עם תקציב בלתי מוגבל...

Guy30

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
עד כמה הייתם משקיעים על מנת לקבל את התוצאה המושלמת ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
את כל מה שאני יכול להרשות לעצמי.

Guy30

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
היית מוכן לבנות בית בשביל זה ?

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
עד כמה הייתם משקיעים על מנת לקבל את התוצאה המושלמת ?

התשובה בגוף השאלה, אתה לא חושב?

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
זו שאלה יותר מורכבת ממה שנראה תחילה. מחד, הנטייה היא לענות כמו הגולנואיד שקיבל שתי משאלות מהפיה הטובה, וביקש מחסנית שלא נגמרת. המשאלה השנייה שלו היתה לקבל עוד מחסנית כזו...

מאידך, נראה לי שבאיזו נקודה כלשהי, אפילו נמר ודומיו היו מתחילים להרגיש שלא בנוח. הרי קיימת איזו נקודת ארכימדס בה אפילו המכור הקשה ביותר ירגיש שזה overkill שמפסיק להיות מירדף אחר הצליל המושלם ומתחיל להיות סתם הגזמה.

אני למשל, לא הייתי בונה "בית האזנה": המערכת שלי צריכה להיות זמינה, לידי, ולא היכנשהו רחוק שצריך לתכנן להגיע אליו. מה שכן, הייתי בונה חדר האזנה יעודי, זה כן. עם שלחן ביליארד...:p

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
זו שאלה יותר מורכבת ממה שנראה תחילה. מחד, הנטייה היא לענות כמו הגולנואיד שקיבל שתי משאלות מהפיה הטובה, וביקש מחסנית שלא נגמרת. המשאלה השנייה שלו היתה לקבל עוד מחסנית כזו...

מאידך, נראה לי שבאיזו נקודה כלשהי, אפילו נמר ודומיו היו מתחילים להרגיש שלא בנוח. הרי קיימת איזו נקודת ארכימדס בה אפילו המכור הקשה ביותר ירגיש שזה overkill שמפסיק להיות מירדף אחר הצליל המושלם ומתחיל להיות סתם הגזמה.

אני למשל, לא הייתי בונה "בית האזנה": המערכת שלי צריכה להיות זמינה, לידי, ולא היכנשהו רחוק שצריך לתכנן להגיע אליו. מה שכן, הייתי בונה חדר האזנה יעודי, זה כן. עם שלחן ביליארד...:p

יודע לשחק ביליארד או סנוקר?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור