פנל: ביקור אצל צחי

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
סלחו לי שאני מתפרץ ככה, אני בן אדם מאוד מנומס ומאוד מוכר כאן אך באמת שניסיתי להבין "למה" למה זה טוב כל ה"פאנל" מאזינים הזה...כאילו אני באמת אבל באמת מנסה להבין ואני לא מצליח

יש פה אנשים חלקם אני מכיר, חלקם מקסימים חלקם עמלו ושקדו זעתם בשביל לבנות משהו שיכניס להם "נשמה" הביתה, דבר שאצל אנשים רבים מאוד לא קיים בכלל, המוזיקה היא הדבר החשוב ומה לעשות שלא לכולם יש את הממון לרכוש ציודים כל כך יקרים שיעיפו ראשים

אז אני באמת רוצה להבין משהו וכאן אני פונה למר שימעון בוזגלו שיצא לי להכיר אותו לא בצורה אישית אם כי יותר "פורומית" או איך שלא יקראו לזה
מה יוצא לך מזה שהלכת עכשיו לבן אדם כזה או אחר, מכיר או לא מכיר, ואמרת לו שהמערכת שלו זולה/לא טובה/לא מספקת/נשמעת לא משהו וכו וכו - לשם הפאנל שלך חותר????כאיזה רפרנס אתה בכלל לוקח את עצמך שיבוא ויחליט לבן אדם אם המערכת שלו היא טובה או לא טובה..אני באמת רוצה להבין, אתה מנסה כבר שנים להוכיח איזה אקסיומה שיש לך אוזניים מזהב ושאתה מבין באודיו...אני לא חושב ככה אבל לצורך העניין זה לא משנה, כל הרעיון הוא דווקא לישמור על המסקנות בצורה מאוד אינטימית ולכוון את אותו בחור שאליו הלכתם ולהסביר לו למה אתם חושבים ככה או ככה...מבחינתי הצורה המוחצנת הזו שלך לבוא ולאמר דבר בפורום פומבי כזה או אחר היא קצת יומרנית נסגבת יהירה ושחצנית בעניי....מצטער ההתנסחויות שלך "מסריחות" כל פעם מחדש וזה לא משנה באיזה נושא באוירה של תראו כמה אני מבין ויודע, כמה ידע יש לי וכמה טוב מה שאני עשיתי לעומת אותו בחור שהייתי אצלו ושם היתה בעיה - כמובן שאתה נותן לאילו פירושים קצת שונים
אם זה הכיוון של הפאנל שלכם...ליצור חבורה כזו של שחצנים שילכו ויקטלו מערכות אז לא!!!!זה לא מה שראיתי בראש ולבוא אחרי זה ולעשות "עריפת ראשים" בפורום זה נחות בעיניי מצטער, אני בן אדם אמיתי ולכן אמר את דעתי האישית והסובייקטיבית, ישנה גם דרך לבקר מערכת לא טובה ושימעון אתה לא יודע איך לעשות זאת, אני ממש מצטער אבל אתה לא שם ידידי!!!!!פשוט לא לא ולא!!!!!
זה עניין של שנים שאני עוקב אחרי ההודעות שלך והנחרצות שלך שקיימת יום כן יום לא יום למה לא, כל ההתפרצויות שלך של "הנה גיליתי את אמריקה" ואחרי שעה הכל הולך לשווא...אתה האחרון שתחרוץ דינם של מערכות כאלו ואחרות האחרון!!!!!אני מצטער אבל זו האמת...מכיוון שהיתה לי תחושה שזה אולי יגיע למקומות לא טובים חשבתי לרמוז לך לרדת מהעץ...
השאלה האמיתית היא אם צוות כזה של מומחים לסאונד ראוי לו שיערוך סוג של "משפט שדה" למערכות או שטוב יותר יעשה אם יתן עצות מבוססות נסיון למי שמרגיש שאולי חסר לו משהו בסאונד, ללא צורך בקהל צופים שמחפשים ריגושים. נכון שאף אחד לא כופה על מישהו ביקור כזה של שופטים חמורי סבר ונטולי פניות ולענין הזה כבר נדרשתי בשירשור שעסק בהקמת הפנל הזה, אבל כדאי להבין שבפומביות הזו אין הרבה תועלת, נזק אולי כן. גם ראוי אולי לציין ששיפורים אמיתיים בתחום הזה נמדדים לרוב בלא מעט מעות וקשה למצוא קיצורי דרך כאלו שיתאימו לכיסו של כל אחד ומה לעשות שנקודת ההתייחסות של כולנו כפרטים בכל הנוגע לזמינות אותן מעות אינה נמצאת באותו מקום. זה מצוין ויפה שיש חברים המוכנים להקדיש מזמנם ונסיונם בעצה למי שזקוק לה, אבל אפשר לעשות את זה גם בשקט בלי קהל צועקי בראבו או זורקי עגבניות לפי הענין, ודאי שלא נכון להעמיד מישהו בצורך להסביר למה טעו השופטים הנכבדים בפסק דינם.

joshiophil12

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
רועי זה בדיוק מה שאני אומר....יש דרך ויש דרך
את הדברים שכתבתי כתבתי לא סתם כך מהשליפה של השרוול ממש לא
אני מכיר את הצנה הזו כבר שנים ואת הנפשות הפועלות בה...יש דברים שלפעמים הם הרבה מעבר לאיך שהם אולי ניראים באיזה פוסט ממוחשב ואני ממש לא בקטע של להכנס לזה...10 שנים בפורומים לא באו ברגל ולא ילכו ברגל...
התועלת פה היא לא קיימת, ממילא וכפי שכבר אמרתי לבנות מערכת טובה זה הוצאה שהיא לא תיהיה מבוטלת גם אם לא תיהיה יקרה מאוד ומה לעשות שלא לכולם מתאפשר הפינוק הזה כאן ועכשיו....הפוסט שלי הגיעה ממקום שאני מרגיש שהפורום ישמש בסוגיית הפאנל הזו למאיין "פריקת עול" מאוד שלילית של "נשמות טובות:" שאולי לא הכירו את צחי לדוגמא וסתם יהנו מלרדת עליו או לפגוע בו על חשבון הביקורת "הניפלאה" של מר בוזגלו, וכן גם עם איך שהוא מתנסח לגבי טיב המערכות יש לי בעיה גדולה - הוא פשוט לא שם ולא יעזור לו!!!!היה כך וישאר כך..הדעה הזו שלי לגביו היא מוצקה, היתה ותישאר...מכיר אותו מספיק זמן בשביל לנצור באבן קביעה שכזו

ברגע שהפאנל הזה יגיע לעניי הכלל, במיוחד אם הוא לא מנוסח טוב בביקורותו זה יסחוף רק רע!!!
ירידות השפלות - טרולים מלאאאאאאאאאאאאאאא טרולים, מושג שאני מניח שליאור לא מחבב כל כך
אני בכל תוקף נגד התצורה של ה"פאנל הזה" אני מאוד מצטער, זה לא יניב שום פרי, רק יזיק והזמן עוד יאמר דבריו
שיהיה לכולם יום טוב ושבוע מצויין
אייל

GROOPER

אוהב את התחום
מעורבות
175
נקודות
43
אני אינני מבין דבר אחד, יש מי שמוכן להגיע לבקר ולסקר ללא תמורה, יש מי שמזמין ומוכן להציג את מרכולתו ואף לקבל ביקורת, מאידך, יש מי שקורא מהצד ומפרגן או מאמץ חלק מהביקורות, אז מדוע ישנם כאלו שצריכים לקטול. אם יש מי שמאוד מפריע לו אז שיתבונן מהצד או ידלג הלאה. הרי שוכחים לרגע שזה נעשה בהסכמת כל הצדדים הנוגעים בדבר- אז איפה פה הבעיה ???

stereophile

חבר משקיען
מעורבות
63
נקודות
28
קם פאנל מאזינים, שמשקיע מזמנו הפנוי כדי לבקר אצל אלו שמסכימים לכך וגם מסכימים שיכתבו על המערכת שלהם לאחר מכן.
סה"כ יוזמה טובה, למתנגדים או לאילו שלא מבינים למה או סתם אוהבים להתלונן, מה בדיוק מפריע לכם?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
רועי זה בדיוק מה שאני אומר....יש דרך ויש דרך
את הדברים שכתבתי כתבתי לא סתם כך מהשליפה של השרוול ממש לא
אני מכיר את הצנה הזו כבר שנים ואת הנפשות הפועלות בה...יש דברים שלפעמים הם הרבה מעבר לאיך שהם אולי ניראים באיזה פוסט ממוחשב ואני ממש לא בקטע של להכנס לזה...10 שנים בפורומים לא באו ברגל ולא ילכו ברגל...
התועלת פה היא לא קיימת, ממילא וכפי שכבר אמרתי לבנות מערכת טובה זה הוצאה שהיא לא תיהיה מבוטלת גם אם לא תיהיה יקרה מאוד ומה לעשות שלא לכולם מתאפשר הפינוק הזה כאן ועכשיו....הפוסט שלי הגיעה ממקום שאני מרגיש שהפורום ישמש בסוגיית הפאנל הזו למאיין "פריקת עול" מאוד שלילית של "נשמות טובות:" שאולי לא הכירו את צחי לדוגמא וסתם יהנו מלרדת עליו או לפגוע בו על חשבון הביקורת "הניפלאה" של מר בוזגלו, וכן גם עם איך שהוא מתנסח לגבי טיב המערכות יש לי בעיה גדולה - הוא פשוט לא שם ולא יעזור לו!!!!היה כך וישאר כך..הדעה הזו שלי לגביו היא מוצקה, היתה ותישאר...מכיר אותו מספיק זמן בשביל לנצור באבן קביעה שכזו

ברגע שהפאנל הזה יגיע לעניי הכלל, במיוחד אם הוא לא מנוסח טוב בביקורותו זה יסחוף רק רע!!!
ירידות השפלות - טרולים מלאאאאאאאאאאאאאאא טרולים, מושג שאני מניח שליאור לא מחבב כל כך
אני בכל תוקף נגד התצורה של ה"פאנל הזה" אני מאוד מצטער, זה לא יניב שום פרי, רק יזיק והזמן עוד יאמר דבריו
שיהיה לכולם יום טוב ושבוע מצויין
אייל

שבוע טוב גם לך,היום ביקור נוסף, מחר נכתוב קצת , ונראה מה יהיה ,
ניסיון בפורומים הוא חשוב , אבל אני מקווה שנבואת האיוב שלך תתבדה , אף אחד לא הולך לרדת על אף אחד ,ואין שום כוונות רעות , אגב,ביום רביעי מגיעים אלי שלושה חברי פנל אחרים שיוכלו כמובן לכסח במידה ויחליטו גם את אלה שהלכו לצחי ,משתדלים שהכל יהיה שקוף וללא איזה התנשאות או חשיבות עצמית ,בוא ניקח את זה ברגוע הפעם ,אולי יצא מזה טוב, מי יודע?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
קם פאנל מאזינים, שמשקיע מזמנו הפנוי כדי לבקר אצל אלו שמסכימים לכך וגם מסכימים שיכתבו על המערכת שלהם לאחר מכן.
סה"כ יוזמה טובה, למתנגדים או לאילו שלא מבינים למה או סתם אוהבים להתלונן, מה בדיוק מפריע לכם?

מילים כדורבנות (Y).

תומר

YORAMGROS

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
שלום
"הפנל" יוזמה ברוכה ישנם חברים שמקדישים מזמנם החופשי ללא כל תמורה(תבורכו) וחבל שיש כאלה שדוחפים לפינות לא לענין.
למי שלא מתאים שיבקרו אצלו ויכתבו על המערכת שלו שלא יגיב, לי בכל מקרה מתאים שחברים נוספים (שאיני מכיר)יאירו את עיני/אוזני בדעות נוספות לחיוב ולשלילה.
אין כאן שום מטרה "לכסח" מישהו או את ציודו.
מצפה להמשך.
יום טוב יורם

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
שלום
"הפנל" יוזמה ברוכה ישנם חברים שמקדישים מזמנם החופשי ללא כל תמורה(תבורכו) וחבל שיש כאלה שדוחפים לפינות לא לענין.
למי שלא מתאים שיבקרו אצלו ויכתבו על המערכת שלו שלא יגיב, לי בכל מקרה מתאים שחברים נוספים (שאיני מכיר)יאירו את עיני/אוזני בדעות נוספות לחיוב ולשלילה.
אין כאן שום מטרה "לכסח" מישהו או את ציודו.
מצפה להמשך.
יום טוב יורם
ואתה ממשטרת המחשבות וזכות הדיבור?

YORAMGROS

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
רוזי 1
גם אתה פלצן ללא תקנה חייב להגיב בשלילה לכל פוסט נמאס (נמאסתה)

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
כותבים נמאסת (ה - ה' מיותרת)

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18

חן חן ותמשיך להתפלצן, זה מכניס תחושת נפח לפורום.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
חברים, נא לשמור על אוירה הולמת, זה יהיה הרבה יותר כיף לכולם.
תודה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
חמשת אלפים פלוס

לא יודע בקשר למתנגדים, אבל עניין יש! , תראו 5000 כניסות ,חוץ מזה ממקורות פנימיים ידוע לי שהביקור אצל צחי , עשה בסופו של דבר לצחי רק טוב, כמה שלא טראומתי שהיה , מחליפים כבלים, מחליפים כנראה עוד כל מיני דברים חשובים , אולי תהיה העמדה מחדש ,
צחי היום עם אנרגיות שאני כבר מיציתי מזמן , אבל ביקור קצר במקור הכבלים שלנו , ביקור קצר עם התוצרת אצל מצפה המתכות לצורך ציפוי זהב טהור עבה במיוחד של הכבל כסף , ובעוד יומיים יהיו כבלים שמפרקים כמעט כל דבר שזז .

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
, מחליפים כבלים, מחליפים כנראה עוד כל מיני דברים חשובים , אולי תהיה העמדה מחדש ,
.

(lol)

בדברים החשובים כוונתך למקור או הגברה או+ רמקולים ? או הכל ביחד?
אולי סיגנון מוסיקה ?:מבולבל:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
מחליפים כבלים, מחליפים כנראה עוד כל מיני דברים חשובים , אולי תהיה העמדה מחדש ,

ניראה לי שבביקור הבא שלכם אצל צחי ,
כדאי שתתנו לו לישתות ראשון מהיין.;)

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
אפשר לקבל הסבר קצר על הכבלים הנ"ל ואיך מייצרים אותם ? אני יודע שחייבים 3 בתולות קובניות שיגלגלו אותן על הירך, אבל ככה בשביל החבר'ה, במה מדובר ?

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
בתולה אפריקאית זה: "איש לא בא בה".

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור