עכשיו תורי - התחדשתי בויויד G2!!! - תמונות חדשות

ran_carney

אוהב את התחום
מעורבות
118
נקודות
43
רן
תתחדש, בהחלט הגשמת חלום. כבעלים של ה G1, מבין אותך לחלוטין (גם אני שדרגתי מה B1). גם בשבילי זה היה הגשמת חלום שהתבשל מס׳ שנים.

תהנה ואין לי ספק שתופתע מחדש מאיכות הסאונד וגודל הבמה. ההנאה מובטחת. ומה שיפה שאפשר להנות מהם גם בעוצמות נמוכות, כך שמצפים לך הרבה שעות מהנות בשעות הקטנות של הלילה.

ומעבר לכך מדובר ביצירת אומנות. מבטיח לך שכל בוקר בצאתך לעבודה, מבט חטוף על הרמקולים ותצא עם חיוך לעבודה

אז שיהיה במזל טוב

יוסי

אהלן יוסי,
אני זוכר את הפעם הבודדת ששמעתי את ה g1 שלך אצל יגאל. סשן של חצי שעה. גג. עם ה- m.c 701 שמנגן אצלי כרגע ודאק בל קנטו 3.5. כבילה הייתה של סטרייטוויר אם אני לא טועה.

זו הייתה, חד משמעית, החוויה הכי מענגת שהייתה לי בחיי בתחום האודיו. הייתי מרוסק ולקח לי לא מעט זמן להתאושש ממה שהלך שם. עד אותו הסשן לא חשבתי שאפשרי לשחזר את החוויה של הופעה חיה. חשבתי שאנחנו במרדף אחרי משהו לא מושג בעליל. הסשן הזה גרם לי שהפוטנציאל חד משמעית שם.

חתיכת רמקול יש לך!
תודה רבה על הברכה והאיחולים!
מבטיח שהתחלתי וגם אמשיך לזרוק מבט לסלון. כרגע אני עדיין מסתכל ומעכל שהם באמת שם. בהמשך זה יהיה בשביל החיוך הקטן והציפייה לחזור הביתה ולשמוע מוזיקה כמה שרק אפשר!

ran_carney

אוהב את התחום
מעורבות
118
נקודות
43
אחלה! הם הגיעו ותתחדש! נראה טוב! איך נשמע?:) חג שמח! ושמפנייה עד לא ... ״נישמע״:)

איך הם נשמעים? כמו הגשמת חלום :)
למרות הדרך הארוכה שעוד יש ללכת איתם, הם פשוט תענוג. הסיבה היחידה שעצרתי האזנה הייתה שאשתי אמרה לי "אני מבינה שהגשמת חלום ואתה נהנה, אבל מאז שהם הגיעו אני שומעת מוזיקה נון-סטופ, תן לי קצת לאפס מחשבות".

למזלי, אופי העבודה שלי הוא כזה שכמעט כל בוקר יש לי בערך שלוש שעות שאני *יכול* להאזין למוזיקה, אז יש לי מספיק זמן לקבל את הפיקס שלי :מאזין:

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
איך הם נשמעים? כמו הגשמת חלום :)
למרות הדרך הארוכה שעוד יש ללכת איתם, הם פשוט תענוג. הסיבה היחידה שעצרתי האזנה הייתה שאשתי אמרה לי "אני מבינה שהגשמת חלום ואתה נהנה, אבל מאז שהם הגיעו אני שומעת מוזיקה נון-סטופ, תן לי קצת לאפס מחשבות".

למזלי, אופי העבודה שלי הוא כזה שכמעט כל בוקר יש לי בערך שלוש שעות שאני *יכול* להאזין למוזיקה, אז יש לי מספיק זמן לקבל את הפיקס שלי :מאזין:

חחחח זו כמעט אותם מילים שגם אני שומע מידי פעם :)
תהנה!

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
291
נקודות
63
רמקולים יפהפים (צבע רגוע ומרגיע), מה שנותר הוא להנות, להנות ושוב להנות.
מאחל לך שנים ארוכות של הנאה! (ורד)

Alberto

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
רנצ'וק תתחדש ותהנה איש יקר! כלכך שמיח בשבילך שהגשמת את החלום...
אני זוכר סיפרת לי איך התחלתה, חיפשתה איזה חלק בכמה אלפי שקלים אצל יגאל סבו :)
והיום אתה עם G2 .מחכה להזדמנות לקפוץ ולשקוע במוזיקה
ולגבי המראה זה רמקול הכי יפה שאני מכיר,יצירת אומנות :לב:

ran_carney

אוהב את התחום
מעורבות
118
נקודות
43
תודה רבה איש יקר!

go_go

אוהב את התחום
מעורבות
27
נקודות
28
תתחדש ותהנה.אחלה רמקולים

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור