ערב אצל יהודה - Next

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
771
נקודות
113
שלום חברים,
מזמן ניסינו להיפגש ואתמול בערב סוף סוף הזדמן לי לעשות קפיצה קצרה לחדר המהנה של יהודה.
לא אפרט את הציוד שכבר הוזכר לא פעם, אך אגיד לכם שיהודה לדעתי הצליח לגשם חלום של די הרבה כאן- לקבל סאונד מאוזן, מפורט, צלול ומהנה לפחות לאוזניי.
יהודה בחור נחמד ביותר, יודע לארח וודאי יודע לארגן צליל מעולה במעט רכיבי המערכת.
הכול מינימליסטי בחדר, אין דברים שמפריעים או מסתובבים מאחורי המתקן (הכוונה לקבילה - לי עדיין יש בלאגן מטורף שבטח גורם להמון ״לכלוך״ בסאונד אך כבעל ק״ב וסטריאו באותו חדר - זה אילוץ לא קטן).
בקיצור שמענו כול מיני סגנונות מג׳אז ובלוז עד מטאל , דאב ואלקטרוני - הכול זרם חלק , אולי זה פעם הראשונה שלא חיפשתי איזה מה שהוא שמפריע או מה קדאי לשנות.
לפיזאטור כדאק מנרותי וסופרקומפיותר - עושים עבודה פג״ז - היתי בכיף עובר עליו, אך מימדים של הציוד לא נותנים לי להביא כזה דבר כיפי הבית... אילוצים אילוצים:)
לא שמנו לב איך זמן עבר והגיע זמן להיפרד, וודאי בכיף היתי ממשיך להקשיב לצלילים הכיפיים שיוצאו מהרמקולים והתפזרו סביבינו.
יהודה יקירי - כול הכבוד והרבה תודה על האירוח וחוויה!
יישור כוח ושיפו חבריי!

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
יהודה הצליח להרכיב מערכת מאוד מאוזנת, לצערי בשל אילוצי זמן טרם יצא לי להאזין לסופר קומפיוטר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור