פלזמה פלזמה 50'' סמסונג - B450 או B550 ?

erana

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכל חברי הפורום.
לאחר בדיקות רבות הגעתי לשני מסכים אחרונים לגביהם אני מתלבט ואשמח לשמוע דעתכם.. אני מתלבט בין בשני הדגמים הנ"ל - פלזמה 50'' של סמסונג B450 או B550.
עיקר השימוש יהיה לצפיה בשידורי טלויזיה רגילים.
שמעתי ממספר אנשים ("אנשי מקצוע מהתחום"..) שבמקרה זה יש דווקא עדפיות ל B450 עם הרזולוציה של HD READY (ולא FHD כמו של ה B550) ושהשידורים ה"רגילים" נראים טוב יותר על מסך זה. האם טענה זו נכונה ? אם כן - עד כמה זה משמעותי ?

התלבטות נוספת בין שני המסכים הנה העיצוב. עד כה ראיתי את שני הדגמים רק בתמונות. אם יש מי שראה (במציאות..) את שני המסכים - האם ההבדל מאוד משמעותי ? (אומנם ההתלבטות שטחית מאוד אבל גם כן שיקול..).

אם יש הצעה למסך אחר (פלזמה 50'') אשמח לשמוע.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
למען האמת, החלוקה הזו בין רזולוציות ואיכות צפיה בשידורים רגילים כבר לא ממש רלוונטית כיום, מה שחשוב הוא איכות מעבד הוידאו במסך, צריך לבדוק את זה בפועל.
לדגם B550, יש גם כניסת USB עבור צפיה בתמונות והאזנה למוזיקה.

erana

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ליאור שלום.
קודם כל, תודה רבה על המענה המהיר. למדתי המון מהפורום ומהמלצות האנשים כאן.

לפי הנתונים שמפרסם היבואן (סמ ליין) נראה כי מעבד הוידאו זהה. בנתונים המצויינים בחוברת הפרסום מצויין כך: מעבד תמונה +Dnie (לדגמים B430, B450, B550).

לאור זאת, ובהתאם לצרכי הצפיה שלי (בעיקר שידורי SD) (והיות וכניסת USB שיש בדגם B550 איננה חשובה לי), נראה לי שארכוש את ה B450.
ובשורה התחתונה - האם מסך זה אכן מומלץ ?
האם בטווח מחירים זה מומלץ מסך אחר ? (אולי של חברה אחרת ? LG ?)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
קשה לומר, ראיתי את שני הדגמים של סמסונג באירוע ההשקה, אך הדגימו שם רק וידאו HD שנראה טוב, זה לא מדד לשידורי SD.
הייתי מברר עם היבואן היכן ניתן לראות את הדגמים בתצוגה ומבקש מהמוכרים בחנות להדגים עם ממיר רגיל של YES או HOT.

MOSHEC

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ליאור שלום
אני מתכוון לרכוש פלאזמה 50 אינצ'
מתלבט בין פנסוניק X10 במחיר 8300 ש"ח לבין סמסונג PS50A450 במחיר 6900 ש"ח
רסיבר מיועד YAMAHA RXV1900
סרטים בעיקר , ספורט ומעט טלויזיה
מה המלצתך
תודה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לצערי, יצא לי להתרשם באופן רציני רק מה- פנסוניק X10 ולא מהסמסונג (אותה ראיתי רק לפרק זמן של מספר דקות).
האם ראית את שני המסכים במציאות?

MOSHEC

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
את הסמסונג לא יצא לי לראות
את הפנסוניק כן
קראתי שהפנסוניק דורשת חושך כדי להביא לידיי ביטויי את האיכויות שלה
למעשה זה מה שמרתיע אותי כמובן שיש את עניין המחיר שהוא לא מבוטל
לגבי הסמסונג "שמעתי" שהיא לא רעה אך מאחר ומדובר בסכום לא מבוטל לא הייתי רוצה לעשות שטויות בגלל 1400 ש"ח

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור