor8

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
מיכאל , איזה מיץ??
התכוונתי לכמה שנים האחרונות ! ע"ע KURO.
המסכים האלה הם גם בדיחה לדעתך?

א

אורח

אורח
צריכת חשמל ממוצעת: 425 וואט?

מיי גוד
מסך לד של פיליפס שנסקר כאן צורך כ100 וואט בלבד.
מישו עדיין קונה פלזמה בעולם?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור