עשיית סדר בפורום אודיו

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
ערב טוב רוזי
מחכה לטלפון שלך לתאום ביקור אצלי (אפשר להביא חברים) אני מבטיח שתהנו מאד.
מתאים לך ביום שישי ב-11.00 אצלי?
להשתמע
משה לוי 054-8039031
תודה

אהיה בקשר איתך.

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
האמנם נתונים טובים הם תנאי הכרחי?
דווקא זכור לי מקרים שחברים סיפרו על מכשיר שנתוניו לא מחמיאים אבל נשמע נפלא. כמו גם מקרה "רוטל" בעל הספק שרירי ו DF מרשים שנשמע מאכזב....

ארז
מן הסתם לרוטל הזה יש נתונים אחרים חוץ מהספק ו DF, שאם היית מודע להם היית בורח מהמכשיר. מכשיר לא נשמע רע ככה סתם. לגבי המכשיר שנמדד רע אבל נשמע טוב - יש הרבה עניין של התאמה חשמלית לרמקול כפי שהראיתי בשרשור אחר. לשיטתי - מגבר "טוב" יתאים ליותר רמקולים יותר בקלות - המסע המטורף להתאמה בין רכיבים נגרמת לא מעט מכיוון שיש ציוד שדורש רכיב מקביל בעל מאפיינים מאוד ספציפיים ע"מ להשמע טוב.

falou

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
ובכלל... אנחנו בפוסט על "סדר בפורום" אז בואו ונלמד משהו מההשתלטות הזו: שתי חברות לגמרי שונות אחת מהשניה,מתרבות שונה,מתחום שונה,אם כי האותו הענף, ומצליחים ליר סינרגיה אחת לטובת מטרה משותפת מבלי לפגוע המרקם הפרטים הקטנים שמיצרים את השלם - הגדול מסך חלקיו.

HIH

מנחם.

בינתיים אין מושג מה ייקרה מהמהלך.
מכיוון שאין מידע, גם לא בטוח שנדע אם המהלך הצליח, אלא משינויים ברורים שייקרו בשטח (אם ייקרו).

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
86
נקודות
28
אדם, אני מקווה שלא יקרו שינויים!!! ניים תמשיך לייצר את הציוד שלה ופוקאל....

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לסיכום ועדכון, מיכאל הורחק, משום שמשום מה העניינים איתו תמיד נגמרים בהתכתשות ו"פיצוץ" אישי, תמיד זה הולך למקומות רעים שאינם מאפשרים התדיינות. דיגיסאן פוסל לחלוטין קבלת האזנה כפרמטר למשהו, זה מונע שום אפשרות דיון על התחביב שזוהי מהות הפורום הזה (וניסינו פעמים רבות, האמינו לי), באופן אישי, אני לא מבין מה הוא חיפש כאן בכלל. זה מעבר להסכמה עם דעה כזו או אחרת (כי כל אחד כאן, מייצג דעה אישית משלו), אלא פסילה חותכת של התחביב. והפורום הזה, להזכירכם, נסוב סביב תחביב של האזנה למערכות אודיו.
עמיר הוחזר עם הערה בענין הצפת הפורום, אני מקווה עבורו שיטמיע אותה ויחזור לעסוק בעיקר ולשמח אחרים בנסיונו.

תודה ומקווה להמשך דיונים פורים ומהנים בנושא אודיו וחוויות.

משה לוי

עוסק בתחום
מעורבות
1
נקודות
18
לסיכום ועדכון, מיכאל הורחק, משום שמשום מה העניינים איתו תמיד נגמרים בהתכתשות ו"פיצוץ" אישי, תמיד זה הולך למקומות רעים שאינם מאפשרים התדיינות. דיגיסאן פוסל לחלוטין קבלת האזנה כפרמטר למשהו, זה מונע שום אפשרות דיון על התחביב שזוהי מהות הפורום הזה (וניסינו פעמים רבות, האמינו לי), באופן אישי, אני לא מבין מה הוא חיפש כאן בכלל. זה מעבר להסכמה עם דעה כזו או אחרת (כי כל אחד כאן, מייצג דעה אישית משלו), אלא פסילה חותכת של התחביב. והפורום הזה, להזכירכם, נסוב סביב תחביב של האזנה למערכות אודיו.
עמיר הוחזר עם הערה בענין הצפת הפורום, אני מקווה עבורו שיטמיע אותה ויחזור לעסוק בעיקר ולשמח אחרים בנסיונו.

תודה ומקווה להמשך דיונים פורים ומהנים בנושא אודיו וחוויות.

יש ארכאת ערעור? גם בדיקטורה אפשר לפנות ולבקש לשנות את ההחלטה. ראה עד כמה מתלוננים על השעמום שפשה מאז הרחקת מיכאל ועמיר מהפורום ועם מי יתנגח עכשיו עמיר עם מי?
איתי? הרי אני בור ועם הארץ !!!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לי לא משעמם בכלל. להיפך, מעדיף דיונים פוריים מאשר ויכוחים.

אגב, עובדתית, בשבוע האחרון, יש יותר כניסות לפורום אודיו. מה זה אומר?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לי לא משעמם בכלל. להיפך, מעדיף דיונים פוריים מאשר ויכוחים.

אגב, עובדתית, בשבוע האחרון, יש יותר כניסות לפורום אודיו. מה זה אומר?
זה אומר שמדברים על אודיו , יותר מעניין לחברה!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
זה אומר שהויכוחים האין סופיים הללו והטכנוקרטיה בשקל מרחיקה גולשים מהפורום.
יחד עם זאת, קיבלתי לא מעט תלונות בנושא הטכנוקרטיה בפורום שלנו. הטענות היו "תנו לנו אודיו ושחררו אותנו מהנדסה ופיסיקה".

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
רק בכדי להבהיר, אין שום בעיה כאן עם דיונים טכניים במעורב עם חוויות האזנה, אבל פסילה גורפת של האזנה, מקומה בפורום אחר ולא כאן - פורום חובבי אודיו. אגב, גם בפורום פיזיקה, תוצאות נחשבות "באמת" רק אחרי ניסוי בפועל ולא רק על סמך תאוריה.

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
את דיגיסאן לא היה צריך לחסום כלל ( נדמה לי שיואל ציין זאת לראשונה), הוא לא פסל לא את התחביב ולא "קבלת
האזנה כפרמטר למשהו" (?!) , בסה"כ הצביע על כשלים לוגיים בחלק מהטעונים שהועלו כאן :משתומם:
וכן, הוא תרם רבות לאיכות ורמות הדיונים בהם השתתף .
גם עם מיכאל אפשר היה לא להגיע לאן שהגיע .

נ.ב.

ההיגיון הוא אותו היגיון שבעטיו נחסמו בשעתו דיז1 והגו'קר? :עצוב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אני לא זוכר לומר אם ההיגיון היה זהה, כי אנחנו שופטים כל מקרה לגופו. התוצאה, בכל מקרה הסתיימה תמיד רע, לצערי ועל כך באה התגובה.
בכל מקרה, ההחלטה נפלה, אם בעתיד יתפתחו נסיבות שיוכלו להביא לשינוי, נפעל בהתאם.

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
אחד המאפינים של קבוצה שמתאגדת תחת נושא משותף כלשהו,ובראשה מנהיג/מקבל החלטות כלשהו - הוא שכשמשהו מוצא אל מחוץ לקבוצה אלה שנשארו,נשארו - גם - עם הבעיה.
אסביר: מי שהוצא מחוץ לקבוצה (מיכאל ודיגסאן) להם אין שום בעיה המצב שלהם ברור מוחלט וסופי. אנחנו,אלה שנשארנו,חוששים,ובמידה רבה בטבעיות, שמעבר להוצאת הפרטים מהקבוצה מסתתר,גם,שינוי במדיניות. זהו חשש טבעי וקורה בכל פעם שישנה סיטואציה כזו.

אינני דוברו של ליאור,והדברים נכתבים לא תיאום איתו-אבל:אני קורא את התגובות שלו. ומהן נובע דבר אחד ברור:היו מי שהפרו את כללי המשחק ולכן הוצאו מחוץ למשחק. הכללים הידועים והמקובלים עד עכשיו יהיו גם מעכשיו. ולכן אין מקום "לדאגה". במידה ובאמת היו,אגב ההרחקה,משתנים כללי המשחק - אנחנו שנשארנו בתוך הקבוצה - לנו יש בעיה איך לקבל או לא לקבל את התנאים החדשים,אבל: אין כללי משחק חדשים ולכן ה"דאגה" היא המקומה וטבעית אבל לא צריך להאריך ולדוש בה יתר על המידה.

HIH.

מנחם.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לא מדובר בכללי משחק חדשים באמת, אלא יותר תזכורת למאפיין הבסיסי של הפורום הזה.
פורום אודיו ב- DTOWN הוקם בכדי לשמש בית לאודיופילים באשר הם. כאן יכולים לתקשר בחופשיות על התחביב ולחלוק חוויות ורשמים. הפורום הוקם כאן לאחר שבמקומות אחרים, נפגם האלמנט של שיתוף החוויה וכוסה בערמות של מספרים והתנשאות, עד שחלק לא קטן מהחובבים חשו כמוקצים בתוך תחביבם. יש כאן המון משתמשים עם מגוון דעות, אני בטוח שחלק מהן נוגדות לחלוטין את שלי, למשל, אבל זה אינו רלוונטי בכלל להחלטות הניהול כי לא הדעה שלי היא שקובעת אלא מה שמוביל אותנו כאן הוא הרצון לשמור על בית ומסגרת לחובבי הצליל וציוד האודיו, כך שיוכלו לספר על מה שאוזניהם שומעות ומה שגופם מרגיש.

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
לא מדובר בכללי משחק חדשים באמת, אלא יותר תזכורת למאפיין הבסיסי של הפורום הזה.
פורום אודיו ב- DTOWN הוקם בכדי לשמש בית לאודיופילים באשר הם. כאן יכולים לתקשר בחופשיות על התחביב ולחלוק חוויות ורשמים. הפורום הוקם כאן לאחר שבמקומות אחרים, נפגם האלמנט של שיתוף החוויה וכוסה בערמות של מספרים והתנשאות, עד שחלק לא קטן מהחובבים חשו כמוקצים בתוך תחביבם. יש כאן המון משתמשים עם מגוון דעות, אני בטוח שחלק מהן נוגדות לחלוטין את שלי, למשל, אבל זה אינו רלוונטי בכלל להחלטות הניהול כי לא הדעה שלי היא שקובעת אלא מה שמוביל אותנו כאן הוא הרצון לשמור על בית ומסגרת לחובבי הצליל וציוד האודיו, כך שיוכלו לספר על מה שאוזניהם שומעות ומה שגופם מרגיש.
הוא שאמרתי. כללי המשחק לא השתנו אבל החשש הזה קיים והוא טיבעי לחלוטין.
הזמן,מרפא הכל...

מנחם

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
יש ארכאת ערעור? גם בדיקטורה אפשר לפנות ולבקש לשנות את ההחלטה. ראה עד כמה מתלוננים על השעמום שפשה מאז הרחקת מיכאל ועמיר מהפורום ועם מי יתנגח עכשיו עמיר עם מי?
איתי? הרי אני בור ועם הארץ !!!
ראשית, ההשוואה לדיקטאטורה אינה במקום. אני לא חושב שייש דיקטאטורה כלשהי בעולם שתקבל את הדברים שנאמרו כאן על מנהיגיה מבלי שלאומרים ייקרו כל מיני דברים מוזרים. אפילו הצבעה על מאפייני המישטר כעל דיקטאטוריים, כפי שעשית כאן, הייתה מעיפה אותך לבלי שוב תוך דקותיים.

שנית, אין לך מה לדאוג להתנגחויות שלי, ולא התנגחתי במיכאל בגלל הכיף הגדול שבעניין.

זה שלקחת על עצמך להגן עליו ועוד כולל הצדדים הטכניים, הייה אפשרי עבורך רק בעיקבות מה שהצהרת על עצמך כרגע בהקשר להתנגחות איתך.

שלישית, אותי אישית מצער שמבין אלה ש"עושים רעש" לא חשוב לך מי "עושה רעש" כשהוא מטעה את הציבור ומי "עושה רעש" כשהוא מנסה להתריע על כך ולהזהיר מפני זה, ושלדעתך דינם אמור להיות דומה.

עמיר

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
משה לוי
דיקטטורה לא תיתכן, עקרונית, בפורום כזה. הרוצה ייכנס ויצא כאוות נפשו. יכול היה להיות טעם לפגם אם ההנהלה הייתה אוסרת השמעת דעות מסיבות לא ענייניות, אבל לא כך הדבר.
הבעיה עם מיכאל הייתה מורכבת ביותר: גם גרירת הפורום לדיונים מעולמות תוכן אחרים, גם התעקשות ליצור מערכות ייחוס שלא עניינו איש (מה דעתכם על DF?), גם הבאת מידע שגוי בתוך אותם דיונים, גם פסילת התנסות מהסוג שלא הייתה לו אם לא עמדה במה שהאמין בו, ולבסוף גם תגובות לא נעימות על בסיס אישי.
ועמיר? טוב היה אם לא היה מגיע למחוזות ההתקפה האישית, אבל מה לעשות והאיש צודק, פעמיים: גם בהצבעה שלו על שגיאות קונקרטיות, גם בהתייחסות לעיקרון עצמו.
עניין עצמו לא מספיק טוב בשביל סתימת הפורום. כי מה שמיכאל עשה - ובקנה מידה גדול מאוד - היה מה שכל טרול עושה.

משה לוי

עוסק בתחום
מעורבות
1
נקודות
18
ראשית, ההשוואה לדיקטאטורה אינה במקום. אני לא חושב שייש דיקטאטורה כלשהי בעולם שתקבל את הדברים שנאמרו כאן על מנהיגיה מבלי שלאומרים ייקרו כל מיני דברים מוזרים. אפילו הצבעה על מאפייני המישטר כעל דיקטאטוריים, כפי שעשית כאן, הייתה מעיפה אותך לבלי שוב תוך דקותיים.

שנית, אין לך מה לדאוג להתנגחויות שלי, ולא התנגחתי במיכאל בגלל הכיף הגדול שבעניין.

זה שלקחת על עצמך להגן עליו ועוד כולל הצדדים הטכניים, הייה אפשרי עבורך רק בעיקבות מה שהצהרת על עצמך כרגע בהקשר להתנגחות איתך.

שלישית, אותי אישית מצער שמבין אלה ש"עושים רעש" לא חשוב לך מי "עושה רעש" כשהוא מטעה את הציבור ומי "עושה רעש" כשהוא מנסה להתריע על כך ולהזהיר מפני זה, ושלדעתך דינם אמור להיות דומה.

עמיר

עמיר יקירי
חזרת מלא רוח קרב עם פוסטים ארוכים כאורך הגלות שאיני קורא בכלל.
לו לא הגבת לדברי הקצרים, לא הייתי טורח לענות לך בכלל לא שאיני מעריך אותך אבל שוב אתה יורה בלי לחשוב ולא בפעם הראשונה לפחות לגבי, זוכר?
היכן חוש ההומור שלך? קרא שנית את הודעתי ברוח מעט יותר טובה ותבין (כך אני מקווה).
השימוש במילה דיקטטורה העתקה מנמר..
המלצתך על גרושי מהפורום רק מעידה עליך ועל הזעם הבוער בקרבך ולשים אותי כמגן של טיעונים טכניים לא שווה תגובה.
הייתי מציע לך לעצור כאן ועכשיו בהאשמותיך פן תצטרך להתנצל בפני שוב.
המשך רגוע יותר בבקשה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
את דיגיסאן לא היה צריך לחסום כלל ( נדמה לי שיואל ציין זאת לראשונה), הוא לא פסל לא את התחביב ולא "קבלת
האזנה כפרמטר למשהו" (?!) , בסה"כ הצביע על כשלים לוגיים בחלק מהטעונים שהועלו כאן :משתומם:
וכן, הוא תרם רבות לאיכות ורמות הדיונים בהם השתתף .
גם עם מיכאל אפשר היה לא להגיע לאן שהגיע .

נ.ב.

ההיגיון הוא אותו היגיון שבעטיו נחסמו בשעתו דיז1 והגו'קר? :עצוב:

http://www.dtown.co.il/forum/23983-...-ב-המאמר-הבא-לקרוא-ולהפנים-18.html#post170831

בפוסט הבא, הנוגע להבדלים בין כבלי חשמל, נשאל דיגי מדוע הוא אינו מוכן לשמוע "שמן נחשים". כך שהוא קבע בטרם שמע והתנגד לנסות ולשמוע מערכות אודיו איכותיות משום שלא היה מוכן לקבל את הטענות שלנו לגבי הבדלים בין כבלים.

דהיינו, אתה טועה והוא כן פסל מבלי להתנסות ואף התנגד בכל תוקף לנסות.

בקיצור, תקרא.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור