פלייסטיישן 5 יעבוד בטלויזיה שלי?

אופיר36

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
יש לי טלויזיה "ישנה" במונחים של היום. סמסונג שנת 2013 דגם UA46F6400
אני לא מעוניין להחליף אותה כי היא תלת מימד ואני רואה סרטי תלת מימד.
אני שוקל לקנות קונסולה PS5 (מעולם לא הייתה לי קונסולה) וראיתי כתבה בטלויזיה שלקונסולות החדשות עדיף טלויזיות שעומדות במפרט מסויים אחרת המשחקים לא יעלו טוב.
לפי המפרט שאמרו שצריכים:
4K - אין לי. יש לי רק FULL HD
קצב רענון 120HZ - יש לי 400HZ אז בזה אין בעיה.
חיבור HDMI 2.1 - אין לי. יש לי HDMI "רגיל"
מה דעתכם? המשחקים בכלל יעלו? יהיה אפשר לשחק? יראו גרוע? או שפשוט האיכות לא תהיה מקסימלית וזה לא כזה נורא?
תודה מראש על העזרה.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
יש לי טלויזיה "ישנה" במונחים של היום. סמסונג שנת 2013 דגם UA46F6400
אני לא מעוניין להחליף אותה כי היא תלת מימד ואני רואה סרטי תלת מימד.
אני שוקל לקנות קונסולה PS5 (מעולם לא הייתה לי קונסולה) וראיתי כתבה בטלויזיה שלקונסולות החדשות עדיף טלויזיות שעומדות במפרט מסויים אחרת המשחקים לא יעלו טוב.
לפי המפרט שאמרו שצריכים:
4K - אין לי. יש לי רק FULL HD
קצב רענון 120HZ - יש לי 400HZ אז בזה אין בעיה.
חיבור HDMI 2.1 - אין לי. יש לי HDMI "רגיל"
מה דעתכם? המשחקים בכלל יעלו? יהיה אפשר לשחק? יראו גרוע? או שפשוט האיכות לא תהיה מקסימלית וזה לא כזה נורא?
תודה מראש על העזרה.

במידה ואין לך כיוון להחליף מסך? ממליץ לך לרכוש PS4 PRO קונסולת משחק מדהימה ומשחקים בשפע.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
@אופיר36 400 זה לא אותם 'הרצים'. אין לך 400 הרץ (ואין לאף אחד נכון להיום). לדעתי, כדי לקבל באמת wow מ-ps5 אתה חייב מסך מודרני. ישנם גם לא מעט בעיות של תאימות - אם תצליח לקנות PS5 , כדאי לבדוק עם סוני או פורומים.

אופיר36

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
@אופיר36 400 זה לא אותם 'הרצים'. אין לך 400 הרץ (ואין לאף אחד נכון להיום). לדעתי, כדי לקבל באמת wow מ-ps5 אתה חייב מסך מודרני. ישנם גם לא מעט בעיות של תאימות - אם תצליח לקנות PS5 , כדאי לבדוק עם סוני או פורומים.
חשבתי שבגלל שיש לטלויזיה שלי תלת מימד אז ה 400 הרץ זה בגלל זה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור