על שאיפה צנועה ואורניום מועשר

Tbashan

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18
https://fbcdn-video-a.akamaihd.net/c...a990b915b0c303

שלום חברים,

זה התחיל בשאיפה צנועה לשדרג את הרסיבר שלי באיזה אלפיים שח למגבר בסיסי שיוציא מהרמקולים שלי קצת יותר שמחה.
חשבתי על רכישה זריזה. מגבר וגמרנו.
זה נגמר באנטם 225 + audiolab 8200 cd כמה אלפים טובים והגליה לחדר העבודה..
אני כבר לא מדבר על העומס הרגשי של להיות צופה פסיבי בפורום על משברי אמצע החיים שבו, כבלים מאורניום מועשר ורמקולים מלאים בפוך אקזוטי מפולין
בקיצור זקוק לעזרתכם לטיפול אקוסטי צנוע בחדר האושר שלי. רוחבו 2.70 אורכו 4.00.
הרמקולים b&w603s3 שנשמעים בחדר טוב מתמיד.
צרפתי לינק שתוכלו להתרשם ולהציע עקרונות בסיס בתקציב צנוע.

נערך לאחרונה ב:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אהלן.
בלי ארס.
א. החלף רמקול . הוא ענק מדיי לחדר הזה.
ב. קנה מוניטור טוב.
ג.תהנה :)

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
]

שלום חברים,אני כבר לא מדבר על העומס הרגשי של להיות צופה פסיבי בפורום על משברי אמצע החיים שבו, כבלים מאורניום מועשר ורמקולים מלאים בפוך אקזוטי מפולין
.

מר T בשן היקר , נראה אותך מגיע לאמצע החיים וממשיך אותם בלי איזה משברונצ'יק קטן - על "משבר גיל הבלות" אצל האודיופיל הממוצע כבר שמעת ??? - עלם פוחז וקל דעת שכמותך ;)

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,475
נקודות
113
מר T בשן היקר , נראה אותך מגיע לאמצע החיים וממשיך אותם בלי איזה משברונצ'יק קטן - על "משבר גיל הבלות" אצל האודיופיל הממוצע כבר שמעת ??? - עלם פוחז וקל דעת שכמותך ;)
עדיף מהרבה משברים אחרים , כמו משבר השעמום , משבר הטימטום ,משבר חוסר הדעת ,

Tbashan

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18
איך כל כך.מהר כל.השליליות הזו. משבר אמצע החיים הוא שלי. אני צוחק על עצמי. אני בן 42 ושותף לכל החלומות והגחמות שלכם רק בקטן. בסך הכל רציתי להעלות חיוך ולקבל עצה טובה. אנא רק תגובות בלב פתוח. יום נפלא. טל

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
ראשית, ברוך הבא!

שנית, תמשיך ליהנות!

שלישית, ממש אל תרוץ להחליף רמקול, בטח לא לקטן יותר.

רביעית, הלינק לא עובד.

חמישית, מה גורם לך לחשוב שאתה זקוק לטיפול אקוסטי? יש משהו שמפריע לך? משהו שחסר?

בברכה!
עמיר

Tbashan

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18
הלינק התקין נמצא בתגובה השניה

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
איך כל כך.מהר כל.השליליות הזו. משבר אמצע החיים הוא שלי. אני צוחק על עצמי. אני בן 42 ושותף לכל החלומות והגחמות שלכם רק בקטן. בסך הכל רציתי להעלות חיוך ולקבל עצה טובה. אנא רק תגובות בלב פתוח. יום נפלא. טל

במידה והמשבר הוא שלך - אז אין לי בעיות כלל וכלל עם זה ........אבל תזהר לרמוז שלי יש איזשהו משבר - ביחוד לא בנושא כבלים !!! :)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
הלינק התקין נמצא בתגובה השניה
זה מה שאני מקבל בגישה אליו מ-Firefox:
An error occurred while processing your request. Reference #50.971fda51.1338305531.5178944d

מ-IE המצב לא הרבה יותר טוב:
The webpage cannot be found HTTP 404

וב-Chrome לא ניסיתי...

מה גורם לך לחשוב שאתה זקוק לטיפול אקוסטי? יש משהו שמפריע לך? משהו שחסר?

עמיר

Tbashan

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18
לינק וידאו תקין ובקשה ליעוץ

http://www.youtube.com/watch?v=AjeTXqloiMs&feature=youtube_gdata_player
הי רוברט ועמיר תודה על התגובות המקסימות. מצרף לינק ליוטיוב שמראה חלק מהחדר אשמח לעצות.
אני לא יכול להגיד שיש לי בעיות ספציפיות למעט בלאגן בסאונד כשהווליום עולה. הבנתי שיש
בשוק בולעי בסים ופאנלים סופגים במחירים שפויים והייתי רוצה לבחון את ההשפעה שלהם על התוצאה הסופית.

בכל פעם שקבלתי עצה בפורום על העמדה וכו, הסאונד מאוד השתפר , לכן אני מבקש להמשיך ולחקור.
בעתיד אשקול גם להעלות את רמת הרמקולים והכבילה.

תודה מראש
טל

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
http://www.youtube.com/watch?v=AjeTXqloiMs&feature=youtube_gdata_player
הי רוברט ועמיר תודה על התגובות המקסימות. מצרף לינק ליוטיוב שמראה חלק מהחדר אשמח לעצות.
אני לא יכול להגיד שיש לי בעיות ספציפיות למעט בלאגן בסאונד כשהווליום עולה. הבנתי שיש
בשוק בולעי בסים ופאנלים סופגים במחירים שפויים והייתי רוצה לבחון את ההשפעה שלהם על התוצאה הסופית.

בכל פעם שקבלתי עצה בפורום על העמדה וכו, הסאונד מאוד השתפר , לכן אני מבקש להמשיך ולחקור.
בעתיד אשקול גם להעלות את רמת הרמקולים והכבילה.

תודה מראש
טל
לפחות המוצארט יפה (השלישי, K216?)

הייה עוזר אם היית עושה סיבוב שלם ומראה את כל החדר, איפה אתה יושב, איזה פתחים יש, את התיקרה (מה בערך הגובה שלה?) וכד'.

תיהנה!
עמיר

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
אהלן.
בלי ארס.
ב. קנה מוניטור טוב.

נכון

Tbashan

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18
החלפת הרמקול

הרמקול היה עד לפני שבוע בסלון. מתוך דאגה עמוקה לחייו של הזוחל החדש במשפחה הוא הועבר לחדר האמור. להפתעתי הוא נשמע טוב בחדר הקטן מאשר בסלון רחב הידיים. בשנה הקרובה כנראה ישאר בחדר הקטן וממילא קניית רמקולים כרגע אינה על הפרק משיקולי תקציב.

אעלה בהמשך וידאו של כל החדר על מנת לקבל יעוץ מדוייק יותר.

שוב תודה לכל המגיבים

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
אהלן.
בלי ארס.
ב. קנה מוניטור טוב.
הדבר היחיד ש"נכון" כאן הוא "תהנה".

העצה הגרועה ביותר שקיבלתי אי פעם בנושאי אודיו הייתה לקנות רמקולים קטנים יותר לחדר הקטן-מדי שלי (438x398).

אחד האחיתופלים האלה עוד הייה לא פחות מאשר הסוכנות הראשית של B&W בפאריס.

איזה מזל שהתעלמתי מזה!!!
עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
האם את ההאזנה-הקריטית שלך (האזנה שבה אתה קשוב במיוחד לאיכות הצליל) אתה תמיד מבצע בזוג?
כרגע אין לך "sweet spot" בכלל!

אנא נסה את העמדת הרמקולים ואחת הספות במקומות הבאים (הספה השנייה ליידה -- מקווה שתיכנס):

• מרכז ה-woofer של כל אחד מהרמקולים (שהוא כמובן פנימי יותר מאשר חזית הרמקול) 30 ס"מ מהקיר הצדדי לרמקול ו-115 ס"מ מהקיר שמאחורי הרמקול.
  • ספת הישיבה ממוקמת באמצע רוחב החדר, כאשר כשאתה יושב בה, אוזניך מרוחקות 115 ס"מ מהקיר שמאחוריך
  • הרמקולים מופנים בדיוק אליך (toed-in בזווית של 30 מעלות) תוך שמירת המיקום
מקווה שזה מסתדר עם שולחן הכתיבה ועם שאר האילוצים.

חוצמזה,לא נראה לי שהמערכת עומדת על משהו ראוי -- רצוי סטנד ייעודי.

אפשרות אחרת להעמדת הדברים:

שולחן הכתיבה לאורך הקיר השמאלי, בדיוק במרכזו, הרמקולים משני צידיו, וספות הישיבה מולו, לאורך הקיר הימני, כשאחת מהן בדיוק באמצע והאחרת לצידה.
  • מרכז ה-woofer של כל אחד מהרמקולים 115 ס"מ מהקיר הצדדי לרמקול ו-24 ס"מ מהקיר שמאחורי הרמקול.
  • ספת הישיבה ממוקמת באמצע אורך החדר, כאשר כשאתה יושב בה, אוזניך מרוחקות 19 ס"מ מהקיר שמאחוריך
  • הרמקולים מופנים בדיוק אליך (toed-in בזווית של 30 מעלות) תוך שמירת המיקום
תיהנה!
עמיר

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
הדבר היחיד ש"נכון" כאן הוא "תהנה".

העצה הגרועה ביותר שקיבלתי אי פעם בנושאי אודיו הייתה לקנות רמקולים קטנים יותר לחדר הקטן-מדי שלי (438x398).

אחד האחיתופלים האלה עוד הייה לא פחות מאשר הסוכנות הראשית של B&W בפאריס.

איזה מזל שהתעלמתי מזה!!!
עמיר

וכמו שאומרים: אמן אני אומר על כך.

השקעה זניחה בבבידוד המכשירים (קונוסים ודו') פלוס השקעה אסתטית בבדים ראויים - שטיח, וילונות וכיו"ב יסדרו חדר נעים לאוזן ואף לעין. עניין השטיחים מאפשר ניסוי וטעייה קודם להשקעה.

Tbashan

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18
הי עמיר , אני כמעט תמיד מאזין לבד. מוציא ספה אחת וממרכז את השניה. אנא הסבר לי מה הכוונה ממרכז הוופר. תודה על היעוץ המפורט. אנסה ואעדכן

Tbashan

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18
הי יואל. למה הכוונה בידוד המכשירים. אנא הסבר למתחילים

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור